Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Liga zakończona zwycięstwem... wszystkich


Dobiegły końca ligowe rozgrywki organizowane przez Tenis Club Szczytno. Uroczyste podsumowanie odbyło się w niedzielę, 23 września. W tenisowej lidze '2018 uczestniczyło 34. tenisistów i tenisistek, a dokładniej: 8 pań i 26 panów, rozgrywających swe pojedynki w dwóch grupach.



Tenisowe zmagania odbywały się na kortach w Jerutkach, Olszynach, Pasymiu, Wielbarku i Nowym Gizewie. Rozegrano ponad 200 spotkań.

 

- Celem naszej ligi nie jest wyłanianie najlepszych – mówi Witold Mocarski, szef Tenis Club Szczytno. - Zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy. Wygrali poprzez podniesienie swoich umiejętności, lepszą kondycję i zdrowie, wygrali czasem, spędzonym aktywnie i do tego w gronie podobnych pasjonatów i przyjaciół.

 

Ważna jest też rozpiętość wiekowa zawodników, która w przypadku grających mężczyzn wynosiła 19-67 lat, a w przypadku kobiet – 12-39 lat. To dowodzi, że tenis nikogo nie dyskwalifikuje ze względu na wiek.


 

Mimo że nie rozdajemy wygrywającym kluczyków do mercedesów czy alfa romeo, to i tak liczba chętnych z roku na rok rośnie – podkreśla Mocarski. - Już teraz swój udział w przyszłorocznej lidze deklaruje spora grupa młodych tenisistów, którzy zgłębiają tajniki tej gry w naszym klubie.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2019-04-29 13:02:18

Obligacje pójdą na szpital

  • Czwartek, 2019-04-25 10:06:00

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Czwartek, 2019-02-28 11:28:08

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA – WIOSNA 2019

  • Środa, 2019-01-30 13:16:00

Budżet zobligowany... obligacjami


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec