Wtorek, 30 Listopad
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka -

Reklama


Reklama

Flora Garden zaprasza po amerykańskiego grilla


Promocja. Nie ma chyba większych specjalistów od grillowania niż Amerykanie, nawet jeśli to podobno polski sport narodowy. - Amerykanie grillowanie doprowadzili do perfekcji – mówi Kamila Napiórkowska, właścicielka Szczycieńskiego Centrum Ogrodniczego Flora Garden, które w naszym regionie zostało wyłącznym dystrybutorem grillów amerykańskiej firmy Broil King.Dobry sprzęt to gwarancja dobrego grillowania. Już samo patrzenie na sprzęt firmy Broil King sprawia, że cieknie ślinka.

 

- Sami z mężem to przetestowaliśmy zanim zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszego sklepu grille firmy Broil King – śmieje się pani Kamila. - Dziś z pełną odpowiedzialnością mogę polecić je każdemu. Można na nich grillować niemal wszystko, a pizza z takiego „pieca” smakuje wyśmienicie. Dodatkowo grille gazowe Broil King są proste w obsłudze oraz w czyszczeniu i konserwacji.

 

Centrum Ogrodnicze Flora Garden ma w ofercie wszystkie modele, nawet te z najwyższej półki. Co ciekawe Flora Garden umożliwia zakup sprzętu również na raty.

 

- Wtedy zakup nie obciąża nadmiernie domowego budżetu, a już tej wiosny i lata można cieszyć się znakomitym jedzeniem – dodaje pani Kamila. - Myślę, że taki grill uatrakcyjni każdą uroczystość. Raz że robi on niesamowite wizualne wrażenie, a dwa - ten niepowtarzalny smak potraw. Pycha. Naprawdę polecam.

 

Grille marki Broil King to gwarancja wysokiej wydajności, jakości oraz niezawodności przez długie lata. Urządzenia produkowane są wyłącznie w fabrykach Ameryki Północnej więc nie ma mowy o chińskiej przeciętności.

 

- Producenci stawiają na jakość wykonania i trwałość materiałów, ich grille są doskonale zbalansowane pod względem komfortu pracy raz estetycznego wyglądu – mówi pani Kamila. - To grill, rożen, piekarnik w jednym. Można tu zrobić przepyszną pizzę, ale też kurczaka na rożnie, grillować kiełbaski, czy boczek, a na palniku bocznym ugotować ziemniaki. Możliwości jest naprawdę niemal nieograniczona liczba. Ogranicza tylko fantazja użytkownika.

 

Gazowe grille Broil King pozwalają na wszechstronne zastosowanie. Można na nich przygotować wszystkie smakołyki z domowej kuchni, a także dania niczym z ekskluzywnej restauracji. - Oj, można zaskoczyć i domowników, i gości takimi potrawami – śmieje się pani Kamila. - Można.

 

We Florze Garden można kupić też wszystkie akcesoria grillowe. Jest ich mnóstwo, ale potrafią uatrakcyjnić niejedno przyjęcie.

 

Gazowe grille Broil King mają funkcje piekarnika, rusztu. To idealnie równa temperatura na całej powierzchni grzewczej. Idealny smak, bo niczym niezakłócony. - Właściwie nie ma szans, aby popsuć nasze danie – dodaj Kamila Napiórkowska. - Różnorodność modeli i akcesoriów Broil King sprawia, że są one właściwie dostępne dla każdego. Zapraszamy do nas. Warto zapoznać się z tą ofertą i kupić coś, co będzie nam służyło przez lata.


Flora Garden

mgr inż. Mariusz Napiórkowski

mail: floragarden@op.pl

 

SIEDZIBA I SKLEP OGRODNICZY

Korpele 28h

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Urządzanie ogrodów - Systemy nawadniania – Projektowanie ogrodów

tel. 517 552 721

 

CENTRUM OGRODNICZE

ul. Wielbarska (kierunek Wielbark/Warszawa)

12-100 Szczytno

woj. warmińsko-mazurskie

Centrum Ogrodnicze

tel. 507 591 403

 


 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze