Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Nasi wojownicy walczyli dla chorych


W sobotę liczna ekipa szczycieńskich bokserów gościła się w Lidzbarku Warmińskim, gdzie odbyły się walki sparingowe oraz druga edycja charytatywnej gali "Olympia Fight Night", której dochód przeznaczony został na leczenie i rehabilitację dwóch młodych mieszkańców tamtejszego miasta.Kilka godzin przed galą podopieczni Zenona Jagiełły mieli okazję skrzyżować rękawice w międzyklubowych springach z rówieśnikami z innych miast. Na ringu stanęli Patryk Borucki, Maja Skwiot, Eryk Kryszyłowicz, Kornel Kryszyłowicz, Julia Urtnowska , Nikodem Imelski, Marcel Bogdański, Michał Wiktorowski oraz Bartek Szempliński.


Reklama

 

Reklama

Kilka godzin później, pod hasłem "Walczymy razem dla dobra dzieciaków" podopieczni Zenona Jagiełły boksowali w 6 świetnych potyczkach.

 

- Maciek Sztura pokazał walkę na wysokim poziomie wygrywając z przeciwnikiem przez poddanie przed czasem. Boksował w dużych płaszczyznach, dół, góra, rozkładając go na łopatki - cieszy się trener. - Kacper Czyżman wygrał z przeciwnikami na punkty, a Maciej Modrzejewski przegrał niejednogłośną decyzją sędziów 3:2. Dodatkowo stoczone zostały także dwa fajne sparingi w wykonaniu Patryka Sawlańskiego oraz Igora Jagiełły.

 

Na dużą pochwałę zasługuje Michał Wiktorowski, który w stresującym debiutanckim występie stanął do walki z miejscowym zawodnikiem i go pokonał.

 

- Nie bał się zepchnąć przeciwnika do lin i zadawać sporo "ważące" ciosy. Tylko się cieszyć i oby tak dalej - podsumowuje trener.

 

Za tydzień (7-9.05), dzięki uprzejmości wójta gminy Jedwabno, Sławomira Ambroziaka, szczycieńscy bokserzy pojawią się większą grupą w Szczecinie, w którym odbędzie się licznie obsadzone Międzynarodowe Grand Prix o Puchar Skorpiona.

 

DDKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Najmądrzejsi ludzie w powiecie. Rozogi górą. Pozdrawiam Jurka W.- nie daj się oszukać.

  Siwy


  2021-09-22 20:37:54
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Brak jest polityki prozdrowotnej, bo szczepienia mogą na krótką metę pomóc, ale w dłuższej perspektywie osłabią zdrowie i odporność. To może mieć fatalne skutki o których się milczy. Ślepy upór w nakłanianiu do szczepień jest bardzo podejrzany, zwłaszcza gdy jest kilka leków, które skutecznie zwalczają covid-19.

  Adam


  2021-09-22 18:25:40