Niedziela, 29 Marzec, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Historyczna bramka burmistrza Mańkowskiego (zdjęcia)


Za nami pierwszy, historyczny mecz w hokeju na lodzie. Pojedynek miasto kontra powiat wygrali zawodnicy z drużyny miasta – wynikiem 10 do 8. Pierwszą bramkę w tym pojedynku zdobył burmistrz Krzysztof Mańkowski.Podczas meczu zabawy nie brakowało, bo naszym łyżwiarzom – samorządowcom, urzędnikom, radnym, strażakom, czy morsom – woli walki nie zabrakło, ale z umiejętnościami bywało różnie. Więc była „jazda figurowa”, czy efektowne wywrotki. Ale nie o umiejętności tu chodziło.


Reklama

 

- Liczyła się zabawa – mówi z uśmiechem Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - Myślę że kibice, którzy przyszyli oglądać to widowisko, a było ich naprawdę bardzo dużo, nie żałowali tego czasu. Bardzo się ciesze, że sztuczne lodowisko w naszym mieście budzi tak wielkie zainteresowanie.

 

 

Na łyżwach i kijem hokejowym w ręku pojawili się między innymi starosta szczycieński Jarosław Matłach, burmistrz Szczytna Krzysztof Mańkowski, czy były komendant KP PSP w Szczytnie Mariusz Gęsicki.

Reklama

 

Najstarszym zawodnikiem, ale za to najlepiej radzącym sobie na płycie lodowiska, był radny powiatowy Zygmunt Rząp. Wśród hokeistów nie zabrakło radnych miejskich z Piotrem Gregorczykiem na czele, który jest pomysłodawcą utworzenia w naszym mieście sztucznego lodowiska.

 

 

- Walczyłem o nie od kilku lat, nie miałem żadnych wątpliwości, że stanie się atrakcją – mówi. - Dziś nikt temu nie może zaprzeczyć. W końcu Szczytno ma coś, co przyciąga tłumy. Do tej pory z lodowiska skorzystało już ponad 6 tysięcy osób.Komentarze do artykułu

Paweł

Uważa, że Panu Mańkowskiemu pomnik się należy za takie sukcesy jak bramki i fikołki, można by go postawić zaraz przy pomniku Orła Białego.

Leszek

Panie burmistrzu w związku z Pana kolejnym sukcesem dzisiaj kupię kurę i zrobię rosół by to uczcić.

Daria

Krzysztof jesteś Bogiem! Hołd dla ciebie....

Paweł

Nasz burmistrz niczym Car i Bóg historyczne bramki strzela. Wiwat królu....

Sitek

To take pomysły na radzie miejskiej „a może meczyk pykniemy „ ciekawe czy za wstęp zapłaciła eLITA, czy też immunitet zezwala a może teraz miasto na miasto za darmoszkę a obywatel płać za wstęp na lód:(

RadJar

Fajna zabawa. Chętnie sam bym pograł

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
  Po prostu śmieszne. Przecież wiadomo, że z pieniędzy unijnych, których Polska nie wykorzystała, nasz kraj może finansować działania na rzecz ograniczania epidemii koronawirusa. Pan Kiersikowski lubi się lansować i umie to robić. Ale ja wolałbym, aby te min. 40 tys. zł. zostało aplikowane na wyposażenia szpitala powiatowego i przychodni (chociażby i natury elektronicznej). To nie jest sytuacja, w której priorytetem są laptopy, czy tablety (wystarczy, że radni je mają - nie wiem, po co). Ważny jest respirator, kombinezon ochronny, przyłbica, jednorazowe rękawice i maski dla lekarzy. Panie Kiersikowski - chyba urwał się Pan z choinki.

  Śmieszek


  2020-03-29 19:28:16
 • [Aktualizacja] Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, stan na 29 marca
  niestety stan ten się może zmienić na gorsze. mamy najazd warszawiaków. ludzie uważajcie na nich, mają się za młodych z wielkich miast, których COVID-19.

  mol


  2020-03-29 18:01:24
 • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
  Dalej szczujcie i podsycajcie nastroje, to \"więcej\" pożytku z tego będzie. Ludzie czego się czepiacie. Opamiętajcie się w tej zajadłości nie wiadomo po co i przeciw Komu!!! Dziękujcie Bogu żeście zdrowi.

  Obserwator


  2020-03-29 17:00:40
 • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
  z 500plus nie kupuje sie laptopow, bo dzieci to ekranowcy co im skutecznie wybijamy z glowy, ja kupuję banany i ciuchy z pepko, w zyciu bym synowi nie kupila tableta, prędzej rower, zobacz na te dzieci, ze szkoly idą z ekranem przed nosem, to im wybijalismy z glowy!!!

  do turkuc podjadek


  2020-03-29 14:46:11
 • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
  A w wioskach palą ogniska, smród na całą wieś a w ognisku wszystko .

  Dbanie o czyste powietrze.


  2020-03-29 13:09:15
 • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
  Komuś przeszkadzało....

  Ania


  2020-03-29 09:56:47
 • Ceny śmieci w Pasymiu... odleciały
  Pierd...nie głupot, ze ceny generują nieruchomości rekreacyjne! Większej bzdury nie słyszałem. Na działce łącznie prze cały rok nie jestem nawet dwa miesiące, a płacić muszę przez cały rok. Taka dojna krowa dla gminy, skandal!

  Letnik


  2020-03-28 21:19:04
 • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
  Po części wszyscy mamy kwarantannę.

  Do mieszkańca.


  2020-03-28 19:31:11
 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

  Andrzej


  2020-03-28 18:04:49
 • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
  Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

  Irek


  2020-03-28 10:04:13