Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Miejski sylwester wraca na Plac Juranda


Po latach przerwy do Szczytna wraca miejski sylwester. Będzie dyskoteka, występy zespołów, pokaz fajerwerków. Impreza odbędzie się oczywiście na Placu Juranda. - Wiem, że mieszkańcy Szczytna tego oczekują, dlatego przywracamy tę tradycję – mówi nowy burmistrz Krzysztof Mańkowski.



Do sylwestra zostało niewiele ponad pół miesiąca, więc władze miasta nie mają zbyt dużo czasu, aby przygotować to wydarzenie. - Dlatego w tym roku raczej nie będzie gwiazdy muzycznej, ale postaramy się, aby to wydarzenie miało jak najwyższy poziom. Na pewno pojawią się muzycy, będzie scena, być może dyskoteka – mówi Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - Organizacją zajmie się Miejski Dom Kultury, miasto Szczytno oraz referat promocji. Szczycieński Sylwester zorganizowany zostanie oczywiście w centralnym punkcie miasta, czyli na Placu Juranda. Sam zresztą też na nim się pojawię, bo fajnie jest spotkać się z mieszkańcami, wspólnie świętować, czy składać sobie życzenia. Wiem, że mieszkańcy Szczytna chcą takiego wydarzenia.


O szczegółach poinformujemy wkrótce.



Komentarze do artykułu

Śmieszek

Andrzej! Tyle razy to robiłeś! Byłeś od pierwszych Dni I Nocy Szczytna, odpalałeś fajerwerki od lat - nie żeby osobiście. Dasz sobie radę i mam głęboką nadzieję, że poradzisz sobie jak zwykle

laik

Andrzej nie daj się! Pamiętaj ochrona no i oczywiście ubezpieczenie imprezy aby uniknąć takich problemów jak kiedyś w utraconym okiem!!

TTT

Wydaje mi się, że Pan Burmistrz chce \"odstrzelić\" dyrektora MDK, skoro powierza mu organizację imprezy sylwestrowej w wymiarze jak wyżej, w ciągu dwóch tygodni. Pan Burmistrz ma zamiar rękoma dyrektora MOK złamać zlecenia ustawy o organizowaniu imprez masowych ze szczególnym ryzykiem? Brawo! Wejście smoka na bogato musi być! Szkoda tylko, że za wszystko odpowie dyrektor.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-05-20 18:03:59

Pieski problem straży miejskiej

  • Czwartek, 2019-05-09 13:22:53

Ruiny z umową, firma weszła na plac budowy

  • Piątek, 2019-04-05 11:23:49

Siatkówka w Szczytnie wraca do łask

  • Środa, 2019-03-20 15:03:55

Najlepszy drwal to Sylwester Jurczyk


Komentarze

  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34