Niedziela, 24 Październik
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna -

Reklama


Reklama

Dwa oblicza piłkarzy SKS


Piłkarze SKS Szczytno przegrali z Żaglem Piecki 2:3. Co ciekawe wszystkie trzy brami stracili w pierwszej połowie. W drugiej pokazali zupełnie inne oblicze... Był to już trzeci przegrany pojedynek z rzędu.Żagiel Piecki - SKS Szczytno 3:2

 

Bramki Żagiel:

Michał Januszkiewicz 11', 32'

Damian Majak 44'

 

Bramki SKS:

72' Piotr Burakiewicz

88' Nikodem Woźniak

 

 

SKS SZCZYTNO. Skład podstawowy: Gabriel Sachajczuk, Grzegorz Kozicki, Paweł Kosiński, Kamil Komorowski (46'), Michał Deptuła (82'), Filip Brzeziński, Arkadiusz Cichy (65'), Igor Nurkowski (46'), Filip Chorążewicz, Maciej Ochtera (80'), Karol Tański (46').


Reklama

Skład rezerwowy: Kacper Taradejna (82'), Piotr Burakiewicz (65'), Jakub Przywara (80'), Paweł Skrajny, Łukasz Krajza (46'), Rafał Krajza (46'), Nikodem Woźniak (46').

Reklama

 

Bez wątpienia mecz mógł podobać się kibicom. Obie strony miały kilka ciekawych zagrań, z których padły piękne gole.

 

- W pierwszej połowie, gdy byliśmy bez piłki, nie potrafiliśmy w nowym ustawieniu złapać krycia – tłumaczy przyczyny porażki Marcin Cieślik, szkoleniowiec SKS Szczytno. - Zbyt łatwo przeciwnik dochodził do strzału. Szybko straciliśmy bramkę i zeszło z nas powietrze. Trzeba przyznać, że rywale strzelili naprawdę dwie piękne bramki. Trzecią straciliśmy po rzucie wolnym. Zabrakło komunikacji pomiędzy obrońcami. Zeszliśmy do szatni z wynikiem 0:3.

 

Wydawało się, że jest już po meczu. A tymczasem trener Cieślik w szatni wymienił trzech zawodników oraz zmienił ustawienie drużyny. Na boisko wybiegła zupełnie inna drużyna. Walecznością pokazała, że chce odrobić straty. W 72 minucie Piotr Burakiewicz strzelił bramkę kontaktową. - Strzał ze skraju pola karnego po długim słupku – precyzuje trener Cieślik. - Druga bramka padła po rozegranie rzutu rożnego: Krajzy zagrał do Sachajczuka, a dośrodkowanie wykończył Woźniak.

 

Na dogonienie wyniku zabrakło niestety czasu. - Mecz stał na dobrym poziomie – mówi Marcin Cieślik. - Było sporo sytuacji z obu stron.

 

Fot. Facebook SKS Szczytno SeniorKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • List do redakcji - „Nartom zaszkodził muł”
  Nie trzeba mieć naukowej wiedzy aby zrozumieć, że stan jakości wody w jeziorze, o którym wspomina radny nie jest tożsamym ani zbieżnym z stanem jeziora. W tym przypadku stanem jeziora pozwalającym na realizację inwestycji nart wodnych. Jeżeli radny tego nie rozróżnia to wytłumaczę... Woda jest jednym z elementów tworzących jezioro tak jak jednym z elementów jest np. mleko wchodzące w skład ciasta. To, że mleko dodane do ciasta będzie dobre to nie znaczy ze ciasto będzie nadawało się do zjedzenia bo inne składniki mogą być nieodpowiednie. Tak samo jest z nartami wodnymi i wodą w jeziorze. To że woda jest dobra to nie znaczy, że mogą powstać narty i nie znaczy to też, że ktoś pana wprowadza w błąd. Jeżeli pyta pan o jakość wody to nic dziwnego, że urząd odpowiada na temat wody. Nie umiejętność zadawania pytań i brak wiedzy nie stanowią podstawy do wywoływania afer i pompowania balonika mającego wzbudzać zainteresowanie daną osobą...

  ZnaWca


  2021-10-21 12:29:00
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Miasto przez śmieci popada w długi a oni pokazują co dla nich najważniejsze. Zdecydowanie obowiązki i odpowiedzialność w radzie ich przerosła.

  kierowca


  2021-10-21 12:15:12
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Wart jeden drugiego, ta sama arogancja, tylko korytko, korytko i jeszcze raz koryto!

  baba


  2021-10-21 11:50:45
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Poziom naszej rady to totalne zero. Wg mnie to miejsce dla prawników i ekonomistów. Mam wrażenie ze oni wogóle nic nie rozumieją z tego co się dzieje w mieście, chyba że udają - ale po co. Ważne że w portfelu się zgadza.

  smutny


  2021-10-21 11:05:11
 • 25 ton śmieci ze Śląska sprzątnęli myśliwi (zdjęcia)
  Zdecydowanie za małe te kary.


  2021-10-21 10:33:19
 • Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, najgorzej w gminie Świętajno
  Wał się pajacu

  Rob


  2021-10-21 06:56:24
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Obejrzałem kilka ostatnich relacji. Pan Siudak zapomniał jak pokazywał innym radnym, że to on \"rządzi\" w radzie prowadząc jej obrady i nie zamierza dawać głosu innym! To nic? Jego AROGANCJA i buta i tak długo była tolerowana. Wstyd kiedy na początku kadencji wśród kierujących pracami rady nie ma odzwierciedlenia wszystkich komitetów. Zrobili sobie prywatny tj. \"razem dla mieszkańców\" folwark a teraz lament kiedy następuje zmiana. Hodowcy trzody wiedzą co dzieje się kiedy zabiera się koryto! Tak też było i w tym przypadku niestety. Prawdziwego mężczyznę poznaje się jak kończy a nie jak zaczyna! Pan Siudak nie potrafi przyjąć tego jak prawdziwy mężczyzna!

  chłop


  2021-10-21 05:56:14
 • Karetka z ratownikami miała wypadek pod Dębówkiem (zdjęcia)
  Panowie i panie ratownicy na zwolnieniach L4, jak wam pieniądze nie pasują zwolnijcie się, zmieńcie pracę, weźcie kredyt. Nikt z was nie ma nakazu bycia ratownikiem, pielęgniarką czy lekarzem. Mam już dość zakłamania tej \"kasty\" która uważa się za nadzwyczajną i nie mówcie że życie i zdrowie ratujecie, nie musicie, to tylko wykonanie zawodu za który bierzecie pieniądze. A tym ratownikom z Biskupca zdrowia życzę, bo też wiem że wśród Medyków jest wiele bardzo porządnych, uczciwych i oddanych swej pracy ludzi.

  Mol


  2021-10-20 20:55:36
 • Ratownicy protestują, w Szczytnie nie ma karetek
  MOL puknij się najpierw w łeb, a potem spróbuj napisać coś o czym masz pojęcie. No dobrze, może co do lekarzy masz rację, ale pielęgniarek nie obrażaj! Idź do Pani dyr Kostrzewy i zapytaj ją ile płaci najbardziej kompetentnym i z wieloletnim stażem pielęgniarkom...

  Zorientowany


  2021-10-20 20:32:43
 • Medalowi „rolnicy” z naszego powiatu
  Taki z niego rolnik jak z Kiersika polityk.

  Tomasz


  2021-10-20 15:43:13

Reklama