Reklama


Reklama

Mroźna końcówka ferii z nagrodami


Ferie to czas zabaw i odpoczynku. - Spadł śnieg, więc skorzystaliśmy z możliwości aktywnego ruchu na świeżym powietrzu. Niestety, śnieg to atrakcja, dlatego hartowaliśmy nasze organizmy – mówi Anna Weichhaus, organizator ogniska dla dzieci uczęszczających na zajęcia do GOK.To były ferie inne, niż do tej pory. Można się załamać albo zareagować śmiechem – dodaje organizatorka. - Mam wrażenie, że nasi milusińscy tkwią w kwarantannie nie tylko teraz, lecz już od dawna. Każdy rodzic powinien wyciągnąć swoje dzieci na ślizgawki, górki, wyjść z nimi na sanki lub na zwykły spacer. To wielka szkoda, że dzieci spędziły ferie albo szerzej, dzieciństwo, przykute do komputera.

 

Dzieci uczęszczające na zajęcia stałe do GOK w Dźwierzutach w pierwszym tygodniu ferii wzięły udział w warsztatach w MOK w Pasymiu, gdzie omówione zostały najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw na zamarzniętych akwenach.


Reklama

 

- Nasze ferie podsumowaliśmy na strzelnicy „Bielik” w Dźwierzutach 16 stycznia bezpiecznymi zabawami zimowymi. Czas zleciał jak błyskawica! Na koniec posypały się nagrody. Serdecznie dziękuję Klubowi Sportowemu „Bielik” za udostępnienie obiektu oraz ufundowanie kiełbasek, a Danucie Skoniecznej za pomoc w realizacji spotkania - mówi Anna Weichhaus.

 

Uhonorowana też została wcześniejsza praca świetlicowa dzieci. Ich prace trafiły do Oświęcimskiego Centrum Kultury, na konkurs pn. "Zimowe opowieści". Zakończenie ferii przyniosło rozstrzygnięcie i niewątpliwą radość dla Oli Gołębiewskiej, która zajęła I miejsce. Jury doceniło też innych autorów i przyznało wyróżnienia: Lenie Olender, Mai Dziubaty oraz Tomaszowi Choszczykowi.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze