Reklama


Reklama

Historyczna bramka burmistrza Mańkowskiego (zdjęcia)


Za nami pierwszy, historyczny mecz w hokeju na lodzie. Pojedynek miasto kontra powiat wygrali zawodnicy z drużyny miasta – wynikiem 10 do 8. Pierwszą bramkę w tym pojedynku zdobył burmistrz Krzysztof Mańkowski.Podczas meczu zabawy nie brakowało, bo naszym łyżwiarzom – samorządowcom, urzędnikom, radnym, strażakom, czy morsom – woli walki nie zabrakło, ale z umiejętnościami bywało różnie. Więc była „jazda figurowa”, czy efektowne wywrotki. Ale nie o umiejętności tu chodziło.


Reklama

 

- Liczyła się zabawa – mówi z uśmiechem Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - Myślę że kibice, którzy przyszyli oglądać to widowisko, a było ich naprawdę bardzo dużo, nie żałowali tego czasu. Bardzo się ciesze, że sztuczne lodowisko w naszym mieście budzi tak wielkie zainteresowanie.

 

 

Na łyżwach i kijem hokejowym w ręku pojawili się między innymi starosta szczycieński Jarosław Matłach, burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski, czy były komendant KP PSP w Szczytnie Mariusz Gęsicki.

Reklama

 

Najstarszym zawodnikiem, ale za to najlepiej radzącym sobie na płycie lodowiska, był radny powiatowy Zygmunt Rząp. Wśród hokeistów nie zabrakło radnych miejskich z Piotrem Gregorczykiem na czele, który jest pomysłodawcą utworzenia w naszym mieście sztucznego lodowiska.

 

 

- Walczyłem o nie od kilku lat, nie miałem żadnych wątpliwości, że stanie się atrakcją – mówi. - Dziś nikt temu nie może zaprzeczyć. W końcu Szczytno ma coś, co przyciąga tłumy. Do tej pory z lodowiska skorzystało już ponad 6 tysięcy osób.Komentarze do artykułu

Paweł

Uważa, że Panu Mańkowskiemu pomnik się należy za takie sukcesy jak bramki i fikołki, można by go postawić zaraz przy pomniku Orła Białego.

Leszek

Panie burmistrzu w związku z Pana kolejnym sukcesem dzisiaj kupię kurę i zrobię rosół by to uczcić.

Daria

Krzysztof jesteś Bogiem! Hołd dla ciebie....

Paweł

Nasz burmistrz niczym Car i Bóg historyczne bramki strzela. Wiwat królu....

Sitek

To take pomysły na radzie miejskiej „a może meczyk pykniemy „ ciekawe czy za wstęp zapłaciła eLITA, czy też immunitet zezwala a może teraz miasto na miasto za darmoszkę a obywatel płać za wstęp na lód:(

RadJar

Fajna zabawa. Chętnie sam bym pograł

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • „Droga śmierci” w likwidacji
  A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

  Tomasz Nieciak


  2020-09-19 06:50:40
 • Dawny GOK zamienia się w ruinę
  Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

  Dynd


  2020-09-18 23:09:14
 • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
  Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

  Jamka lech


  2020-09-18 21:14:35
 • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
  A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

  Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


  2020-09-18 20:04:50
 • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
  Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

  Obserwator


  2020-09-18 17:22:14
 • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
  Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

  Magda


  2020-09-18 12:48:55
 • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
  Trochę niefortunne to zdjęcie.

  Kowal


  2020-09-18 00:33:52
 • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
  Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

  Chomik


  2020-09-17 22:29:09
 • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
  Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

  Śmieszek


  2020-09-17 22:17:25
 • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
  Policja, policja i policja...

  Ja


  2020-09-17 21:06:02