Środa, 21 Sierpień, Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Litwa zdobyta przez naszych bokserów


Aż trzy złote medale przywieźli szczycieńscy pięściarze z Marianpola na Litwie, gdzie odbył się międzynarodowy turniej bokserski.Złoto przywieźli: Igor Jędrzejczyk waga 56 kg w kat. młodzik (wygrał dwie walki), Maciej Mielczarczyk waga 64 kg, kadet (miał wolny los, a drugą walkę wygrał jednogłośnie na punkty) oraz Gracjan Ludtke, waga 56 kg w kat. kadet (wygrał dwie walki).

 

W zawodach wzięło udział około 100 bokserów z: Rosji, Estonii, Łotwy i Polski. Szczytno reprezentowało 7 zawodników: Patryk Borucki, Maciej Modrzejewski, Gracjan Ludtke, Maciej Mielczarczyk, Kacper Deptuła, Igor Jędrzejczyk, Kacper Ptak.

 

Patryk Borucki w pierwszej swojej walce pokonał zawodnika z Estonii jednogłośnie na punkty w kat. kadet w wadze do 75 kg. W finale przegrał z zawodnikiem z Litwy.


 

Maciej Modrzejewski w pierwszej walce wygrał jednogłośnie na punkty z zawodnikiem z Litwy w wadze do 70 kg w kat. kadet. W finale uległ rywalowi z Litwy.

 

Kacper Deptuła w kat. kadet waga 44 kg w pierwszym starciu przegrał jednogłośnie na punkty z zawodnikiem z Litwy. Podobnie z turniejem pożegnał się Kacper Ptak, który w wadze 48 kg w kat. kadet przegrał swoją pierwszą walkę z zawodnikiem z Estonii.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze