Sobota, 29 Styczeń
Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -

Reklama


Reklama

Kolejna śmierć na drodze, policjanci ustalają tożsamość kierowcy


Kolejny tragiczny wypadek na drodze Szczytno – Dębówko. W drzewo uderzyła skoda octavia. Kierowca zginął na miejscu. To około 30-letni mężczyzna. Policjanci ustalają jego tożsamość.



Z naszych informacji wynika, że do wypadku mogło dość około godziny 2 w nocy. Na zdarzenie najechał przypadkowy kierowca i zawiadomił służby. Nie ma bezpośrednich świadków tej tragedii.

 

Wygląda na to, że kierowca stracił panowie nad pojazdem zjechał z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Jechał najprawdopodobniej od Szczytna w stronę Dębówka.


Reklama

 

Zniszczenia samochodu są tak ogromne, że nie miał szans na przeżycie.

 

Na miejscu tragedii pracują policjanci oraz prokurator. Zabezpieczają ślady wypadku, ustalają dokładne szczegóły tej tragedii.

 

Reklama

Do wypadku doszło zaledwie kilkanaście metrów dalej, gdzie 19 czerwca zginęła 26-letnia Ewa, mieszkanka Trelkówka. Było to kolejne drzewo...

 

 



Komentarze do artykułu

Mieszkaniec

Ten pan słynął z bardzo szybkiej jazdy jak ta poprzednia dziewczyna co zginęła w tym miejscu…chwalili się, że 160 km/h na tej drodze to mało…bywały odcinki po 200 km/h Ubezpieczalnia 1 złotówki nie powinna wypłacić !!!! Jednej i drugiemu… po drzewach widać, że prędkość była potężna…

muniek

gina przez brawurowa jazde jedz madrze droga nie jest twoja wlasnoscia

Kowal

\"Było to kolejne drzewo...\" No tak, wiadomo, drzewa wyskakują kierowcom na drogi, prosto pod koła... Jeśli ktoś decyduje się jechać szybko pomimo zakazów przekraczania prędkości, pomimo faktu, że jest noc lub pada deszcz, pomimo znaków ostrzegawczych o wyskakującej zwierzynie - podejmuje decyzję o swoim życiu i życiu innych ludzi, drzewa nie mają tu nic do rzeczy.

Adam

Mógł to być zwierzak. Codziennie od kilku lat jeżdżę tą drogą dwa razy dziennie o różnych porach dnia i kilka razy mijałem się tam że zwierzyną. Hamujcie! Nie omijajcie!

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    W Portugalii i Izraelu ponad 90% populacji zaszczepione, a chorych więcej.i hospitalizacji też więcej, niż rok temu i dwa lata temu kiedy to wybuchło... niby.

    Rodak


    2022-01-29 08:54:18
  • O czerni, maskach i uśmiechach błyskawicznych – felieton Jerzego Niemczuka
    Panie Niemczuk widać pańskie nazwisko ma charakter niepolski to że jest Pan mieszkańcem powiatu nie stanowi żeby Pan pisał głupoty zajmij się człowieku swoim domkiem w Piecach i nie rozprawiaj o sprawach które cię przerastają

    Przyjaciel ludu


    2022-01-29 02:17:41
  • Do urzędu już bez gotówki
    No co - kurę trzeba przynieść!

    Śmieszek


    2022-01-28 23:33:54
  • Drogowy boom, przygotowują przetargi
    Zrobimy to za 4 miliony ????

    Marcin


    2022-01-28 21:48:50
  • Dni i Noce wracają do Szczytna
    Co za bzdura, łaskawy Mańkowski z łaskawym Kiersikowskim przywracają imprezę, która ma dłuższą tradycje niż ich kariera partyjna.

    Adrian


    2022-01-28 21:19:06
  • List do Redakcji – Tomasz Łachacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie
    Panie Łachacz należy pogodzić się z porażkami gdyż Pana praca jako radnego jest nimi uslana. Zadbaj lepiej o podwyżki dla nauczycieli to twój domowy budżet się podniesie a sprawy trudne zostaw specjalistom.

    Dariusz


    2022-01-28 20:55:48
  • Dekanat urośnie w... parafie
    Przecież Wysocki chodząc, musiał ściągnąć po trzy stówy na granity i marmury, owieczki trzeba strzyc równo!!!

    XYZ


    2022-01-28 20:00:56
  • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
    Śmiech

    Krzyś


    2022-01-28 19:56:51
  • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
    Jakiś czas temu w lokalnej prasie :Marcin M. mówił że gmina Ruciane-Nida jest najspokojniejszą gminą w powiecie piskim. Mimo wszystko pracy nie brakuje. W wolnych chwilach znajdzie jednak czas na hobby, czyli wędkarstwo i wycieczki rowerowe. — Wygrana w plebiscycie jest dla mnie ogromną motywacją. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Mieszkańcy obdarzyli mnie dużym zaufaniem. I mogę obiecać, że zrobię wszystko, by ich nie zawieść. Mam nadzieję, że będę dobrym dzielnicowym. Będę się starał pomoc każdemu, kto do mnie przyjdzie — dodaje. Warto również wspomnieć, że Marcin M. awansował podczas oficjalnych obchodów Święta Policji, które odbyły się 5 sierpnia, rok temu.

    Krzyś


    2022-01-28 19:55:07
  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    Według treści przysięgi lekarskiej i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych; stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić. Niestety, ale na takich prowincjach jak Szczytno lekarz poprzez rutyny zapomina co przysięgał robić. Kwestia szczepień jest rzeczą indywidualna można promować ale nie przymuszać. I skończcie te teorie spiskowe oparte na wymysłach, bez twardych dowodów.

    Prawda jest taka ze


    2022-01-28 18:32:48