Sobota, 11 Lipiec, Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi -

Reklama


Reklama

Halówka na finiszu – zapraszają na finały


W najbliższy weekend (15-16 lutego) odbędzie się uroczyste zakończenie szczycieńskiej halówki. W tym roku zmagania, ku uciesze kibiców, były wyjątkowo nieprzewidywalne. Większość spraw rozstrzygnie się podczas ostatnich meczów.



Padło wiele zaskakujących wyników – mówi Piotr Mikosza, kierownik hali Wagnera w Szczytnie. - Tylko w pierwszej lidze do samego końca szanse na zwycięstwo mają aż trzy ekipy. Na razie prowadzi Binsoft z 26 punktami, ale po 25 punktów mają FM Bravo i Specjal Wielbark. W drugiej lidze sprawa jest raczej jasna, zwycięstwa FC Kwadrat nikt nie odbierze, bo ta drużyna ma przewagę nad Gwardią Jarka aż 7 punktów. Z kolei w trzeciej lidze o zwycięstwo walczą Tiger Wały i Olszyny Team. Podobna sytuacja jest w strefie spadkowej. O wszystkim będą decydowały ostatnie mecze, dlatego warto być na finałach. Gorąco zapraszam wszystkich kibiców, bo sportowych emocji na pewno nie zabraknie.

 

Wyniki:

08.02.2020(sobota)

127

13:40 – 14:20

FC Kwadrat

SKS Szczytno

7:4 (5:2)

128

 

FC Kwadrat

WSPol

3:0 (v.o.)

 

15:00 – 15:40

Tiger Wały

Versace FC

3:1 (2:1)

129

15:40 – 16:20

Olszyny Team

WPZ Lemany

6:2 (2:1)

130

17:00 – 17:40

Tylko Futbol

Rotation Team

4:8 (2:6)

131

17:40 – 18:20

Płomień

WSPol

3:0 (v.o.)

132

18:20 – 19:00

Gwardia Jarka

Plus 40

3:3 (1:2)

 

09.02.2020(niedziela)

133

11:00 – 11:40

Promil

Twarde Chrupki

0:3 (v.o.)

134

11:40 – 12:20

Wałpusza 07

GKS Rozogi

3:7 (0:3)

135

12:20 – 13:00

Promil

Wiecznie Młodzi

v.o. (v.o.)

136

13:00 – 13:40

Twarde Chrupki

Binsoft

4:1 (0:1)

137

13:40 – 14:20

Brygada Kryzys

FM Bravo

1:2 (0:1)

138

14:20 – 15:00

FC Budowlani

Specjal Wielbark

1:6 (1:2)

139


Reklama

15:00 – 15:40

Jerutki

Tiger Wały

1:6 (1:2)

140

15:40 – 16:20

GKS Rozogi

Olszyny Team

5:2 (2:1)

141

16:20 – 17:00

WPZ Lemany

Versace FC

3:6 (1:2)

 

 

Klasyfikacja strzelców

I LIGA

19 bramek - Szymon Chrzanowski (Binsoft)

16 bramek - Rafał Dębski (Promil)

15 bramek - Mateusz Lech (FC Budowlani)

12 bramek - Michał Kwiecień (Binsoft), Arkadiusz Sokołowski(Twarde Chrupki)

11 bramek - Maciej Balcerzak (FM Brawo) Adrian Jarema (Wiecznie Młodzi)

10 bramek - Daniel Gołaszewski (FC Budowlani) Mateusz Abramczyk(Specjal Wielbark)

 

 

II LIGA

19 bramek - Jakub Sosnowski (SKS Szczytno),

13 bramek - Nikodem Woźniak (Płomień), Arkadiusz Wnuk(Rotation Team)

12 bramek - Radosław Krzewski (FC Kwadrat)

10 bramek - Patrycjusz Malanowski (Gwardia Jarka)

 

 

III LIGA

27 bramek - Karol Stań (GKS Rozogi),

23 bramek - Sebastian Sosnowski (Olszyny Team)

17 bramek - Konrad Gut (Tiger Wały),

16 bramek - Łukasz Gut (Tigier Wały)

11 bramek - Szymon Milewski (Tiger Wały),

 

Finał:

 

15.02.2020(sobota)

Reklama

142

15:00 – 15:40

FC Kwadrat

Tylko Futbol

 

143

15:40 – 16:20

SKS Szczytno

Gwardia Jarka

 

144

16:20 – 17:00

Plus 40

Płomień

 

145

17:00 – 17:40

WSPol

Rotation Team

 

146

17:40 – 18:20

Tiger Wały

WPZ Lemany

 

147

18:20 – 19:00

Versace FC

GKS Rozogi

 

 

16.02.2020(niedziela)

148

11:00 – 11:40

Tylko Futbol

WSPol

 

149

11:40 – 12:20

Rotation Team

Plus 40

 

150

12:20 – 13:00

Płomień

SKS Szczytno

 

151

13:00 – 13:40

Gwardia Jarka

FC Kwadrat

 

152

13:40 – 14:20

Wałpusza 07

Jerutki

 

153

14:20 – 15:00

Wiecznie Młodzi

FC Budowlani

 

154

15:00 – 15:40

Specjal Wielbark

Brygada Kryzys

 

155

15:40 – 16:20

FM Bravo

Twarde Chrupki

 

156

16:20 – 17:00

Binsoft

Promil

 

 

17:00

ZAKOŃCZENIE

 

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-07-03 10:00:03

Zapraszają seniorów na bezpłatne zajęcia

  • Niedziela, 2020-06-14 16:31:34

Zapraszają na Noc Kupały Szczytno 2020

  • Piątek, 2020-03-06 10:01:37

Policjanci zapraszają kobiety do Rudki

  • Poniedziałek, 2020-03-02 10:49:58

Zapraszają na wernisaż prac Very Kobylińskiej

  • Piątek, 2020-02-14 11:40:28

Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu

Reklama


Komentarze

  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    To niedaleko już chyba tam co handlują nielegalnie piwem i papierosami !

    CENTRUM wsi Dżwiersztyny ?


    2020-07-10 16:28:54
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    Jeżeli posiadasz takie dowody tego zdarzenia to raczej nie będzie problemu , ubezpieczenie AC lub inną drogą postępowania Cię czeka dochodzenie roszczeń z tego tytułu.

    Do K.arzyna


    2020-07-10 16:02:10
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    To że jest poniemiecki pozarywany bruk na tej drodze przez wieś niepoprawny od kilkunastu lat to winni są:dyrektorzy Zarządu dróg , włodarze dawnej gminy obecnie miasta Pasym oraz mieszkańcy tej wsi. Od drugiej wojny światowej obecnie mija 75 lat i przez ten czas nawet metr bieżący asfaltu na tym bruku nie został położony, a więc Brawo Wy za starania się. Obecny nowy dyrektor rozpoczął naprawianie tej drogi i z czasem pewnie pojawi się na niej asfalt a wtedy szczęki wam opadną z wrażenia. Koniec polemiki. Dziękuję za uwagę i do spotkania na asfaltowej drodze u was.

    Do zakłamanego .....,


    2020-07-10 15:42:59
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    Piszę o naprawie drogi w CENTRUM wsi Dźwiersztyny czytaj uważnie:: w centrum to nie na koncu! Coś zalali coś ubili i jezdnia w chwili obecnej jest podzielona na pol. Na jedenj połowie jezdni stoi woda, druga połowa jezdni to głębokie dziury. Jest zrobione na odwal i tyle. Chyba że nawet nie zauwazyles tego remontu w centrum wsi bo jest gorzej niż było wiec ciężko nazwać to remontem. Spaprali robotę i tyle!

    Do zakłamanego...


    2020-07-10 11:00:13
  • Protest w obronie Sądów dotarł do Szczytna (zdjęcia)
    Pozdrawiam jeszcze może żyjących partyjniaków i SB-ków Na cmentarzu odkryłem grób niejakiej Sabiny Mesojed, bylej dyrektorki Liceum Wychowawczyń Przedszkoli opatrzony krzyżem A kto kiedyś zabranial w niedzielę chodzenia do kościola młodzieży w internacie? Widać jak trwoga to do Boga.

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


    2020-07-10 02:24:38
  • Szczytno odcięte od wody
    Ta woda jest mętna a po każdym przegotowaniu coś pływa, są oka jak w rosole! Jest mętna wygląda jakby była prosto z jeziora! Do każdego gotowania myję dokładnie rondel, który po wylaniu wody jest biały od osadu na pół milimetra! Jakby potarta kreda. Można w garnku pisać, jak na tablicy! Woda ma okropny smak! Żyję długo na tym świecie, ale jeszcze nigdy takiej wody nie piłam! Boję się o nasze zdrowie i życie! I dziwię się, że nikt o tym nie mówi - może dlatego, że w czajnikach nic nie widzą! Dlaczego Sanepid tego nie zbada? Awaria był ok dwa tygodnie temu a dziś jest 09.07.2020r

    B.M.W Szczytno ul. Polska 9/12


    2020-07-09 22:28:26
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    Przejeżdżam przez tę wieś i ktoś tu głupoty wypisuje że jest gorzej niż było , kiedyś strach było przejechać przez te bagno na drodze że woda do auta przez progi się naleje. Odnośnie jednej i drugiej strony drogi ktoś tu pisze znowu brednie a mianowicie na poboczu z jednej strony drogi stoi nie woda ale gnojowica spływająca z obory od gospodarza natomiast z drugiej strony jest położona kostka brukowa jest chodnik. Wstyd jest tak kłamać i wprowadzać w błąd innych !.

    Do zakłamanego mieszkańca z Dżwiersztyn.


    2020-07-09 16:43:22
  • Rybne trofea z Domowego
    A ja takiego karpia złapałem , więźbę dachową zrobiłem z szkieletu a łuskami z niego dach cały pokryłem.

    Bajki wędkarzy.


    2020-07-09 10:29:52
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    W Dźwiersztynach owszem zrobili remont miesiąc temu. Konsekwencja jest taka ze w centrum wsi jest gorzej niż było!!! Tak jest gorzej! Jak nie byłeś to nie pisz ze jest dobrze! Po jednej stronie stoi woda po drugiej dziury zrobiły się jeszcze głebsze niż były. Ale co robota wykonana. Do poprawy Panie Wilczek!

    Dźwiersztyny mają głos!


    2020-07-09 10:23:55
  • Gres na asfalcie niepokoi mieszkańców
    To jest kpina. Znaki już postawiono że \'\'remont\" zakończony i z czyją pomocą. Trudno nazwać to naprawą gdy naniesiono coś na nawierzchnie, bez wcześniej, wyrównania i naprawiania jej. Jeżdżę tą trasą codziennie i odczuwam wraz z autem, że jest to bubel. Lepiej nie jest więc gdzie zasadność wykonanej pracy.

    Donder


    2020-07-09 05:27:41