Niedziela, 19 Wrzesień
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława -

Reklama


Reklama

Kolejna śmierć na drodze, policjanci ustalają tożsamość kierowcy


Kolejny tragiczny wypadek na drodze Szczytno – Dębówko. W drzewo uderzyła skoda octavia. Kierowca zginął na miejscu. To około 30-letni mężczyzna. Policjanci ustalają jego tożsamość.Z naszych informacji wynika, że do wypadku mogło dość około godziny 2 w nocy. Na zdarzenie najechał przypadkowy kierowca i zawiadomił służby. Nie ma bezpośrednich świadków tej tragedii.

 

Wygląda na to, że kierowca stracił panowie nad pojazdem zjechał z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Jechał najprawdopodobniej od Szczytna w stronę Dębówka.


Reklama

 

Zniszczenia samochodu są tak ogromne, że nie miał szans na przeżycie.

 

Na miejscu tragedii pracują policjanci oraz prokurator. Zabezpieczają ślady wypadku, ustalają dokładne szczegóły tej tragedii.

 

Reklama

Do wypadku doszło zaledwie kilkanaście metrów dalej, gdzie 19 czerwca zginęła 26-letnia Ewa, mieszkanka Trelkówka. Było to kolejne drzewo...

 

 Komentarze do artykułu

Mieszkaniec

Ten pan słynął z bardzo szybkiej jazdy jak ta poprzednia dziewczyna co zginęła w tym miejscu…chwalili się, że 160 km/h na tej drodze to mało…bywały odcinki po 200 km/h Ubezpieczalnia 1 złotówki nie powinna wypłacić !!!! Jednej i drugiemu… po drzewach widać, że prędkość była potężna…

muniek

gina przez brawurowa jazde jedz madrze droga nie jest twoja wlasnoscia

Kowal

\"Było to kolejne drzewo...\" No tak, wiadomo, drzewa wyskakują kierowcom na drogi, prosto pod koła... Jeśli ktoś decyduje się jechać szybko pomimo zakazów przekraczania prędkości, pomimo faktu, że jest noc lub pada deszcz, pomimo znaków ostrzegawczych o wyskakującej zwierzynie - podejmuje decyzję o swoim życiu i życiu innych ludzi, drzewa nie mają tu nic do rzeczy.

Adam

Mógł to być zwierzak. Codziennie od kilku lat jeżdżę tą drogą dwa razy dziennie o różnych porach dnia i kilka razy mijałem się tam że zwierzyną. Hamujcie! Nie omijajcie!

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Będzie swoja woda
  Kiedy CAŁE JERUTKI dostąpią zaszczytu?

  Robert Częścik


  2021-09-19 13:26:06
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Bo Rozogi są gminą z najmniejszą ilością bezmyślnego inwentarza ... :) Brawo Rozogi!!! Ciekawe czy szanowny wójt naganiacz, weźmie odpowiedzialność za konsekwencje dobrowolnego poddania się eksperymentowi medycznemu....no, Panie Kudrzycki, podpiszesz Pan papier, że w razie śmierci po szczepieniu, oddasz pan swoje życie?....NIE ... nie podpiszesz, bo i niby czemu, skoro decydując się na wyszczepienie, każdy podpisuje świadomie dobrowolną zgodę na udział w eksperymencie medycznym, czym zdejmuje odpowiedzialność ze zbrodniarzy przymuszających do dobrowolnego okaleczenia się.

  XXX


  2021-09-19 11:39:24
 • Stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni
  Żenada żłobek w szkole

  Andrzej


  2021-09-19 08:01:04
 • Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?
  13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

  Potężny LegwanZORD


  2021-09-18 23:07:50
 • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
  W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

  Ms


  2021-09-18 07:55:41
 • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
  celebryci na pierwszym planie...

  gość


  2021-09-18 06:21:39
 • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
  Za 100 lat ????????????

  Follower


  2021-09-17 19:38:00
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

  massakra


  2021-09-17 15:28:24
 • Filmowcy z Niemiec kręcą film w murach byłego kolegium nauczycielskiego
  W tym filme ta Niemka jedzie w brudnym starym pociągu do Pasymia. Wyrzuca z przedziału Polaka, który grzecznie wychodzi. Z Pasymia widać tylko zrujnowaną szopę jako dworzec i chuliganów na rynku. Komenda policji w Olsztynie wieczorem jest \"o tej porze już nie osiągalna\". Polska policjanta na wodok córki staje śię mamuśką i praca przestaje być ważna (Niemka patrzy na nią z pohardą). Typowa obraz Polski w ZDF. Nie da śię tego oglądać. Że Polacy w tym u cuestniczą?

  Telewidz


  2021-09-16 14:40:50
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Dlaczego te dziewczyn muszą biegać w majtkach i pokazywać gołe brzuchy? Kto chce je tak oglądać? Ze sortem nie ma to nic do czynienia

  Nick


  2021-09-16 14:30:24

Reklama