Piątek, 16 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Dwie młode osoby nie żyją, prokuratura sprawdza dlaczego (zdjęcia)


Niedawny wypadek w okolicach Wielbarka zabrał kolejne młode życie. W szpitalu zmarł 22-letni Artur, kierowca audi, które roztrzaskało się 10 marca. Na miejscu zginął tam wówczas 20-letni Michał z Dźwierzut. Ciężko ranni zostali też Karolina (20 l) i jej brat Sylwester (18 l.). Mimo śmierci kierowcy szczycieńska prokuratura nadal prowadzi śledztwo w tej sprawie.- Kierujący samochodem zmarł  w szpitalu w Olsztynie, ale to w żaden sposób nie wstrzymuje naszego śledztwa – informuje Artur Bekulard, szef szczycieńskiej prokuratury. - Próbujemy ustalić przyczyny tej tragedii.

 

22-letni Artur to mieszkaniec Wielbarka. To on siedział za kierownicą audi, które około godziny 3 nad ranem na prostym odcinku drogi wypadło z jezdni, wjechało do rowu, uderzyło w przepust, potem wybiło się w górę, uderzyło w drzewo i dachowało.


Reklama

W wypadku na miejscu zginął 20-letni Michał z Dźwierzut, a rodzeństwo z Wielbarka Karolina (20 l) i jej brat Sylwester (18 l.) zostali ciężko ranni.

Reklama

 

Artur przez kilka dni włączył o życie w olsztyńskim szpitalu. Niestety, tę walkę przegrał.

 

- W  czwartek odbyła się sekcja, której wyniki być może przybliżą nas nieco do przyczyn tej tragedii – mówi prokurator Bekulard. - Badany jest także stan techniczny pojazdu, sprawdzana trzeźwość kierowcy. W odniesieniu do przyczyn i okoliczności tego zdarzenia na razie niczego nie przesądzamy.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze