Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Igor Chmieliński startuje do sejmiku


W poniedziałek kampanię wyborczą rozpoczął w Szczytnie Igor Chmieliński, który będzie reprezentował Koalicję Obywatelską. Szczytnianin startuje do Sejmiku Wojewódzkiego. Jego starania o mandat wspierał w Szczytnie poseł PO Janusz Cichoń.



Chmieliński zwołał specjalną konferencję prasową, która odbyła się na skwerze przy Jeziorze Dużym Domowym. Tam przybliżył zebranym swoją osobę oraz program swój i Koalicji Obywatelskiej. - Zachęcam państwa do poznania swoich kandydatów i do mądrych wyborów – mówił. - Spotykam się z państwem tu, aby właśnie przedstawić państwu siebie. Moje hasło na te wybory, to „poczytaj, posłuchaj, poznaj i zaufaj”. Wówczas nasz wybór będzie świadomy i właściwy.

Igor Chmieliński cztery lata temu walczył o fotel burmistrza Szczytna i mandat radnego wojewódzkiego. - Wynik tamtych wyborów pokazał mi, że mieszkańcy naszego powiatu widzą mnie na razie bardziej w sejmiku wojewódzkim niż na fotelu burmistrza – mówił. - Stąd moja decyzja o kandydowaniu do sejmiku właśnie.


Igor Chmieliński to 31-letni mieszkaniec Szczytna. Absolwent Uniwersytetu w Greenwich w Wielkiej Brytanii. Z wykształcenia inżynier budownictwa. Prowadzi własną działalności gospodarczą w Polsce, Niemczech i Holandii. Mówi i pisze biegle w dwóch językach: angielskim i niemieckim.

 

 

 

Na konferencji prasowej w Szczytnie Igora Chmielińskiego wspierał poseł Janusz Cichoń. Obaj panowie zarysowali program Koalicji Obywatelskiej.



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-03-15 10:36:19

Startuje szczycieńska szkółka żeglarska

  • Środa, 2018-10-24 14:27:17

Jaskulska i Żuchowski w sejmiku

  • Poniedziałek, 2018-10-15 09:35:28

Po co nam ten samorząd? - Igor Chmieliński

  • Poniedziałek, 2018-07-30 15:17:42

Igor Zbirowski - następcy Roberta Lewandowskiego

  • Środa, 2017-11-15 08:57:42

Boisko Orlik wystartuje w Pasymiu


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec