Reklama


Reklama

Miłości z tego nie będzie, alkohol pokazał prawdziwy charakter 32-latka


To, z kim i gdzie spędzamy swój czas wolny ma wielkie znaczenie. Przekonała się o tym jedna z mieszkanek gminy Szczytno. Kobieta z nowo zapoznanym mężczyzną spożywała wspólnie alkohol. Procenty sprawiły jednak, że znajomy stał się agresywny i nazbyt rozgościł się w jej zaciszu domowym... delikatnie to ujmując.W niedzielę ( 22.11.2020r.) kilka minut po godz. 06:00 policjanci zostali wezwani do głośno zachowującego się mężczyzny. Spożywał on alkohol wspólnie z nowo poznaną koleżanką.


Reklama

 

Reklama

Doszło między nimi jednak do sprzeczki, po której mężczyzna opuścił mieszkanie. Po wyjściu zachowywał się głośno i krzyczał pod drzwiami kobiety.

 

Wezwano policję, ale nim dojechał patrol 32-latek oddalił się. Nie był to jednak koniec interwencji wobec niefrasobliwego mężczyzny.

 

- W godzinach popołudniowych kobieta, u której miała miejsce poranna interwencja zgłosiła, że doszło również do innego naruszenia prawa przez 32-latka – mówi sierżant Joanna Manelska z KPP Szczytno. - Kobieta zorientowała się, że z domu zniknął jej dowód osobisty. Skontaktowała się ze swoim gościem, jednak ten nie był skory do zwrócenia jej własności.

 

Przyjechał do niej, ale za zwrot dowodu zażądał pieniędzy. - Kobieta nie chciała się zgodzić, więc ten wpadł w szał i zniszczył jej drzwi – mówi policjantka. - Ponownie przybyły na miejsce patrol policji dokonał zatrzymania nietrzeźwego „gościa”, który miał przy sobie zgubę kobiety.

 

 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Podczas doprowadzenia do KPP Szczytno mężczyzna, znieważył również funkcjonariuszy słowami wulgarnymi. Usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia i kradzieży. Za swoje nieposzanowanie gościnności i naganne zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem.

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Półtora roku za kolegę
  Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

  ali


  2021-01-27 15:30:19
 • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
  Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

  dr


  2021-01-27 14:51:55
 • Stara Gwardia nie rdzewieje...
  Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

  Krzysztof Żelaskowski


  2021-01-27 13:17:00
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

  ryk


  2021-01-27 07:33:40
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

  kol


  2021-01-27 06:41:11
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

  Seneka


  2021-01-26 22:25:20
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  Milicjant Rzepka zginął za denuncjowanie swoich kolegow z AK

  Seneka


  2021-01-26 22:22:23
 • Pyskówka, jak w piaskownicy - miejski poziom debaty
  W tym (burdelu) na samym szczycie jest jeszcze większy pożar, więc szybko biegnij i go gaś strażaku!

  Do Mol


  2021-01-26 17:15:44
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Taka sobie Aneczko (zwracam uwagę na to, iż piszę Cię z dużej bukwy). Jeśli jesteś bojownikiem strony Rybińskiej, Łachacza i Kiersikowskiego - to trudno. Zapewne nic nie odwiedzie Cię od ich obrony.Ale Aneczko - zwróć uwagę na to, że wymieniłem osoby, które od lat - podobnie jak p. Boczar - są wybierani do Rady Miejskiej. Furczak - to nowicjusz. Zastanów się co twoim zdanie ci \"inni\" z dużym stażem radnych - zrobili dla miasta? Nie chce mi się już wieszać psów na Górskiej. Ale jednak muszę to powtórzyć - nic nie zrobiła dla miasta mając 16 lat na funkcji wice - a potem burmistrza miasta.


  2021-01-26 16:47:38
 • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
  Mikołaju chciałabym iphone 11 pro ps4 z minecraft oraz spotkać fajnego chłopaka

  mel


  2021-01-26 15:19:04