Niedziela, 27 Wrzesień, Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Na drogach było bezpiecznie w święto Wszystkich Świętych


Policjanci podsumowali tegoroczne działania „Znicz 2019” na terenie naszego powiatu. Według funkcjonariuszy był jeden z bezpieczniejszych weekendów na przestrzeni ostatnich lat. - To co cieszy najbardziej to fakt, że na drogach naszego powiatu w miniony weekend nie odnotowaliśmy żadnych wypadków drogowych czy też nietrzeźwych kierujących – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji.



Obchody „Wszystkich Świętych” to zawsze okres natężonego ruchu pojazdów. Tysiące osób pokonuje wiele kilometrów po to, aby dotrzeć na cmentarze, by dać wyraz pamięci o swoich bliskich, którzy odeszli. Pomocą na głównych trasach dojazdowych do cmentarzy służyli policjanci, a także funkcjonariusze innych służb, prowadzący działania „Znicz 2019”.

 

 


Reklama

Wzmożony ruch na drodze niesie za sobą ryzyko zdarzeń. Na szczęście w tym roku, na drogach powiatu szczycieńskiego nie doszło do żadnych sytuacji, w których ucierpiałby ktokolwiek. Nie odnotowaliśmy także żadnych nietrzeźwych kierujących pojazdami czy to osobowymi czy też ciężarowymi.

Reklama

 

 

- W czwartek (31.10.2019 r.) ujawniony został jeden nietrzeźwy rowerzysta – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - 47-latek mieszkaniec gminy Szczytno  poruszał się rowerem po ulicy Pasymskiej w Szczytnie. Miał w organizmie 0,26 promila alkoholu. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym i zakazano mu dalszej jazdy.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2020-09-17 20:29:22

Przybyło 21 strażackich ratowników

  • Poniedziałek, 2020-08-17 15:46:48

Policjanci podsumowali weekend na drogach

  • Poniedziałek, 2020-08-10 20:50:15

Bezpieczniej w Lesinach i Zabielach

  • Poniedziałek, 2020-07-13 11:37:08

Groźnie na drogach powiatu

Reklama


Komentarze

  • Emzetka – wielopokoleniowa pamiątka rodzinna została skradziona
    Złapać dziadów za wory i do gałęzi.

    Korniszon


    2020-09-26 17:44:39
  • Emzetka – wielopokoleniowa pamiątka rodzinna została skradziona
    Wydaje mi się, że jestem człowiekiem tolerancyjnym. Wiele potrafię zrozumieć, wybaczyć, ale złodziejstwem po prostu się brzydzę. Dla mnie to najgorszy sort, zaraz po pedofilach.

    Taki Tam


    2020-09-26 14:26:30
  • Fifka, szklany słoik z marihuaną i... areszt dla 37-latka
    Za posiadanie areszt i więzienie.... Ja posiadam sprzęt do gwałtu czekam na dożywocie

    Pies gończy


    2020-09-26 08:46:41
  • Policjanci zabezpieczyli pocisk od granatnika
    RPG 2 weszły do służby w 1949 więc to raczej po wojnie...

    Ziomal


    2020-09-26 04:27:50
  • Kulturalne piątki z dźwierzuckim GOK
    Przepraszam Szanowną redakcję, ale takiego głupiego tytułu w odniesieniu do działalności ośrodka kultury jeszcze nie widziałem. czy to znaczy, że pozostałe dni tygodnia w GOK w Dźwierzutach są \"niekulturalne\"? Jest wg mnie obraźliwe dla instytucji, która z zasady prowadzi działalność kulturalną. Reklama - reklamą, upowszechnianie informacji - też dobrze. Ale to jest tak, jakby dać tytuł materiałowi informacyjnemu, że w teatrze odbywają się teatralne piątki, środy, czy też wtorki.

    Śmieszek


    2020-09-25 14:14:20
  • Grzybiarz znalazł w lesie skrzynię z amunicją
    napiszcie może czy znalazca nie ma nieprzyjemności w związku z znaleziskiem o widełkach 6msc do 8 lat paki.

    zuch


    2020-09-25 11:33:40
  • Będzie odnawianie zabytkowego ośrodka zdrowia
    Chyba budynku a nie ośrodka zdrowia a jeżeli już to przychodni.

    Krzysztof Bączek


    2020-09-25 11:22:05
  • Dotarły pieniądze na drogę w Rumach
    Właśnie tak wygląda żądza propagandy sukcesu. Ludzie, mieszkańcy, obywatele!!! Dostaliśmy pieniążki, zrobimy kawałek drogi! A jak będziemy robić, to też to ogłosimy! A jak już będzie zrobiona, to też obwieścimy. Będą zdjęcia i polubienia na FB. Gratulujcie nam i dziękujcie za nasze ogromne sukcesy!

    obserwator


    2020-09-24 13:11:27
  • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
    Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

    Adrian


    2020-09-24 07:22:19
  • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
    Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

    Ja