Reklama


Reklama

Konto w Banku Spółdzielczym dobre nie tylko na start


Atrakcyjną ofertę dla osób fizycznych prowadzących niewielką działalność gospodarczą ma Bank Spółdzielczy. Konto w banku to podstawa, a konto, które jest łatwe w obsłudze, a do tego tanie, a właściwie wręcz darmowe – to już z pewnością coś, co warto posiadać. O zaletach rachunku MIKRO BIZNES mówi Małgorzata Rolka, zastępca kierownika ZWS.Kto może posiadać takie konto?

 

Rachunek MIKRO BIZNES został stworzony z myślą o klientach, którzy cenią szybkość i wygodę, a w kontaktach z bankiem preferują kanały elektroniczne. Przeznaczony jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, których skala działalności nie jest duża. Rachunek oferowany jest w pakiecie z usługą bankowości elektronicznej oraz kartą debetową. Rachunek MIKRO BIZNES można założyć w jednej z licznych placówek Banku Spółdzielczego w Szczytnie.


Podstawowe zalety, to...


Przede wszystkim: wygoda i niezależność - proponujemy rozwiązania umożliwiające tanie, sprawne i wygodne zarządzanie finansami firmy, bez ograniczeń w czasie i niezależnie od miejsca; oszczędność czasu i pieniędzy - dzięki bankowości elektronicznej zapewniamy  łatwy, szybki i zarazem bezpieczny dostęp do rachunku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu; nowoczesne rozwiązania - aplikacja mobilna BS Szczytno mobilnie, G Pay, Apple Pay; zachowanie płynności finansowej dzięki możliwości uruchomienia kredytu w rachunku bieżącym.

 

Ile trzeba płacić bankowi za te atrakcje?


Praktycznie nic, jeśli spełnione są określone kryteria. Podstawowe kryterium jest takie, że miesięczne wpływy na konto muszą wynosić minimum 2500 zł, a to nie jest w biznesie kwota jakoś szczególnie wygórowana. Jeśli płatności dokonane kartą debetowej wyniosą miesięcznie minimum 600 zł, wówczas nie pobieramy opłaty za obsługę tej karty. Wypłaty z bankomatów należących do Banku Spółdzielczego w Szczytnie, Grupy BPS oraz Planet Cash też są darmowe. Nasi klienci nie zapłacą też za usługę bankowości internetowej oraz za realizowane przez internet przelewy: pakiet 10 przelewów zewnętrznych (elixir), do Urzędu Skarbowego a także za przelewy wewnętrzne, czyli na rachunki prowadzone przez nasz Bank. W ramach specjalnego wsparcia, opłata za przelewy wewnętrzne została zniesiona dla wszystkich przedsiębiorców – zarówno dotychczasowych naszych klientów, jak i nowych, nie tylko zakładających konto MIKRO BIZNES. Przelew wewnętrzny jest dosłownie natychmiastowy, co w wielu przypadkach dla rozliczeń między przedsiębiorcami jest niezwykle istotne.


Inne banki chyba oferują podobne usługi i korzyści?


Owszem, ale Bank Spółdzielczy w Szczytnie ma tę przewagę, że jest blisko klienta, nie tylko poprzez swoją ofertę, ale realnie. Służymy wszelką pomocą, decyzje odnośnie do współpracy zapadają na miejscu. Klienci nie są dla nas anonimowym zbiorem cyferek składających się na numer konta. U nas hasło „oszczędność czasu i pieniędzy” nie jest propagandową zachętą, to zwykła, codzienna rzeczywistość, która jest niezwykle istotna. To ważne szczególnie dla osób, które stawiają w biznesie pierwsze kroki, ale oczywiście nie tylko. Płynna, bezpieczna i szybka obsługa finansowa to często jeden z głównych czynników, który małym firmom pozwala nie tylko przetrwać, ale też się rozwijać, a o to przecież w biznesie chodzi przede wszystkim.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze