Reklama


Reklama

Dom dziecka wygrał... słodycze


#DobraRobotaChallenge to akcja edukacyjna połączona z konkursem. Jednym z jego laureatów zostali wychowankowie Domu Dziecka nr 2 w Pasymiu.Kim chcę być, gdy dorosnę? Fundacja “Wawel z Rodziną” przygotowała dla dzieci i młodzieży program edukacyjny pod nazwą #DobraRobotaChallenge, mający ich wesprzeć w podejmowaniu tych trudnych decyzji. Do udziału zaproszeni zostali przedstawiciele różnych ciekawych zawodów, a niejako po drugiej stronie „barykady” stanęły szkoły i placówki opiekuńcze. Tych do udziału w zabawie i konkursie zgłosiło się ponad 250 z całego kraju.


Reklama

 

W konkursie, który towarzyszył akcji edukacyjnej, należało wykonać wszystkie polecenia opisane w materiałach dydaktycznych, jako „Zadania z gwiazdką”, a następnie sfotografować efekt pracy i przesłać na adres mailowy Fundacji.

 

Nadesłane prace prezentowały wysoki poziom pomysłowości, kreatywności i zaangażowania włożonego w ich wykonanie. Pokazały także, że wyobrażenie młodych ludzi o jakimś zawodzie dalece odbiega od rzeczywistości. Pokazaniu tej właśnie rzeczywistości, między innymi, służyło zresztą całe wydarzenie.

Reklama

 

Wymagane zadania na wyróżniającym się poziomie, wykonali wychowankowie domu dziecka w Pasymiu i za to zostali nagrodzeni słodyczami z firmy Wawel.

 

 

Fot. http://www.ddpasym.pl/Komentarze do artykułu

Szacun.

Jesteście super dzieciaki !. Gratulacje dla wszystkich którzy się przyczynili do tego zwycięstwa.

Napisz

Reklama


Komentarze