Reklama


Reklama

Dziesięć minut premiera na rozwój... Szczytna (zdjęcia)


W premier Mateusz Morawiecki odwiedził Szczytno. Z dziennikarzami i mieszkańcami spotkał się na odrestaurowanym dworcu PKP. Jego wizyta trwała zaledwie 10 minut. Potem pojechał do Kętrzyna i Mrągowa.Podczas krótkiej konferencji prasowej premier mówił przede wszystkim o nowych inwestycjach kolejowych.


Reklama

 

Reklama

– Tutaj ze Szczytna, przy linii 219, linii kolejowej, chciałbym przedstawić kilka informacji dotyczących remontów dworców, tak jak ten tutaj. Dworzec w Szczytnie będzie oddany jeszcze w tym roku. Oprócz funkcji transportowych związanych z koleją, będzie też pełnił funkcje komercyjne. Będzie pełnił funkcję takiego centrum społecznego w tym pięknym mieście. I to jest nasz plan. Żeby ośrodki, takie jak Szczytno, z powrotem tętniły życiem – mówił szef rządu. - Nie może być tak, żeby Szczytno z Warszawą symbolicznie łączył tylko południk 21 – mówił premier i zaznaczył, że jest za zrównoważonym rozwojem. Wyrażał przy tym nadzieję, że zmodernizowany dworzec w Szczytnie stanie się impulsem do wzrostu gospodarczego.

 

Potem Mateusz Morawiecki chwilę pozmawiał z mieszkańcami Szczytna, był też czas na pamiątkowe zdjęcia.

 

Fot. Zbigniew Gołda

 Komentarze do artykułu

Lech Jan Jamka-były Szczytnianin

do szanownego Mieszkańca- pewnie wegetujesz na zasiłku sądząc po twoim interesowaniu się musztardą Szkoda, trzeba się bylo za młodu uczyć. Teraz np po studiach zarabiałbyś nieżle i nie marudził Nie pij piwa, nie oglądaj seriali- może ci się myślenie w głowie poprawi. Może jeszcze nie za póżno.

Mieszkaniec do Lech ...

Fajnie, że jesteś już byłym Szczytnianinem. Niech zgadnę, teraz Podlasie czy Podhale ... Premier nie komuchom czas poświęcił tylko realizował przedwyborczą propagandę PIS za nasze pieniądze. Ciekawe czy wspomniał, że wiosną miastu zabrał ok. 40 mln złotych , a tekturowy czek na 30 mln jest bez pokrycia. Pewnie zapomniał bo to szczegół. Chojnośc PIS-u nie zna granic. Ja najbardziej jestem zadowolony z obniżki ceny musztardy martwi mnie trochę wzrost ceny drewna opałowego (o 15%) a po za tym jest super.

Lech Jan Jamka-były Szczytnianin

Dziesięć minut czasu Pana Premiera poświęconego dla miasta komuchów i obrońców sędziow rzekomo krzywdzonych to aż nadto według mnie. Ciekawe czy Pan Śmieszek byl na spotkaniu razem z kumplami z KOD-u

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2020-09-25 12:29:46

Grzybobranie nowym sportem? (zdjęcia)

  • Piątek, 2020-09-25 12:11:47

Zabrakło pięciu minut

  • Piątek, 2020-09-25 11:57:03

Śmiertelne ostatnie minuty

Reklama


Komentarze