Środa, 26 Luty, Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Lodowisko już zarobiło 28 tys. zł


Okazuje się, że szczycieńskie lodowisko stało się jednym z bardziej dochodowych miejsc w naszym mieście. Przez 19 dni działalności zarobiło niemal 28 tys. zł. Skorzystało z niego około 6 tysięcy osób.- Pieniądze, które pozyskujemy za wstęp, czy wynajem łyżew wracają do budżetu miejskiego, co tak naprawdę obniża koszt wynajmu – mówi Arkadiusz Leska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu w Szczytnie.

 

Lodowisko zostało wydzierżawione od firmy z Jastrzębia-Zdroju, która swoją usługę wyceniła na 169 tys. 740 zł.


Reklama

 

Lodowisko jest czynne przez cały tydzień, w godz. 10:00-20:00. Znajduje się na boisku do koszykówki przy ulicy Spacerowej, w sąsiedztwie bazy wodnej Miejskiego Ośrodka Sportu. Tam też mieści się wypożyczalnia łyżew.

 

Dzieci za wejście na lodowisko płacą 2,5 zł za godzinę, dorośli – 5 zł. Identyczne stawki obowiązują za wypożyczenie łyżew.

Reklama

 

 

 

Dzieci do lat 7 lodową zabawę mają całkowicie za darmo. Obowiązują też zniżki z kartami seniora, czy dużej rodziny. Za darmo, po wcześniejszej rezerwacji, z lodowiska będą mogli korzystać uczniowie miejskich szkół w grupach zorganizowanych, np. całe klasy z wychowawcą.

 Komentarze do artykułu

Antonia do malkontentów

Co za różnica, czy lodowisko zarobiło czy straciło, bo w ogólnym rozrachunku w przypadku korzyści zdrowotnych wynikających z uprawiania jakiegokolwiek sportu, jest to zawsze bilans dodatni! Pomysłodawcom budowy lodowiska można tylko przyklasnąć Trzymać tak dalej!

Mirek

Co za różnica czy zarobiło czy to jest przychód ? Jeśli potrzebujecie takiej wiedzy czy to jest czysty zysk to może pofatygujcie się do urzędu lub do Mos-u i zapytajcie jak wygląda sytuacja ? Wcześniej psioczyli, że po co nam lodowisko ? Teraz psioczenie ile dokładnie zarobiło ? Jestem przekonany, że nawet jeśli by zarobiło 500 tyś złotych w 3 tygodnie, z czego połowa tej kwoty na czysto to i tak parę osób znalazłoby kolejny powód do narzekania. Idź jeden z drugim pojeździć na tych łyżwach i cieszyć się jak pozostali mieszkańcy.

Wojciech

To \"zarobiło\" czy taki jest przychód?

Marian

i tak powinna wygladac DOBRA ZMIANA !!!!

Do Kier

Kier ty uposledzony jestes? W 19 dni 28 tys a piszesz ze w 2 miesiące tyle. O tym utrzymaniu za 116k to tez zes dojebal xD

Kier

To może Pan radny Leska na własny koszt zrobi lodowisko jako formę inwestycji własnej tj koszt utrzymania za 2 miesiące to ok 116.000zł a dochód z tytułu biletów za 2 miesiace to ok 28.000 zł. Może Pan Leska wciągnie do współpracy burmistrza i razem zainwestują to przedsięwzięcie oczywiście ze środków własnych nie miejskich. Będą biznesmenami jak ta lala.

bąbel z nosa

a ile szczytno ma mieszkańców ??

Kasia Kuciej

Dla takich inicjatyw i ludzi chcialo by sie wrocic szkoda tylko ze jest ich tak niewielu brawo Arek

23 LETNI MIESZKANIEC SZCZYTNA

BRAWOOOOO! W KOŃCU SIĘ DZIEJE W MIEŚCIE! A TERAZ ZOBACZYŁEM OGŁOSZENIE DISCO LODOWISKO. TAŃCE PLUS MECZ! SUPER!!! I WIEM ŻE TO NIE KONIEC IMPREZ NA TYM WSPANIAŁYM OBIEKCIE. DOBRZY LUDZIE NA WŁAŚCIWYCH STANOWISKACH! :)

Marek G.

Brawo Arek. W Piszu takiej inicjatywy brakuje.Pozdrawiam.Zycze Wesołych Świat.

