Czwartek, 26 Listopad, Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana -

Reklama


Reklama

„NA BOCZNYCH NIE STOJĄ…” A JEDNAK…


Na takiej „bocznej” drodze wpadł właśnie 22-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty. Mężczyzna nie miał prawa jazdy, a samochód, którym jechał nie powinien się w ogóle poruszać po drodze. W rozmowie z policjantami 22-latek oświadczył z rozbrajającą szczerością, iż jeździ bez uprawnień cały czas.Szczycieńscy policjanci w Dźwierzutach na ul. Sienkiewicza zatrzymali do kontroli drogowej 22-latka.


Reklama

 

Reklama

 

- Podczas sprawdzania dokumentów okazało się, że dowód rejestracyjny pojazdu jest zatrzymany i tym samym pojazd nie jest dopuszczony do ruchu – mówi Joanna Manelska ze szczycieńskiej policji. - Mało tego, dodatkowo wyszło na jaw, że kierujący autem 22-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz będzie się on tłumaczył przed sądem.

 

 

W rozmowie z policjantami 22-latek oświadczył, iż jeździ bez uprawnień cały czas.

 

 

- Jak pokazuje powyższy przykład funkcjonariusze policji pełnią służbę na terenie całego powiatu - mówi policjantka. - Nie tylko na drogach krajowych i wojewódzkich, ale również na tych mniej uczęszczanych jak powiatowe i gminne dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

 

Zdjęcie jest jedynie ilustracją do tekstu

Fot. Archiwum UG DźwierzutyKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze