Czwartek, 23 Styczeń, Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Czy będzie IV liga? To pokaże runda jesienna


Piłkarze Błękitnych Pasym pokonali na wyjeździe Vęgorię Węgorzewo 2:1. Wygrali, mimo że strzelili jedynie jedną bramkę. Drugą, samobójczą podarowali im gospodarze.



Vęgoria Węgorzewo - Błękitni Pasym 1:2

 

Bramki Vęgoria:

 

Krzysztof Mazuro 29' (samobójcza)

Daniel Maliszewski 36'

 

Bramki Błękitni:

 

56' Arkadiusz Foruś

 

BŁĘKITNI PASYM: Patrycjusz Malanowski, Jakub Kulesik (74'), Paweł Brzozowski, Aleksander Dobrzyński, Arkadiusz Foruś (78'), Dawid Mikulak, Piotr Młotkowski (46'), Michał Nosowicz, Bartosz Nosowicz, Grzegorz Stańczak, Mateusz Walczak. Skład rezerwowy: Jakub Chlebowski (78'), Radosław Górecki (46'), Krzysztof Jędrzejewski, Kamil Kępka (74').


Reklama

 

 

Zagraliśmy dobry mecz – mówi Marek Gawdziński, prezes Błękitnych Pasym. - Właściwie w całym spotkaniu popełniliśmy jeden błąd indywidualny, który gospodarze zamienili na bramkę. To są bardzo ważne punkty. A zwycięstwo na otwarcie sezonu na pewno podniesie morale w zespole, w którym jest mnóstwo zmian.

 

Ta najważniejsza zmiana to nowy trener. Na tym stanowisku pojawił się Patryk Malanowski. Trzeba dodać, że jest to grający trener i jeden z najlepszych strzelców IV ligi w ubiegłym sezonie.

 

Pasymianie pierwszą bramkę zdobyli, a właściwie otrzymali w podarunku od węgorzewian. - Była to, co prawda, bramka samobójcza, ale to efekt naszej akcji – mówi Gawdziński. - Obrońca Vęgorii nie miał żadnych szans, aby zagrać inaczej. Mikulak tak pięknie dośrodkował, że nie było możliwości, aby ta piłka nie znalazła się w bramce.

Reklama

 

Drugiego gola pasymianie strzelili po świetnej indywidualnej akcji Malanowskiego i doskonałym prostopadłym podaniu do Arkadiusza Forusia. Ten drugi strzelał już do pustej bramki.

 

Czy nowy trener i wzmocnienia sprawią, że Błękitni powalczą w tym sezonie o IV ligę? - Za wcześnie na takie oceny – ucina rozmowę Gawdziński. - Zawodnicy ze zmian są zadowoleni, frekwencja na treningach jest dobra, w pierwszym meczu mamy zwycięstwo, ale tak naprawdę na to pytanie poznamy odpowiedź po pierwszej rundzie. W meczu z Vęgorią nie grało jeszcze paru naszych zawodników, między innymi Sławek Foruś czy Kamil Świercz. Myślę, że z meczu na mecz będzie jeszcze lepiej.



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • 105 km/h w Dąbrowach i... już po prawie jazdy
    Noo niech staną na ruska Zabiele w stronę oczyszczalni zamykają budziki
    Autor: Atom
    2020-01-23 13:47:47
  • Czy śmieci zasypią nasz powiat?
    ustawa ustawą fakt jest do poprawy ale z takiego typu \"śmieciami\" to chyba nie ma p;roblemu, ludzie sami wezmą kosze i kartony ....
    Autor: normalny
    2020-01-23 13:08:37
  • Koperta czy dobre słowo?
    Po co oszukiwać. Oczywiście mówią ofiara, ale.... nie mniej niż....
    Autor: h
    2020-01-23 12:36:37
  • Szczytno stawia na sport od najmłodszych lat
    Z tą troską to nie do końca tak. Wieść gminna niesie, że dyrektorem szkoły będzie eks naczelnik Dobroński, skompromitowany przez seksankiety. Już nie raz ,,zadbał\'\' o dobro naszych dzieci, więc o ich rozwój nie byłbym taki spokojny. Czy naprawdę nie ma innych kompetentnych kandydatów?
    Autor: Rodzic
    2020-01-23 11:35:08
  • Osoba, która pracowała w urzędzie...
    Osobnik kulturalny to taki, który potrafi znaleźć się w różnych sytuacjach- tych trudnych również. Miałeś 3 dni na zredagowanie pożegnania (żona mogła pomóc wszak nauczycielką jest.....). Kultury człowieku i pokory trochę. Nie będziesz wiecznie na piedestale władzy a i śmierć kiedyś nadejdzie. Ktoś może powie wtedy to ten, co w kabarecie dźwierzuckim się przebierał, taaki gruby. Beznadziejne zachowanie, a tłumaczenie wyjątkowo prymitywne.
    Autor: mieszkaniec
    2020-01-23 08:26:43
  • Potrącenie pieszego na Chrobrego (zdjęcia)
    I co komu da, że wina będzie po stronie kierowcy jak poszkodowany skończy w szpitalu, oby tylko. Odwołuję się do świadomości ludzi i ich wyobraźni. Kierowca musi przewidywać zdarzenia na drodze i pieszy też. Jeżeli w połowie pasów ktoś przejechał Ci po paznokciach, to gdzie był jak wchodziłaś na pasy. Obowiązuje zasada ograniczonego zaufania i trzeba brać pod uwagę że może właśnie jechać zwykły burak. Dochodząc do przejścia widać czy kierowca zwalnia reagując na to że mamy zamiar przejść, jeżeli dociska to się nie wpychamy, buraka w pietruszkę nie zmienisz a życie to ŻYCIE. Nawet szlabany na przejściu sprawy nie załatwią, bo znajdzie się debil który będzie chciał je ominąć. A z tym teleportowaniem to fajna sprawa, też chciałbym umieć.
    Autor: Do A
    2020-01-23 07:25:18
  • Osoba, która pracowała w urzędzie...
    Nosorożcu weź Ty się za robotę bo o Tobie na dzień dzisiejszy można powiedzieć- persona, która przychodziła często do Urzędu Gminy a czasami pajacowała na scenie GOK-u.
    Autor: Podpowiadacz
    2020-01-23 00:25:26
  • Dziś i krowa zaprzyjaźnia się z komputerem
    I co dupa z tego wyszła. Nowinki heee dobre sobie
    Autor: Hello
    2020-01-22 21:30:44
  • Czy śmieci zasypią nasz powiat?
    Faktycznie bardzo ciekawa sytuacja. Ten lub tych, którzy taką ustawę wymyślili powinno się zasypać śmieciami, może wtedy by zrozumieli legislacyjne bzdury. W stolicy i myślę w całej Polsce tak się dzieje. Szybko należy wnieść poprawki, które powinny być bardziej precyzyjnne w jaki sposób i kto ma za to odpowiadać.
    Autor: Włodzimierz Dudek
    2020-01-22 15:26:17
  • Potrącenie pieszego na Chrobrego (zdjęcia)
    \"Pieszy i kierowca\" - Z treści artykułu jasno wynika, że pieszy został zahaczony gdy już SCHODZIŁ z przejścia, to czyja to jest niby wina? Co się tak pieklisz? Na co miał ten pieszy uważać? Nagminnym jest, że kierowcy ruszają zanim pieszy opuści ulicę. Dziś w drodze do pracy jakiś idiota przejechał mi przed nosem, gdy już byłam w połowie pasów. Co niby miałam zrobić? Teleportować się na chodnik, żeby jaśnie pan nie musiał zwalniać przed pasami?
    Autor: A.
    2020-01-22 15:03:12