Sobota, 27 Kwiecień
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty -

Medalowy wyjazd Katany do Żyrardowa

Siedmiu startujących i siedem medali – to bilans zawodników Katany Szczytno w VI Turnieju trzeciego sezonu Dziecięcej Ligi Grapplingu. Tym razem turniej odbył się w Żyrardowie. Nasi zawodnicy wywalczyli medale: 3 złote, 3 srebrne i 1 brązowy.

Indywidualne sukcesy poszczególnych zawodników dały II miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Pierwsze miejsce i tytuł niepokonanego w trzecim sezonie Dziecięcej Ligi Grapplinowej przypadł Gasparowi Święcińskiemu. Zawodnik wagi 50 kg wygrał wszystkie 6 turniejów, za co został odznaczony statuetką najlepszego wojownika ligi.

Mistrzami Polski w Żyrardowie zostali również Tymoteusz Stachula waga 42 kg i Igor Szatkowski waga 67 kg. Na drugim stopniu podium zameldowali się: Marcel Kobylas waga 23 kg, Antoni Skowroński waga 60 kg i Dominik Szczerbo. Na najniższym stopniu podium uplasował się Ksawery Ochenkowski waga 28 kg.