Niedziela, 19 Styczeń, Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Historyczna bramka burmistrza Mańkowskiego (zdjęcia)


Za nami pierwszy, historyczny mecz w hokeju na lodzie. Pojedynek miasto kontra powiat wygrali zawodnicy z drużyny miasta – wynikiem 10 do 8. Pierwszą bramkę w tym pojedynku zdobył burmistrz Krzysztof Mańkowski.Podczas meczu zabawy nie brakowało, bo naszym łyżwiarzom – samorządowcom, urzędnikom, radnym, strażakom, czy morsom – woli walki nie zabrakło, ale z umiejętnościami bywało różnie. Więc była „jazda figurowa”, czy efektowne wywrotki. Ale nie o umiejętności tu chodziło.

 

- Liczyła się zabawa – mówi z uśmiechem Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - Myślę że kibice, którzy przyszyli oglądać to widowisko, a było ich naprawdę bardzo dużo, nie żałowali tego czasu. Bardzo się ciesze, że sztuczne lodowisko w naszym mieście budzi tak wielkie zainteresowanie.


Reklama

 

 

Na łyżwach i kijem hokejowym w ręku pojawili się między innymi starosta szczycieński Jarosław Matłach, burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski, czy były komendant KP PSP w Szczytnie Mariusz Gęsicki.

 

Najstarszym zawodnikiem, ale za to najlepiej radzącym sobie na płycie lodowiska, był radny powiatowy Zygmunt Rząp. Wśród hokeistów nie zabrakło radnych miejskich z Piotrem Gregorczykiem na czele, który jest pomysłodawcą utworzenia w naszym mieście sztucznego lodowiska.

Reklama

 

 

- Walczyłem o nie od kilku lat, nie miałem żadnych wątpliwości, że stanie się atrakcją – mówi. - Dziś nikt temu nie może zaprzeczyć. W końcu Szczytno ma coś, co przyciąga tłumy. Do tej pory z lodowiska skorzystało już ponad 6 tysięcy osób.Komentarze do artykułu

Paweł

Uważa, że Panu Mańkowskiemu pomnik się należy za takie sukcesy jak bramki i fikołki, można by go postawić zaraz przy pomniku Orła Białego.

Leszek

Panie burmistrzu w związku z Pana kolejnym sukcesem dzisiaj kupię kurę i zrobię rosół by to uczcić.

Daria

Krzysztof jesteś Bogiem! Hołd dla ciebie....

Paweł

Nasz burmistrz niczym Car i Bóg historyczne bramki strzela. Wiwat królu....

Sitek

To take pomysły na radzie miejskiej „a może meczyk pykniemy „ ciekawe czy za wstęp zapłaciła eLITA, czy też immunitet zezwala a może teraz miasto na miasto za darmoszkę a obywatel płać za wstęp na lód:(

RadJar

Fajna zabawa. Chętnie sam bym pograł

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

Reklama