Wtorek, 18 Czerwiec, Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Niebezpieczna fuszerka na ulicy Tetmajera


Pecha ma ulica Tetmajera w Szczytnie. W poniedziałek zalała ją deszczówka. W wodzie brodzić można było po kostki. Kilka godzin później jezdnia zapadła się, a w dziurę wpadł motocyklista. Interweniowali policjanci. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że ulica jest świeżo po modernizacji.O zalaniu ulicy poinformował nas Czytelnik „Tygodnika Szczytno”. Przesłał nam nawet zdjęcia. Doskonale widać na nich, że spora część jezdni w stronę ulicy Kajki jest całkowicie zalana. Woda sięgała powyżej kostek. Taki stan utrzymywał się od godziny 16.

 

- Zapraszam na ulicę Tetmajera nowiutka droga, a stoją tam takie kałuże, że nie można przejechać samochodem, brodzić można niemal po same kolana - napisał czytelnik „Tygodnika Szczytno”. - Woda tam stoi nawet po niewielkim deszczu. Równość tej drogi też zostawia wiele do życzenia.

 

Niemal cztery godziny później jezdnia zapadła się w tym miejscu. Interweniowała policja.

 

- Na ulicy Tetmajera doszło do kolizji, w wyrwę w jedni wjechał motocyklista – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Wyjaśniamy tę sprawę. Na szczęście motocyklista nie doznał większych obrażeń.


 

Sprawą zainteresował się burmistrz Krzysztof Mańkowski.

 

- Z tego co wiem powodem tego, że na drodze zbierała się woda była wada instalacji deszczowej – mówi. - Na szczęście nie było jeszcze odbioru technicznego tej drogi, dlatego wykonawca musi poprawić tę inwestycję. Być może ta awaria miała również wpływ na to, że jezdnia się zapadała. Sprawdzamy to.Komentarze do artykułu

Karol

Fuszerka to na ulicy Warminskiej zostala zrobiona pieniądze poszly ogromne a ulica wyglada jak wygląda, ktoś nieźle na tym zarobił....

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze