Poniedziałek, 21 Czerwiec
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała -

Reklama


Reklama

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy


Mikianimacje to dziecięcy raj z rekomendacją z pierwszej ręki. Najważniejsza jest tu aktywność, zabawa i integracja z rówieśnikami w bezpiecznym otoczeniu. W zasadzie już same opinie w mediach społecznościowych o wydarzeniach prowadzonych przez zespół MikiAnimacje wystarczą, aby przekonać tych, którzy jeszcze nie korzystali z ich usług. Naprawdę warto.Ograniczeniem dla wyśmienitej zabawy jest tylko jedno – mówi z uśmiechem Kinga Lubowiecka z firmy MikiAnimacje - Wyobraźnia – śmieje się. - Każde wydarzenie traktujemy indywidualnie i wyjątkowo, do każdego solidnie się przygotowujemy. Doskonale wiemy, że dzieci potrafią być bardzo wymagającym odbiorcą. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, wiemy jak przygotować dla nich ciekawą ofertę, dopasowaną do ich wieku, oczekiwań i zainteresowań. Wiemy też, jak zbudować przyjazną atmosferę. To sprawia, że nasi klienci często do nas wracają.

 

Kinga Lubowiecka z firmy MikiAnimacje.

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

Wszystkie zajęcia odbywają się pod nadzorem doświadczonych animatorów, którzy stawiają na ruch i aktywny wypoczynek, dlatego atrakcje można przeprowadzać i na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach.

 

– Każde nasze wydarzenie to świetny sposób na integrację i odnalezienie się w pracy zespołowej – dopowiada Kinga Lubowiecka. - Dzieci mogą wykazać się w wielu dziedzinach, dlatego każde znajdzie tę idealną dla siebie: ani chwili na nudę – dodaje. - Takich zabaw na pewno nie będą miały w domu, czy szkole. Każde przyjęcie z MikiAnimacje w roli głównej pozostanie na długo w pamięci.

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

– Wiemy jakie oczekiwania mają i pociechy, i dorośli – mówi Kinga Lubowiecka. – Wynika to z naszych obserwacji i doświadczenia. Zależy nam, aby wypoczynek dostarczał nowych wrażeń, pomagał odkrywać naturalne predyspozycje, a przede wszystkim sprzyjał integracji oraz rozwijał kompetencje społeczne.

 

 

Od rodzinnych spotkań do biznesu

 

Firma MikiAnimacje na rynku naszego powiatu działa od niemal dwóch lat.

 

- Zaczęło się od tego, że niemal na wszystkich przyjęciach rodzinnych zabawiałam dzieci i wymyślałam im różne ciekawe zajęcia – wspomina pani Kinga. - Bawiłam się z nimi wyśmienicie. Znajomi oraz rodzina wielokrotnie powtarzali, że mam doskonałe podejście i predyspozycje do organizowania zabaw dzieciom. W końcu mój mąż przekonał mnie do tego, abym poszła na kursy, szkolenia i spróbowaliśmy na poważnie. W ten sposób powstała firma MikiAnimacje.

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

 

Na koncie ma już dziesiątki zorganizowanych wydarzeń. I setki zadowolonych dzieci. - Oprócz doskonałej zabawy, równie istotne jest dla nas bezpieczeństwo dzieci – mówi Kinga. - Dlatego wszystkie nasze animatorki przeszły szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Właściwie, gdy nie prowadzimy imprez, to szkolimy się, rozwijamy.

 

Zabawa też wymaga wiedzy

 

Profesjonalizm animatorek doceniają rodzice. - Kiedyś, po naszych zajęciach przyszła do nas wzruszona kobieta i powiedziała, że jest w szoku, że jej synek przez kilka godzin bawi się z innymi dziećmi i naszymi animatorkami – wspomina pani Kinga. - Mówiła, że dzięki animacjom dla dzieci mogła pierwszy raz od dwóch lat spędzić czas z mężem i w spokoju potańczyć. To było bardzo miłe.

 

 

MikiAnimacje tworzą osoby posiadające mnóstwo energii, pomysłów i zaangażowania w swoją pracę. Dzieci na pewno nie będą się nudzić podczas oferowanych rozrywek. Rodzice, w tym czasie mogą odpocząć lub dołączyć do wspólnej zabawy.

 

- Na potrzeby animacji przygotowaliśmy różne scenariusze zabaw, takich jak m.in. piracka zabawa w poszukiwanie zaginionego skarbu, warsztaty plastyczne, warsztaty z modelowania balonów, zabawa mikołajkowa – mówi pani Kinga. - Sprawdzają się od początku naszej działalności i sprawiają mnóstwo radości i uśmiechu.

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

Zawodowo i społecznie

 

MikiAnimacje prowadzi wiele ciekawych eventów. Współpracuje też z hotelami, restauracjami, ośrodkami wypoczynkowymi, instytucjami, gminami oraz innymi podmiotami.

 

- Bawimy zarówno dużych i małych – mówi Kinga. - Można nas wynająć na wszelkie eventy, taki jak m.in.: wesela, urodziny, chrzciny, komunie, festyny, ale również imprezy firmowe i prywatne, bale karnawałowe i choinkowe.

 

- Działamy również charytatywnie, bo wierzymy, że dobro wraca – mówią animatorzy z MikiAnimacje. Chętnie angażujemy się w zbiórki i pikniki dla dzieci.

 

To firma stale rozwijająca się. – Nie chcemy cały czas oferować tego samego. Ważne jest poszerzanie naszej oferty, tak aby trafiała ona w różne gusta – mówią. - Wiemy jak sprawić, by na twarzy dzieci zagościł uśmiech!

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

OPINIE KLIENTÓW

 

Dana Duplicka

To była mega niespodzianka!! Miki wchodzą z tortem - super prezent urodzinowy, świetna zabawa. Dziękuję

 

Justyna Ślubowska

Fantastycznie spędzone popołudnie w Waszym towarzystwie. Córcia zachwycona.

 

Alicja Kotowska

Polecam serdecznie, na każdą imprezę, u nas akurat MikiAnimacje zabawiały dzieci na weselu, i wszyscy, zarówno dzieci, jak i rodzice byli bardzo zadowoleni

 

Magdalena Wikluk

Idealne rozwiązanie dla zorganizowania dzieciom czasu. Dzieciaki były zachwycone. Super organizacja!! Szczerze polecam!!

 

Olga Bagińska

Fantastycznie mili, Świetnie zorganizowani i dzieci super się bawiły. Bardzo dziękujemy.

 

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

 

 

SPRAWDŹ CO OFERUJEMY

Nasze atrakcje

 

>> Malowanie twarzy i kolorowe tatuaże

>> Pokaz wielkich baniek mydlanych

>> Zamykanie dzieci w bańce mydlanej

>> Konkursy i zabawy zręcznościowe

>> Kolorowe piniaty z cukierkami

>> Zabawy z tunelem i chustą animacyjną klanza

>> Nauka układów tanecznych dla dzieci

>> Prace plastyczne wykonywane wspólnie z dziećmi

>> Żywe maskotki: Myszka Miki, Myszka Minnie, Minionek, Piraci, Spiderman, Olaf, Elza i Anna z Krainy lodu

>> Karaoke

>> Modelowanie kolorowych balonów

>> Gry XXL

>> Wielkie konstrukcje z klocków Bamp

 

OPCJE DODATKOWE:

>> kolorowa piniata z cukierkami

>> mini sesja dziecięca z natychmiastowym wydrukiem (Instax)

>> mini sesja dziecięca z natychmiastowym wydrukiem (Instax) + personalizowany album

 

Do każdej organizowanej imprezy podchodzimy indywidualnie tak, aby zapewnić dzieciom niezapomniane atrakcje. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i z przyjemnością dostosujemy plan animacji do Państwa indywidualnych potrzeb.Komentarze do artykułu

Magda W.

Korzystalam z ich uslug. Dzieci bawily sie wysmienicie i juz nie moga doczekac sie kolejnego spotkania z MikiAnimacje

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Miejski żłobek powstanie w pomieszczeniach po byłej kręgielni
  Ale radni zdają sobie sprawę, że to oznacza, że w Hali Wagnera będzie się mieścił żłobek. A gdy będą odbywały się tam kolejne rozgrywki, konkursy, targi pracy i różne takie, które odbywały się do tej pory, co będzie z dzieciakami? Mam nadzieję, że pomieszczenie zostanie wyciszone, a to kosztuje niemałe pieniądze. Czy po prostu pójdziemy na żywioł? Na koniec jednak muszę dodać, że żłobek w Szczytnie się przyda, ale tam?

  Kowal


  2021-06-21 12:52:29
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Droga jest jak każda inna ale jak się nie potrafi jechać z odpowiednią prędkością to takie są wyniki.

  Kazik


  2021-06-21 08:52:57
 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  Moim zdaniem MW został kozłem ofiarnym , musieli na kogoś zrzucić winę , i padło na najniższy szczebel kierowniczy - czyli na brygadzistę !! A co dyrekcja zakładu nie wiedziała co się dzieje w zakładzie ? A Panie Rozogi rozwiń swoja myśl czy MW kazał Ci wkładać rękę w przenośnik ślimakowy ?

  Wojtek


  2021-06-21 08:15:46
 • Garaż z decyzją wojewody
  Panie radny sytuacja z garażem to taki Pana sukces jak Mańkowskiego z wieżą ciśnień.

  Prowadził ślepy kulawego


  2021-06-21 07:53:36
 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  M.W. to ciapa i nieudacznik. Przed laty straciłbym przez niego całe ramię w przenośniku ślimakowym. Ten człowiek już dawno nie powinien pracować na stanowisku brygadzisty.

  Rozogi


  2021-06-20 20:38:54
 • Bogdan Komosiński – sołtys Piasutna (zdjęcia)
  Panie Sołtysie, a może by tak zrobić w Piasutnie prawdziwy plac zabaw dla dzieci zamiast tego zarośnietego trawami z dołami w którym z łatwością schowa się trzylatek i drzazgami wchodzącymi w małe łapki?

  Barbara Kaim


  2021-06-20 17:31:32
 • Letnie nowości imprezowe, Szczytno gotowe na sezon turystyczny
  Ja bym nie bagatelizował wydarzeń kulturalnych - turystycznych, które są organizowane od lat. Nie wiem dokładnie, co z pierogami i świętem ziemniaka - bo to były sztandarowe propozycje samorządu miejskiego za czasów burmistrz Górskiej. Nie byłem publicznością tych imprez, bo kartoflaka i pierogi robi mi żona - i to mi wystarcza. Nie chcę się narażać na niepotrzebne przygody gastryczne. Natomiast pamiętam, jak burmistrz Górska chciała połączyć te dwie \"imprezy\" (ziemniaki i pierogi) z jarmarkiem Mazurskim robionym przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum. A ja od swoich znajomych z tzw. wielkich miast zawsze byłem pytany - no to kiedy ten jarmark - bo to kawałek folkloru, muzyki, rękodzieła - no bo chcą przyjechać. Jestem ciekaw, czy kameralna i niekomercyjna atmosfera jarmarku mazurskiego będzie utrzymana. Ale też pamiętam, że nigdy nie było to traktowane, jako walor miasta. Miasto uważało, że bazar - pod nazwą jarmark jurandowy - jest jego priorytetem. No i mamy, co mamy. Ja akurat od lat obserwuję sobie te wydarzenia i czuję, że mam prawo oceniać. Prochu tutaj promocja (urzędnicy) nie wymyślą, o ile nie zaczną kontaktować się z ludźmi, którzy co nieco się na tym znają. Kto dokładnie - nie wiem. Ale wiem, że i Dni i Noce Szczytna nie muszą być wiejskim festynem, a bazary z chińszczyzną, pomieszane z pierogami i kartoflakiem są po prostu żenadą.

  Krajan


  2021-06-20 15:07:42
 • Garaż z decyzją wojewody
  Tak się właśnie dzieje gdy stanowiska radnych piastują ludzie bez przygotowania i doświadczenia biznesowego, kto z nich choćby jabłkami na rynku handlował, czy jakąkolwiek działalność z sukcesem prowadził? Chyba nikt i właśnie przez takie wybory Bareja może kręcić filmy a my mieszkańcy utrzymujemy takich aktorów.

  Przedsiębiorca


  2021-06-20 14:47:49
 • Nadchodzi upadek szczycieńskiego pływania?
  W każdym sporcie jest to samo :(. Sporty walki także kuleją bo zostały odcięte od maty w WSPolu. Obecnie pozostaje tułaczka po jakichś małych salkach bądź gościnnie treningi w Olsztynie. Nie tylko pływanie \"tonie\" ale myślę że pozostałe dyscypliny także :(

  Sporty Walki


  2021-06-20 11:33:56
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Każdy popełnia błędy , ale nie każdemu jest dane je naprawić.

  Życie


  2021-06-20 10:44:28