Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Dostawcze iveco wbiło się w ciężarówkę, ranny 30-letni kierowca (zdjęcia)


Wczoraj w okolicy Spychowa doszło do groźnego wypadku. Dostawcze iveco uderzyło w tył ciężarówki man. Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Ucierpiał w nim 30-letni kierowca iveco. Z urazem nóg trafił do szpitala.Do wypadku doszło w czwartek po godz. 11. Na drodze krajowej nr 59, na trasie między Spychowem a Starymi Kiełbonkami, zderzyły się dostawcze iveco i ciężarówka man.

 

- Policjanci ruchu drogowego, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca Iveco z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył poprzedzającej go przyczepy ciężarówki – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Wypadek wyglądał bardzo groźnie. Na szczęście 30-latek z Mrągowa, który kierował Iveco doznał jedynie obrażeń nóg. Przez służby medyczne został przetransportowany do szpitala w Mrągowie. Nie wymagał hospitalizacji, po zaopatrzeniu ran opuścił szpital.


 

Wcześniej policjanci sprawdzili stan trzeźwości obydwu kierowców, panowie byli trzeźwi.

 

Ze wstępnego rozpytania 30-latka wynika, że nie pamięta jak doszło do najechania na tył ciężarówki.

 

Oglądając zdjęcia z miejsca wypadku i stan kabiny dostawczego Iveco, można mówić o ogromnym szczęściu 30-latka, że obrażenia jakie odniósł nie były poważniejsze.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze