Czwartek, 22 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -

Reklama


Reklama

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy


Mikianimacje to dziecięcy raj z rekomendacją z pierwszej ręki. Najważniejsza jest tu aktywność, zabawa i integracja z rówieśnikami w bezpiecznym otoczeniu. W zasadzie już same opinie w mediach społecznościowych o wydarzeniach prowadzonych przez zespół MikiAnimacje wystarczą, aby przekonać tych, którzy jeszcze nie korzystali z ich usług. Naprawdę warto.Ograniczeniem dla wyśmienitej zabawy jest tylko jedno – mówi z uśmiechem Kinga Lubowiecka z firmy MikiAnimacje - Wyobraźnia – śmieje się. - Każde wydarzenie traktujemy indywidualnie i wyjątkowo, do każdego solidnie się przygotowujemy. Doskonale wiemy, że dzieci potrafią być bardzo wymagającym odbiorcą. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, wiemy jak przygotować dla nich ciekawą ofertę, dopasowaną do ich wieku, oczekiwań i zainteresowań. Wiemy też, jak zbudować przyjazną atmosferę. To sprawia, że nasi klienci często do nas wracają.

 

Kinga Lubowiecka z firmy MikiAnimacje.

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

Wszystkie zajęcia odbywają się pod nadzorem doświadczonych animatorów, którzy stawiają na ruch i aktywny wypoczynek, dlatego atrakcje można przeprowadzać i na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach.

 

– Każde nasze wydarzenie to świetny sposób na integrację i odnalezienie się w pracy zespołowej – dopowiada Kinga Lubowiecka. - Dzieci mogą wykazać się w wielu dziedzinach, dlatego każde znajdzie tę idealną dla siebie: ani chwili na nudę – dodaje. - Takich zabaw na pewno nie będą miały w domu, czy szkole. Każde przyjęcie z MikiAnimacje w roli głównej pozostanie na długo w pamięci.

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

– Wiemy jakie oczekiwania mają i pociechy, i dorośli – mówi Kinga Lubowiecka. – Wynika to z naszych obserwacji i doświadczenia. Zależy nam, aby wypoczynek dostarczał nowych wrażeń, pomagał odkrywać naturalne predyspozycje, a przede wszystkim sprzyjał integracji oraz rozwijał kompetencje społeczne.

 

 

Od rodzinnych spotkań do biznesu

 

Firma MikiAnimacje na rynku naszego powiatu działa od niemal dwóch lat.

 

- Zaczęło się od tego, że niemal na wszystkich przyjęciach rodzinnych zabawiałam dzieci i wymyślałam im różne ciekawe zajęcia – wspomina pani Kinga. - Bawiłam się z nimi wyśmienicie. Znajomi oraz rodzina wielokrotnie powtarzali, że mam doskonałe podejście i predyspozycje do organizowania zabaw dzieciom. W końcu mój mąż przekonał mnie do tego, abym poszła na kursy, szkolenia i spróbowaliśmy na poważnie. W ten sposób powstała firma MikiAnimacje.

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

 

Na koncie ma już dziesiątki zorganizowanych wydarzeń. I setki zadowolonych dzieci. - Oprócz doskonałej zabawy, równie istotne jest dla nas bezpieczeństwo dzieci – mówi Kinga. - Dlatego wszystkie nasze animatorki przeszły szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Właściwie, gdy nie prowadzimy imprez, to szkolimy się, rozwijamy.

 

Zabawa też wymaga wiedzy

 

Profesjonalizm animatorek doceniają rodzice. - Kiedyś, po naszych zajęciach przyszła do nas wzruszona kobieta i powiedziała, że jest w szoku, że jej synek przez kilka godzin bawi się z innymi dziećmi i naszymi animatorkami – wspomina pani Kinga. - Mówiła, że dzięki animacjom dla dzieci mogła pierwszy raz od dwóch lat spędzić czas z mężem i w spokoju potańczyć. To było bardzo miłe.

 

 

MikiAnimacje tworzą osoby posiadające mnóstwo energii, pomysłów i zaangażowania w swoją pracę. Dzieci na pewno nie będą się nudzić podczas oferowanych rozrywek. Rodzice, w tym czasie mogą odpocząć lub dołączyć do wspólnej zabawy.

 

- Na potrzeby animacji przygotowaliśmy różne scenariusze zabaw, takich jak m.in. piracka zabawa w poszukiwanie zaginionego skarbu, warsztaty plastyczne, warsztaty z modelowania balonów, zabawa mikołajkowa – mówi pani Kinga. - Sprawdzają się od początku naszej działalności i sprawiają mnóstwo radości i uśmiechu.

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

Zawodowo i społecznie

 

MikiAnimacje prowadzi wiele ciekawych eventów. Współpracuje też z hotelami, restauracjami, ośrodkami wypoczynkowymi, instytucjami, gminami oraz innymi podmiotami.

 

- Bawimy zarówno dużych i małych – mówi Kinga. - Można nas wynająć na wszelkie eventy, taki jak m.in.: wesela, urodziny, chrzciny, komunie, festyny, ale również imprezy firmowe i prywatne, bale karnawałowe i choinkowe.

 

- Działamy również charytatywnie, bo wierzymy, że dobro wraca – mówią animatorzy z MikiAnimacje. Chętnie angażujemy się w zbiórki i pikniki dla dzieci.

 

To firma stale rozwijająca się. – Nie chcemy cały czas oferować tego samego. Ważne jest poszerzanie naszej oferty, tak aby trafiała ona w różne gusta – mówią. - Wiemy jak sprawić, by na twarzy dzieci zagościł uśmiech!

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

OPINIE KLIENTÓW

 

Dana Duplicka

To była mega niespodzianka!! Miki wchodzą z tortem - super prezent urodzinowy, świetna zabawa. Dziękuję

 

Justyna Ślubowska

Fantastycznie spędzone popołudnie w Waszym towarzystwie. Córcia zachwycona.

 

Alicja Kotowska

Polecam serdecznie, na każdą imprezę, u nas akurat MikiAnimacje zabawiały dzieci na weselu, i wszyscy, zarówno dzieci, jak i rodzice byli bardzo zadowoleni

 

Magdalena Wikluk

Idealne rozwiązanie dla zorganizowania dzieciom czasu. Dzieciaki były zachwycone. Super organizacja!! Szczerze polecam!!

 

Olga Bagińska

Fantastycznie mili, Świetnie zorganizowani i dzieci super się bawiły. Bardzo dziękujemy.

 

 

MikiAnimacje - specjaliści od dobrej zabawy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 572 653 997

mikianimacje@gmail.com

 

 

 

SPRAWDŹ CO OFERUJEMY

Nasze atrakcje

 

>> Malowanie twarzy i kolorowe tatuaże

>> Pokaz wielkich baniek mydlanych

>> Zamykanie dzieci w bańce mydlanej

>> Konkursy i zabawy zręcznościowe

>> Kolorowe piniaty z cukierkami

>> Zabawy z tunelem i chustą animacyjną klanza

>> Nauka układów tanecznych dla dzieci

>> Prace plastyczne wykonywane wspólnie z dziećmi

>> Żywe maskotki: Myszka Miki, Myszka Minnie, Minionek, Piraci, Spiderman, Olaf, Elza i Anna z Krainy lodu

>> Karaoke

>> Modelowanie kolorowych balonów

>> Gry XXL

>> Wielkie konstrukcje z klocków Bamp

 

OPCJE DODATKOWE:

>> kolorowa piniata z cukierkami

>> mini sesja dziecięca z natychmiastowym wydrukiem (Instax)

>> mini sesja dziecięca z natychmiastowym wydrukiem (Instax) + personalizowany album

 

Do każdej organizowanej imprezy podchodzimy indywidualnie tak, aby zapewnić dzieciom niezapomniane atrakcje. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i z przyjemnością dostosujemy plan animacji do Państwa indywidualnych potrzeb.Komentarze do artykułu

Magda W.

Korzystalam z ich uslug. Dzieci bawily sie wysmienicie i juz nie moga doczekac sie kolejnego spotkania z MikiAnimacje

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze