Czwartek, 29 Lipiec
Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza -

Reklama


Reklama

Elektroniczny Bank Spółdzielczy zaprasza


Bank Spółdzielczy w Szczytnie swoją nowoczesnością i innowacyjnością prześciga niektóre banki komercyjne. Dowód? – Najnowsza aplikacja mobilna Banku - eBank Go znalazła się w TOP najchętniej ściąganych aplikacji w kategorii Finanse – mówi Mariusz Piasecki, Dyrektor Zarządzający Obszarem Sprzedaży, który właśnie wzmocnił strukturę Banku Spółdzielczego w Szczytnie. – To bardzo intuicyjne, optymalne w zakresie funkcjonowania i nowoczesne narzędzie, które ułatwi codzienne życie każdemu naszemu klientowi.Aplikacja eBank Go to niejedyne unowocześnienie, które wprowadzono w Banku Spółdzielczym w Szczytnie w ostatnich tygodniach. Pojawiła się tam również nowa bankowość elektroniczna.

 

- Jest prostsza, bardziej intuicyjna, taka, która ułatwi korzystanie z naszych usług i starszym, i młodszym klientom. Jestem przekonany, że udało nam się połączyć nią pokolenia – mówi Mariusz Piasecki. - Nowością jest też uruchomienie systemu mojeID w naszym Banku. To bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online. Dzięki niemu można na przykład założyć profil zaufany, który pomoże zarejestrować się na szczepienia przeciw Covid19, czy załatwić sprawy urzędowe nie wychodząc z domu. Za pośrednictwem tego systemu można na przykład „pobrać" bon turystyczny z ZUS. Jest to bardzo proste. Trzeba mieć jedynie konto z dostępem do bankowości elektronicznej w naszym banku. Potem wystarczy wejść na stronę naszego banku www.bsszczytno.pl/mojeid/ i tam, krok po kroku, wykonywać polecenia. Polecam te rozwiązania, ponieważ potrafią bardzo ułatwić życie.

 

Te zmiany pokazują, że Bank Spółdzielczy w Szczytnie dostrzega też potrzeby młodych klientów i wychodzi im naprzeciw. Aplikacje mobilne, system płatności i szybkich przelewów BLIK, przelewy natychmiastowe - to wszystko jest już dostępne.

 

Mariusz Piasecki dołączył do Banku Spółdzielczego w Szczytnie z początkiem maja tego roku. Z finansami związany jest już od ponad 15 lat. Ostatnio pracował w Biurze Informacji Kredytowej, w którym współpracował z około setką instytucji finansowych z terenu Polski północno-wschodniej.

 

- Zdecydowałem się na pracę w Banku Spółdzielczym w Szczytnie, bo jest to wyjątkowa instytucja finansowa – mówi pan Mariusz. – Idee i wartości, które opisano w misji i wizji Banku są zbieżne z moim podejściem budowania nowoczesnej i biznesowo sprawnej lokalnej bankowości. Jest to bank, który na pierwszym miejscu stawia dobro swoich klientów. Przyznam, że bardzo mi się to podoba.

 

Pan Mariusz od urodzenia związany jest z województwem warmińsko-mazurskim, tu się urodził, a aktualnie mieszka w Olsztynie. Prywatnie uwielbia aktywność sportową taką jak jazda rowerem czy na nartach, gra w tenisa ziemnego oraz siatkówkę.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze