Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Dyrektor Bogusz z tajemniczymi pomysłami


Już oficjalnie, Ewa Bogusz jest nowym dyrektorem Powiatowego Centrum Sportu i Turystyki w Szczytnie. Zastąpiła na tym stanowisku Jerzego Cimoszyńskiego, który odszedł na emeryturę.



Ewa Bogusz ma 43 lata. Ze sportem związana jest od 15 lat, bo wówczas zaczęła pracować, jako nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 1 w Szczytnie. Przez ostatnie pięć lat była tam też wicedyrektorką. Wcześniej pracowała jako kierowniczka biura Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Szczytnie.

- Przez wiele lat wspólnie z innymi nauczycielami wychowania fizycznego organizowaliśmy wiele wydarzeń sportowych między innymi Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet – mówi Ewa Bogusz. - Ten organizacyjny aspekt sportu bardzo mi przypadł do gustu i stąd moja decyzja o tym, że wzięłam udział w konkursie na stanowisko dyrektora PCSiT. Na pewno będzie to spore wyzwanie, ale lubię, jak się coś dzieje, więc wierzę, że sprostam temu wyzwaniu.
 


Jak zapowiada pani Ewa chce kontynuować kierunek, który Powiatowemu Centrum nadał były już dyrektor. - Moim zdaniem działało to dobrze, więc nie ma potrzeby tego zmieniać, ale mam kilka nowych pomysłów, które będę chciała zrealizować – mówi Ewa Bogusz. - Na razie nie chcę jednak zdradzać szczegółów. Będę je wprowadzała stopniowo. Liczę, że moje pomysły przypadną do gustu i sportowcom, i kibicom z naszego powiatu.



Komentarze do artykułu

BMX4EVER

Może jakaś rozbudowa skateparku? Ten nasz przy tym z Wielbarka to jakiś żart. 23000

Dawid Archacki

Może rozbudowa skateparku? W Szczytnie znajduje się naprawdę bardzo duża liczba pasjonatów deskorolki I bmx. Niestety obecny skatepark nie ma wielu elementów, dzięki którym młodzi sportowcy mogliby ćwiczyć nowe ewolucje I w późniejszym czasie godnie reprezentować Miasto Szczytno w zawodach organizowanych w naszym mieście, jak i na podobnych imprezach w innych miastach. Rozbudowa tego obiektu niesie za sobą bardzo dużo korzyści dla miasta i mieszkańców.

Korba

Moze jakies zawody mtb ? w szczytnie jest prezna grupa rowerowa.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-05-17 12:09:34

Sobieski traci dyrektor Jaworską

  • Środa, 2019-04-17 18:21:32

Dyrektorskie przetasowania w szkołach

  • Czwartek, 2019-03-21 13:23:49

Kostrzewa nowym, starym dyrektorem szpitala

  • Środa, 2019-02-20 18:02:36

Andrzej Walewski nowym dyrektorem szkoły

  • Środa, 2019-02-06 14:31:54

Habilitowana dyrektor „ogólniaka”


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec