Wtorek, 30 Listopad
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka -

Reklama


Reklama

Najlepszy prezent pod choinkę to… BEZPIECZEŃSTWO! (zdjęcia)


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie przed swoją siedzibą postawili choinkę ustrojoną w dość nietypowe ozdoby. Nie są to bombki, łańcuchy ani lampeczki, a elementy odblaskowe, które są nieodzowny symbolem bezpieczeństwa. Mienią się na drzewku, aby w tym szczególnym świątecznym czasie, przypomnieć nam wszystkim o tym co w życiu jest najważniejsze. Zdrowie i życie - Nasze oraz Naszych bliskich. - Bezpieczeństwo to najlepszy prezent jaki możemy sobie podarować. Dlatego już dziś przyjdź, rozbierz choinkę i zabierz ze sobą ten mały, niepozorny element, który już nie raz uratował niejedno ludzkie życie – zachęca Joanna Manelska z KPP w Szczytnie.Dziś, 24 grudnia przed siedzibą Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie stanęła nietypowa choinka. Nie jest ona ustrojona w tradycyjne ozdoby świąteczne. Na jej gałązkach zawisły elementy odblaskowe, które są nieodzownym symbolem bezpieczeństwa. To odblaskowa tarcza, która chroni nas przed nieoczekiwanymi zdarzeniami na drodze.

 

Okres jesienno-zimowy to szybko zapadający zmrok, zmienne warunki atmosferyczne i ograniczona widoczność. Wszystko to powoduje, że ,,niechronieni” uczestnicy ruchu drogowego, a w szczególności piesi są bardziej narażeni na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia.


Reklama

 

Reklama

Dlatego już dziś zadbaj o siebie i swoich bliskich. Bezpieczeństwo to najlepszy prezent jaki możesz im podarować.

 

 

- Przyjdź pod siedzibę Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie i rozbierz choinkę – zachęca sierżant Joanna Manelska. - Zdejmij z drzewka odblask i podaruj go komuś na kim Ci zależy. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych. Niech ten mały element będzie symbolem troski, więzi, wyrazem jedności i dbałości o Nasze wspólne dobro. Odziej w odblask siebie i swoich bliskich, bądźcie dobrym przykładem dla innych. Nie skracajcie swojego życia tak prędko. Dajcie sobie szanse i pamiętajcie, że ten mały, niepozorny przedmiot uratował już niejedno ludzkie życie – dodaje policjantka.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze