Poniedziałek, 25 Październik
Imieniny: Arety, Marty, Marcina -

Reklama


Reklama

Drózd, Jodłowski, Kudrzycki, – kto zostanie wójtem gminy Rozogi?


Jarosław Drózd (41 l.) to kolejny kandydat na wójta gminy Rozogi. Przypomnijmy, że do tej pory mówiono jedynie o Zbigniewie Kudrzyckim (55 l.) i Jacku Jodłowskim (55 l.).Z ustaleń dziennikarzy „Tygodnika Szczytno” wynika, że o fotel wójta gminy Rozogi będzie rywalizowało co najmniej trzech kandydatów. Na pewno będzie to Zbigniew Kudrzycki, obecny wójt, który wystartuje z komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnota Samorządowa Gminy Rozogi. Jest wójtem dopiero pierwszą kadencję. Zastąpił Józefa Zaperta. Wcześniej był miejscowym nauczycielem i dyrektorem szkoły.

 

Nauczyciel dojrzewał

 

W tych wyborach samorządowych przyjdzie zmierzyć mu się z innym nauczycielem Jarosławem Drózdem. To – podobnie jak Kudrzycki – historyk, a dodatkowo nauczyciel wychowania fizycznego. Już wiadomo, że wystartuje on w nadchodzących wyborach samorządowych i będzie ubiegał się o najwyższą posadę w gminie – czyli wójta. Jarosław Drózd ma 41 lat. Jest nauczycielem w Zespole Szkół w Rozogach. Wystartuje z komitetu lokalnego Zgodna Gmina Rozogi. - Temat mojego wejścia do samorządu pojawiał się od 12 lat – mówi Jarosław Drózd. - W końcu dojrzałem do tej decyzji. W naszej gminie jest naprawdę wiele do zrobienia.


Reklama

 

Będzie ciekawa walka

 

Trzecim kandydatem, o którym słychać od dawna, ale informacji na jego temat było niewiele, jest Jacek Jodłowski. To kandydat na wójta gminy Rozogi z Prawa i Sprawiedliwości. Jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, emerytowanym oficerem pożarnictwa. Mieszka w Szczytnie. - Oficjalnie zostanie on przedstawiony na piątkowej konwencji naszego ugrupowania – mówi Henryk Żuchowski, szef powiatowych struktur PiS.

 

Liczbą kontrkandydatów nie jest zszokowany obecny wójt Zbigniew Kudrzycki. - Spodziewałem się tego – mówi. - Radny Mieczysław Dzierlatka od początku kadencji mówił, że jego ugrupowanie wystawi kontrkandydata. Co do kandydatury pana Jarosława Drózda to też było dla mnie oczywiste. Tak działają zwolennicy poprzedniego wójta.

Reklama

 

W Rozogach zapowiada się zatem bardzo emocjonująca kampania wyborcza. Co do zaoferowania mają kandydaci mieszkańcom? Miejmy nadzieję, że już wkrótce się przekonamy.Komentarze do artykułu

klon

Drozd = pionek ZAPERTA ludzie ogarnijcie się!!!!!!!!!

Obserwator.

Ludzie !!! ogarnijcie się!!! Jak się to wszystko czyta to robi się nie dobrze - "łon zrobił to,a łon nie zrobił tego" oczekujecie żeby ktoś zrobił wiele przez tak krótki czas, przyjdzie kolejny i też będzie "be" bo nie robi tego co ogół chce ,a nie to co może... Żenada. Niech każdy głosuje zgodnie z własnym sumieniem ...niech głosuje, bo część udzielających się na forach w ogóle nie idzie na wybory.

Anty

Drogi mieszkancu po zapercie dostałeś dwa gotowce projektów na drogi i zakładane pieniądze na ich wykonanie. To co zrobiłeś to musiałeś chociaż chciałeś się z nich wycofać. W sprawie ronda i budowy drogi do dabrów nie zero zaangażowanie. Właśnie Dzierlatka i Lis wykonali największą robotę żeby to było zrobione. A wojt i rada pisali skargi na Rząd.