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Do Jacek. Po co Tobie plac zabaw, dołki na d jeziorem nie wystarczą? Jak do tej pory jedyne działanie Pana Burmistrza zakończone niekoniecznie sukcesem. Kiedyś jak piasek w dołku był świeży widziałem tam \"coś robiącego\" kota. Więc w jakimś stopniu okazał się być przydatny. Ale sukces , sukces, znowu sukces.

  dr


  2020-02-26 14:57:37
 • Wilczek zajmie się drogami powiatowymi
  Człowiek od wszystkiego

  Łukasz


  2020-02-26 12:01:58
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Ta rasa psa wcale nie musi być groźna. Zależy to tylko wyłączenie od wychowania. Sama mam psa rasy american bully jest też niby groźnym psem. A wcale zupełnie tak nie jest, jest łagodny i uwielbia dzieci. Nie była to żadna winna właścicieli, ponieważ psy często nawet potrafią uciec/wyrwać się że smyczy to normalne, a z podwórka jeszcze łatwiej mają do ucieczki. To tylko i wyłączenie tego mordercy, powinien zostać bardzo ukarany. Pies jest czasem lepszy niż nie jeden człowiek. Potrafi więcej zrozumieć wysłuchać i kochasz szczerze. Współczuję bardzo.. :(

  Czytelnik3


  2020-02-26 11:43:12
 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Hehehehe, trzeba sie pokazać, żeby mieszkańce miasta kojarzyli z tym co \"dobre\". A plac zabaw(i nie tylko) przy ulicy Solidarności czeka :)

  Jacek


  2020-02-26 09:41:14
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Po Szczycionku też biega taki słodziak....

  Norbert


  2020-02-26 08:45:27
 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Ujawnił się dawno nie widziany Pan Burmistrz. Wygląda na to , że kino w galerii , to także zasługa Pana Burmistrza. Lans, lans i parcie na szkło.

  dr


  2020-02-26 08:43:17
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Czytelnik - co ty pie@#$%isz . Wcześniej puszczali psa i nic się nie działo, nie robił ludziom krzywdy: - \" Dzieci z Małdańca ją uwielbiały. Bawiły się z nią, całowały, przytulały... \" - \" Właścicielka suczki przyznaje, że Rouse potrafiła czasem uciec z posesji. Ale nigdy nikogo nie ugryzła, czy pogoniła, nie było w niej agresji – mówi. - Najczęściej odnajdywaliśmy ją przy sklepie, gdzie bawiła się z dziećmi. \" Jeśli pies nie stanowi zagrożenia to czemu nie mogłby biegać sam? \" Miała jedynie słabość do kur \" - jedyna wada psa. Wina tylko i wyłącznie tej parówy która pociągnęła za spust. Wielki bohater k@#$a \"Widać sąsiadom cierpliwość się skończyła\" do psa który nie był agresywny? Sąsiedzi jacyś po@#$^ni. Drogi \"strzelcu\" mam nadzieje, że coś ci się przytrafi i będziesz cierpiał tak jak teraz właściciele Rouse. RiP

  Łukasz Łukasz


  2020-02-26 08:34:42
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Całą odpowiedzialność za to co się stało ponoszą właściciele i to ich bym ukarał, amstaf swobodnie biegający po wsi - skandal. Jak się ma psa to trzeba się nim zajmować. Wszyscy we wsi się z psem bawili, dzieci pod sklepem - to jakieś żarty ?. Szkoda psa i przykre że trafił na takiego właściciela.

  Lubię psy.


  2020-02-26 07:43:30
 • Centrum w szkole i w budżecie
  \"Nasze plany inwestycyjne może nie wyglądają obecnie jakoś mocno imponująco, ale to efekt budźetowego „modelu”, jaki stosujemy od lat, a właściwie od czasu, gdy jestem burmistrzem\" - te tłumaczenia są troszkę żenujące, nie uważa pan panie burmistrzu? Czyżby zauważył pan wyraźny spadek swojego zaangażowania? I tu przyznam panu rację. Myślenie \"byle do końca kadencji\" daleko nas mieszkańców nie zaprowadzi. Szkoda, że zaufałam.

  Krysia


  2020-02-26 07:24:58
 • Nowe nadzieje na obwodnicę (komentarze)
  Jaka obwodnica ? To dopiero plan planów, a może tylko kiełbasa wyborcza. Gdyby nawet miała być to proces wieloletni. A planów to jeszcze w ministerstwie nie znają, no chyba że Jarek wie (on wie wszystko) ale nie powie.

  Do Janek


  2020-02-26 06:57:32

Reklama