Wtorek, 18 Luty, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Mocne uderzenie Kwietnia i Binsoft


Trwają rozgrywki halowej piłki nożnej. W trzech ligach grają łącznie 23 zespoły. Po trzech kolejkach, z siedmioma trafieniami, najlepszymi strzelcami są Michał Kwiecień z Binsoft i Karol Stań (GKS Rozogi).



Wyniki trzeciej kolejki:

 

Plus 40 – Gwardia Jarka 2:3 (2:0)

FM Brawo – Specjal Wielbark 6:1 (1:0)

Gwardia Jarka – SKS Szczytno 5:4 (3:2)

Jerutki – GKS Rozogi 1:8 (0:3)

Wałpusza 07 – WPZ Lemany 3:2 (0:2)

Olszyny Team – Versace FC 4:1 (1:0)

Rotation Team – Tylko Futbol 4:1 (2:0)

SKS Szczytno – FC Kwadrat 2:2 (0:1)

Tylko Futbol – FC Kwadrat 1:8 (0:2)

 

 

Klasyfikacja Strzelców

 

 

I LIGA

7 bramek - Michał Kwiecień (Binsoft),

6 bramek - Michał Filipiak (Brygada Kryzys) , Maciej Balcerzak (FM Brawo),

5 bramek - , Szymon Chrzanowski (Binoft), Jakub Kulesik, (FM Brawo),

4 bramki – Dominik Olszewski, Kamil Świercz (FM Brawo), Rafał Dębski (Promil)

3 bramki - Adrian Jarema (Wiecznie Młodzi), Kamil Miłek (Binsoft), Dariusz Kołakowski(Twarde Chrupki)

 

 

II LIGA

5 bramek - Jakub Sosnowski (SKS Szczytno), Radosław Krzewski (FC Kwadrat)

4 bramki – Nikodem Woźniak (Płomień), Cezary Rybski (Tylko Futbol), Kamil

Komorowski (Gwardia Jarka), Łukasz Krajza, Daniel Włodkowski (SKS Szczytno)

3 bramki – Arkadiusz Wnuk (Rotation Team), Piotr Gregorczyk, Arkadiusz Cichy, Artur Magnuszewski (Plus 40), Patrycjusz Malanowski, Marcin Łukaszewski, Sebastian Łukaszewski (Gwardia Jarka), Marcin Żarnoch, Gabriel Sachajczuk (FC Kwadrat)

 

 

III LIGA

 

7 bramek - Karol Stań (GKS Rozogi)

6 bramek - Konrad Gut (Tiger Wały),

5 bramki – Szymon Milewski, Łukasz Gut (Tiger Wały), Sebastian Sosnowski (Olszyny Team)

3 bramki - Daniel Gleba (Wałpusza 07), Grzegorz Kozicki (Olszyny Team), Marcin Gut (Versace FC)

 

 

 

I liga

 

Mecz pkt Bramki

1. Binsoft 4 10 21:8

2. Brygada Kryzys 4 9 21:10

3. FM Bravo 4 7 23:8


Reklama

4. Promil 4 7 17:7

5. Twarde Chrupki 4 6 15:16

6. Specjal Wielbark 4 4 9:22

7. FC Budowlani 4 3 7:12

8. Wiecznie Młodzi 4 0 9:33

 

 

II liga

Mecz pkt Bramki

1. FC Kwadrat 5 13 23:6

2. Gwardia Jarka 5 12 22:13

3. Rotation Team 5 9 14:12

4. SKS Szczytno 6 8 22:20

5. Plus 40 5 7 13:16

6. Płomień 4 3 11:14

Reklama

7. Tylko Futbol 6 3 14:34

8. WSPol 2 0 3:12

 

III liga

Mecz pkt Bramki

1. Tiger Wały 3 9 18:8

2. Olszyny Team 4 9 13:8

3. GKS Rozogi 3 6 21:13

4. Wałpusza 07 4 6 11:12

5. Jerutki 4 2 6:16

6. Versace FC 3 1 6:12

7. WPZ Lemany 3 1 11:22



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-01-25 10:36:25

Wielbark lepszy od Binsoftu

  • Sobota, 2017-12-16 12:04:59

Binsoft – wciąż bardzo groźny

Reklama


Komentarze

  • Krzywonoga walczy z wieżą
    \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

    Allo allo


    2020-02-17 20:26:30
  • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
    Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

    Artur Urbański


    2020-02-17 19:35:23
  • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
    A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

    aleks


    2020-02-17 17:04:25
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

    Krajan


    2020-02-17 15:39:35
  • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
    To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

    mariusz


    2020-02-17 11:41:49
  • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
    Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

    Grzegorz Pilecki


    2020-02-16 21:11:02
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

    Taki sobie czytelnik


    2020-02-16 18:56:06
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

    dr


    2020-02-16 17:12:49
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Joanna


    2020-02-15 22:52:13
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    No to teraz mogę wreszcie się odnieść do tego nieszczęsnego listu p. Tadeusza Bogusza, bo doczekałem się Pana odpowiedzi nań w ostatnim numerze TS. Ponieważ krew mnie zalała z powodu tego, właściwego PiS stylu insynuacji - sugestii, stosowanego przez p. Bogusza. Większość średniego i starszego pokolenia mieszkańców Szczytna wie, czym przed laty, w jeszcze WSO MO (dla młodych: Wyższa Szkoła Oficerska Milicji Obywatelskiej), zajmował się p. Tadeusz Bogusz. Można byłoby pokusić się, w stylu p. Bogusza, o dywagacje w jakich okolicznościach pożegnał się ze \"szkółką\".

    Śmieszek


    2020-02-15 17:04:45