Czwartek, 22 Październik, Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa -

Reklama


Reklama

Krystian - biegowy mistrz długiego dystansu (zdjęcia)


Krystian Gąsiewski z Zespołu Szkół nr 1 w Szczytnie został mistrzem naszego powiatu, na najdłuższym dystansie 3000 metrów, w indywidualnych biegach przełajowych. Na 2000 m najszybszy był Iwo Choroszewski z ZS3. W śród dziewcząt tryumfowały: Maria Sokołowska ZS nr 3 - 2000 m oraz Zuzanna Brzdonkiewicz ZS nr 3 – 1500 m.



Rywalizacje przeprowadziło Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie. - Każda szkoła rywalizowała oddzielnie – mówi Ewa Bogusz, dyrektor PCSTiR w Szczytnie. - Natomiast klasyfikacja powiatowa została stworzona na podstawie osiągniętych czasów.

 

Klasyfikacja ZS nr 1 w Szczytnie:

 

Dziewczęta 2000 m

1. Wiktoria Gut

2. Paulina Choszczyk

3. Iwona Mrówka

 

Chłopcy 2000 m

1. Maciej Wach

 

Chłopcy 3000 m

1. Krystian Gąsiewski

2. Marcin Miłkowski

3. Tabaka Mateusz

4. Krzysztof Żelaznowski

5. Sebastian Sosnowski

 

Klasyfikacja ZS nr 2 w Szczytnie:

 

Dziewczęta 1500 m

1. Natalia Hain

2. Maja Stancel

3. Oliwia Szymanek

4. Wiktoria Bugaj

5. Aleksandra Kuraj

 

Dziewczęta 2000 m


Reklama

1. Anna Bojanowska

2. Patrycja Jesionowska

3. Anna Turek

4. Zuzanna Rosińska

5. Daria Zadrożna

 

Chłopcy 2000 m

1. Maciej Gaca

2. Olaf Szempliński

3. Szymon Laskowski

4. Kacper Zalewski

 

 

Chłopcy 3000 m

1. Augustyn Siurnicki

2. Bartosz Raniecki

3. Norbert Knizia

4. Nattiahs Jagusz

5. Sylwester Góralski

 

Klasyfikacja ZS nr 3 w Szczytnie:

 

Dziewczęta 1500 m

1. Zuzanna Brzdonkiewicz

2. Julia Dygas

3. Martyna Frydrych

4. Ewa Gołaszewska

5. Gabriela Gołaszewska

 

Dziewczęta 2000 m

1. Maria Sokołowska

2. Kinga Długińska

 

Chłopcy 2000 m

1. Iwo Choroszewski

2. Filip Dudziec

Reklama

 

Chłopcy 3000 m

1. Rafał Przybyłowski

2. Remigiusz Sęk

3. Paweł Stażyński

4. Kacper Szepczyński

 

Klasyfikacja powiatowa:

 

Dziewczęta 1500 m

1. Zuzanna Brzdonkiewicz - ZS nr 3 w Szczytnie

2. Julia Dygas - ZS nr 3 w Szczytnie

3. Martyna Frydrych - ZS nr 3 w Szczytnie

 

Dziewczęta 2000 m

1. Maria Sokołowska - ZS nr 3 w Szczytnie

2. Anna Bojanowska - ZS nr 2 w Szczytnie

3. Kinga Długińska - ZS nr 3 w Szczytnie

 

Chłopcy 2000 m

1. Iwo Choroszewski - ZS nr 3 w Szczytnie

2. Filip Dudziec - ZS nr 3 w Szczytnie

3. Maciej Gaca - ZS nr 2 w Szczytnie

 

Chłopcy 3000 m

1. Krystian Gąsiewski - ZS nr 1 w Szczytnie

2. Augustyn Siurnicki - ZS nr 2 w Szczytnie

3. Rafał Przybyłowski - ZS nr 3 w Szczytnie

 

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2020-10-19 18:58:27

Ratusz zostanie sprzedany na hotel? (zdjęcia)

  • Niedziela, 2020-10-18 20:50:48

Rusek Mały ze słoneczną aleją (zdjęcia)

  • Niedziela, 2020-10-18 19:34:02

Dęte nie są nudne (zdjęcia)

  • Niedziela, 2020-10-18 19:29:34

Kulomiot z gratulacjami burmistrza

Reklama


Komentarze