Wojt kudrzycki to kłamca i mieszkaniec robi to samo.

Mieszkaniec

Po komentarzach widać że ludzie Dzierlatki i PiSu czesto tu zaglądają. Tylko po co? Chyba żeby opluwać innych kandydatów. Tylko człowiek, który w życiu trochę pracował, wie że jak przejmuje się po kimś obowiązki to często najpierw trzeba wszystko uporządkować a potem działać. Niektórzy uważają że Kudrzycki miał zdziałać cuda, tylko zapomnieli że ciężko jest wyprostować coś co się krzywiło przez pewien już czas. Nie chcę pisać że poprzedni wójt był zły bo napewno znajdzie się też coś pozytywnego, lecz trzeba pamiętać że zasiadał na stołku dość długo. Dajmy się wykazać jeszcze obecnemu wójtowi bez względu z jakiej jest partii. Ja bym nie wierzył Panu Mieczysławowi D. i jego ludziom bo to człowiek nie sprecyzowanych, raz chwali człowieka a za pół minuty oskarżenia prokuratorem czego przykładem jest ostatnia sesja Rady Gminy i z tego osoba byłego dyrektora GOKu.

Mieszkaniec Rozóg

Czas zmienić Pana Kudrzyckiego nic nie zrobił dla Gminy przez 4 LATA-to jest wójt?- P O R A Ż K A !!!!!!!! Najrozsądniejszym wyborem będzie kandydat PIS, zewnątrz bez żadnych układów!!!

Żal mi tych kandydatów z naszej gminy .następne 5 lat straconych jak ich wybierzemy. Koniec z uklasami czy się wziąć do roboty.A to tylko prawo i sprawiedliwość może zapewnić.

Trtr

Jarosław Drózd to odpowiedni kandydat. Człowiek młody, charyzmatyczny i przede wszystkim stąd. Pisowczycy musieli szukać kandydata poza gminą.

Mieszkaniec

Taki prawdziwy jak i Ty:) Przywiozłeś kandydata niewiadomo skąd. Drózd i Kudrzycki przynajmniej są z naszej gminy i tylko oni się liczą. W gminie, w której niby macie największe poparcie nie mogliście nawet znaleźć kandydata. ŻAL

wyborca

Przepraszam, jak działają zwolennicy byłego wójta? Czekają do samego końca z ogłoszeniem decyzji o kandydowaniu ? Ukrywają swoje zamiary? NIE! Facet staje z podniesionym czołem do kampanii wyborczej i od razu dostaje "łatę". Bardzo nieelegancko!

Miecz

Tylko kandydat PIS jest prawdziwy bo kandyduje z własnej partII .a pan kudrzycki to oszustwo polityczne,szef struktur PLATFORMY w powiecie oszukuje i kłamie. Oszustów nie chcemy!!!!!!!!!!

Napisz

Reklama


Komentarze

 • List do redakcji - „Nartom zaszkodził muł”
  Nie trzeba mieć naukowej wiedzy aby zrozumieć, że stan jakości wody w jeziorze, o którym wspomina radny nie jest tożsamym ani zbieżnym z stanem jeziora. W tym przypadku stanem jeziora pozwalającym na realizację inwestycji nart wodnych. Jeżeli radny tego nie rozróżnia to wytłumaczę... Woda jest jednym z elementów tworzących jezioro tak jak jednym z elementów jest np. mleko wchodzące w skład ciasta. To, że mleko dodane do ciasta będzie dobre to nie znaczy ze ciasto będzie nadawało się do zjedzenia bo inne składniki mogą być nieodpowiednie. Tak samo jest z nartami wodnymi i wodą w jeziorze. To że woda jest dobra to nie znaczy, że mogą powstać narty i nie znaczy to też, że ktoś pana wprowadza w błąd. Jeżeli pyta pan o jakość wody to nic dziwnego, że urząd odpowiada na temat wody. Nie umiejętność zadawania pytań i brak wiedzy nie stanowią podstawy do wywoływania afer i pompowania balonika mającego wzbudzać zainteresowanie daną osobą...

  ZnaWca


  2021-10-21 12:29:00
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Miasto przez śmieci popada w długi a oni pokazują co dla nich najważniejsze. Zdecydowanie obowiązki i odpowiedzialność w radzie ich przerosła.

  kierowca


  2021-10-21 12:15:12
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Wart jeden drugiego, ta sama arogancja, tylko korytko, korytko i jeszcze raz koryto!

  baba


  2021-10-21 11:50:45
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Poziom naszej rady to totalne zero. Wg mnie to miejsce dla prawników i ekonomistów. Mam wrażenie ze oni wogóle nic nie rozumieją z tego co się dzieje w mieście, chyba że udają - ale po co. Ważne że w portfelu się zgadza.

  smutny


  2021-10-21 11:05:11
 • 25 ton śmieci ze Śląska sprzątnęli myśliwi (zdjęcia)
  Zdecydowanie za małe te kary.


  2021-10-21 10:33:19
 • Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, najgorzej w gminie Świętajno
  Wał się pajacu

  Rob


  2021-10-21 06:56:24
 • Radny Robert Siudak komentuje swoje odwołanie (rozmowa "Tygodnika Szczytno")
  Obejrzałem kilka ostatnich relacji. Pan Siudak zapomniał jak pokazywał innym radnym, że to on \"rządzi\" w radzie prowadząc jej obrady i nie zamierza dawać głosu innym! To nic? Jego AROGANCJA i buta i tak długo była tolerowana. Wstyd kiedy na początku kadencji wśród kierujących pracami rady nie ma odzwierciedlenia wszystkich komitetów. Zrobili sobie prywatny tj. \"razem dla mieszkańców\" folwark a teraz lament kiedy następuje zmiana. Hodowcy trzody wiedzą co dzieje się kiedy zabiera się koryto! Tak też było i w tym przypadku niestety. Prawdziwego mężczyznę poznaje się jak kończy a nie jak zaczyna! Pan Siudak nie potrafi przyjąć tego jak prawdziwy mężczyzna!

  chłop


  2021-10-21 05:56:14
 • Karetka z ratownikami miała wypadek pod Dębówkiem (zdjęcia)
  Panowie i panie ratownicy na zwolnieniach L4, jak wam pieniądze nie pasują zwolnijcie się, zmieńcie pracę, weźcie kredyt. Nikt z was nie ma nakazu bycia ratownikiem, pielęgniarką czy lekarzem. Mam już dość zakłamania tej \"kasty\" która uważa się za nadzwyczajną i nie mówcie że życie i zdrowie ratujecie, nie musicie, to tylko wykonanie zawodu za który bierzecie pieniądze. A tym ratownikom z Biskupca zdrowia życzę, bo też wiem że wśród Medyków jest wiele bardzo porządnych, uczciwych i oddanych swej pracy ludzi.

  Mol


  2021-10-20 20:55:36
 • Ratownicy protestują, w Szczytnie nie ma karetek
  MOL puknij się najpierw w łeb, a potem spróbuj napisać coś o czym masz pojęcie. No dobrze, może co do lekarzy masz rację, ale pielęgniarek nie obrażaj! Idź do Pani dyr Kostrzewy i zapytaj ją ile płaci najbardziej kompetentnym i z wieloletnim stażem pielęgniarkom...

  Zorientowany


  2021-10-20 20:32:43
 • Medalowi „rolnicy” z naszego powiatu
  Taki z niego rolnik jak z Kiersika polityk.

  Tomasz


  2021-10-20 15:43:13

Reklama