Reklama


Reklama

Mandaty zbliżają się do dwóch milionów


1 mln 748 tys. zł - na taką kwotę szczycieńscy policjanci wypisali mandaty w 2019 roku. W sztukach było ich grubo ponad 12 tysięcy. Nasi policjanci właśnie posumowali ubiegły rok.W 2019 roku policjanci ze Szczytna swoimi 17 autami przejechali ponad 850 tysięcy kilometrów. Dokonali aż 15 tysięcy 666 interwencji. Dla porównania w 2018 roku było ich „jedynie” 10 tysięcy 544.

 

Na tak zwaną „wytrzeźwiałkę” w 2019 roku trafiły 302 osoby, rok wcześniej było ich 226.

 


Reklama

W 2019 roku doszło do 44 wypadków, w których zginęło 6 osób, a rannych zostało 44. W 2018 roku z kolei doszło do 51 wypadków, w których śmierć poniosło 6 osób, a 61 zostało rannych.

 

Szczycieńscy policjanci znacząco poprawili statystki, które bezpośrednio przekładają się na nasze bezpieczeństwo.

Reklama

 

Więcej o nich można przeczytać w czwartkowym, papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”, gdzie mówi o nich osobiście inspektor Radosław Drach, Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie.

 

 Komentarze do artykułu

Gość

I tak PIS łata budžet w państwie policyjnym. Brrrawo!!!

......

Ciekawe kiedy Straż Miejska pochwali się swoimi wynikami

Kierowca

Witam , mam pytanie odnośnie policjantów ruchu drogowego Szczytno. Policja powinna dawać przykład. Niestety, nie zawsze tak jest. Chodzi mi dokładnie o dwóch funkcjonariuszy wobec których toczy się postępowanie . Jeśli nie zostaną wobec Panów wyciągnięte żadne konsekwencje , bądź sprawa zostanie „wyciszona” . To nagranie z policyjnego rajdu trafi to miejscowych mediów . Wszystkich obowiązują takie same przepisy. Policjantem jest się 6/8godzin w ciągu dnia a człowiekiem całe życie . Pozdrawiam

Tyle kasy z mandatów , a samochody dla nich kupują samorządy gminne.

Ale jaja

Tyle kasy , a na samochody dla nich składają się samorządy.

Typowy Janusz

A ja się pytam, ile z tych niby mandatów mogło się skończyć pouczeniem? Jest takie coś panowie mylycjanci! Jesteście dla nas obywateli, a nie odwrotnie. Bronić i służyć.

Bądź zabieranie dowodu rejestracyjnego z kontrolkę i zakaz dalszej jazdy głupota...czym tu się chwalić

R...

Czym tu się chwalić, nie są dla nas tylko dla rządu.

Robert

Jak patrzą jak zaatakować biedaka i ukarać mandatem za byle co to pewnie, że kasę zarabiają. A tam gdzie naprawdę potrzeba ich stanowczej interwencji to ich nie ma bo wszystkie siły skierowali na kierowców bo tak najlatwiej

Napisz

Reklama


Komentarze