Sobota, 15 Maj
Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja -

Reklama


Reklama

Konto w Banku Spółdzielczym dobre nie tylko na start


Atrakcyjną ofertę dla osób fizycznych prowadzących niewielką działalność gospodarczą ma Bank Spółdzielczy. Konto w banku to podstawa, a konto, które jest łatwe w obsłudze, a do tego tanie, a właściwie wręcz darmowe – to już z pewnością coś, co warto posiadać. O zaletach rachunku MIKRO BIZNES mówi Małgorzata Rolka, zastępca kierownika ZWS.Kto może posiadać takie konto?

 

Rachunek MIKRO BIZNES został stworzony z myślą o klientach, którzy cenią szybkość i wygodę, a w kontaktach z bankiem preferują kanały elektroniczne. Przeznaczony jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, których skala działalności nie jest duża. Rachunek oferowany jest w pakiecie z usługą bankowości elektronicznej oraz kartą debetową. Rachunek MIKRO BIZNES można założyć w jednej z licznych placówek Banku Spółdzielczego w Szczytnie.


Podstawowe zalety, to...


Przede wszystkim: wygoda i niezależność - proponujemy rozwiązania umożliwiające tanie, sprawne i wygodne zarządzanie finansami firmy, bez ograniczeń w czasie i niezależnie od miejsca; oszczędność czasu i pieniędzy - dzięki bankowości elektronicznej zapewniamy  łatwy, szybki i zarazem bezpieczny dostęp do rachunku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu; nowoczesne rozwiązania - aplikacja mobilna BS Szczytno mobilnie, G Pay, Apple Pay; zachowanie płynności finansowej dzięki możliwości uruchomienia kredytu w rachunku bieżącym.

 

Ile trzeba płacić bankowi za te atrakcje?


Praktycznie nic, jeśli spełnione są określone kryteria. Podstawowe kryterium jest takie, że miesięczne wpływy na konto muszą wynosić minimum 2500 zł, a to nie jest w biznesie kwota jakoś szczególnie wygórowana. Jeśli płatności dokonane kartą debetowej wyniosą miesięcznie minimum 600 zł, wówczas nie pobieramy opłaty za obsługę tej karty. Wypłaty z bankomatów należących do Banku Spółdzielczego w Szczytnie, Grupy BPS oraz Planet Cash też są darmowe. Nasi klienci nie zapłacą też za usługę bankowości internetowej oraz za realizowane przez internet przelewy: pakiet 10 przelewów zewnętrznych (elixir), do Urzędu Skarbowego a także za przelewy wewnętrzne, czyli na rachunki prowadzone przez nasz Bank. W ramach specjalnego wsparcia, opłata za przelewy wewnętrzne została zniesiona dla wszystkich przedsiębiorców – zarówno dotychczasowych naszych klientów, jak i nowych, nie tylko zakładających konto MIKRO BIZNES. Przelew wewnętrzny jest dosłownie natychmiastowy, co w wielu przypadkach dla rozliczeń między przedsiębiorcami jest niezwykle istotne.


Inne banki chyba oferują podobne usługi i korzyści?


Owszem, ale Bank Spółdzielczy w Szczytnie ma tę przewagę, że jest blisko klienta, nie tylko poprzez swoją ofertę, ale realnie. Służymy wszelką pomocą, decyzje odnośnie do współpracy zapadają na miejscu. Klienci nie są dla nas anonimowym zbiorem cyferek składających się na numer konta. U nas hasło „oszczędność czasu i pieniędzy” nie jest propagandową zachętą, to zwykła, codzienna rzeczywistość, która jest niezwykle istotna. To ważne szczególnie dla osób, które stawiają w biznesie pierwsze kroki, ale oczywiście nie tylko. Płynna, bezpieczna i szybka obsługa finansowa to często jeden z głównych czynników, który małym firmom pozwala nie tylko przetrwać, ale też się rozwijać, a o to przecież w biznesie chodzi przede wszystkim.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama