Reklama


Reklama

Europejski sukces Stashki (video)


Piosenka "Dreams in one ball" Stashki czyli Katarzyny Hain ze Szczytna jest oficjalnym hymnem Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym, które mają odbyć się we wrześniu tego roku na warszawskim Torwarze.


W tej sprawie Polski Związek Tenisa Stołowego wydał nawet specjalne, bardzo oficjalne oświadczenie, w którym stwierdzono, że „Katarzyna „Stashka” Hain jest oficjalną ambasadorką Liebherr 2020 ITTF European Table Tennis Championships”, a jej piosenka oficjalnym hymnem tych mistrzostw.

 

- Bardzo lubię przygody, nowe wyzwania i dlatego z zaciekawieniem podeszłam do tematu, kiedy otrzymałam propozycję napisania utworu promującego to sportowe wydarzenie - mówi Stashka. - Szkoda, że nie widzieliście mojej miny, kiedy dowiedziałam się, że piosenka została zaakceptowana. Cieszę się ogromnie, że mogę brać w tym udział, a w tenisa stołowego gram od podstawówki, podkręcam i ścinam również, w moim archiwum mam nawet dyplom z turnieju - dodaje z uśmiechem artystka.

 

Muzykę Stashka skomponowała wspólnie z Emilianem Waluchowskim, również producentem muzycznym tego nagrania. Video, które zostało stworzone przez grupę filmową SG Production, z reżyserią Pascala Pawliszewskiego, rozpoczyna się w Szczytnie a kończy w Warszawie.

 

- Kluczowe słowa w refrenie to ping pong, jednak ta piosenka opowiada przede wszystkim o marzeniach, o tym jak wiara i ciężka praca mogą przybliżać do celu i w końcu doprowadzić do jego realizacji - mówi Stashka.

 

Pingpongowy hymn znajdzie się także na nowej płycie Stashki.

 

 

Ip/hab

Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

cichy fan

Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

Fan

Gratulacje dla Pani Kasi .

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2020-06-17 17:44:48

Apel z sukcesem, kary czekają

  • Piątek, 2020-02-28 19:15:28

Olimpijczyk w końcu z sukcesem

  • Sobota, 2020-02-22 23:21:30

Kolejny sukces Kacpra

  • Środa, 2020-02-12 17:38:36

Sukces sklepu tkwi w uśmiechu pracownic

Reklama


Komentarze