Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Czy Marek zakocha się w... telewizji?


Kolejny rolnik z naszego powiatu szuka żony w telewizji. W najnowszej produkcji TVP „Rolnik szuka żony” możemy zobaczyć pana Marka. To 57-letni mieszkaniec Marksob w gminie Szczytno. Marka na oficjalnej stronie programu (https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/42176605/marek-57-lat) rozpoznali czytelnicy „Tygodnika Szczytno”.Pan Marek to już drugi rolnik z naszego powiatu, który wziął udział w tym programie. Pierwszym był pan Łukasz (35 lat) z Lipowca. Formuła programu jest taka, że kontrakt zabrania obu rolnikom zdradzania szczegółów z nagrań. Z oficjalnej strony programu TVP można przeczytać, że rolnik z Marksob ma 57 lat. Samotnie gospodarzy na 24-hektarowym gospodarstwie, które sam założył i rozwijał przez niemal 30 lat.

 

„Ma 169 centymetrów wzrostu, jest atrakcyjnym i dbającym o siebie mężczyzną, ojcem czwórki dorosłych dzieci i rozwodnikiem po 25-letnim stażu małżeńskim” - to cytat ze strony programu. - „Po ośmiu latach samotności i przelotnych związków gotów jest na poszukiwanie kobiety, która zaakceptowałaby go takim, jakim jest – stałego w uczuciach (choć nie romantycznego), uczciwego i ciężko pracującego. Marzy o partnerce szczerej (nie zaakceptuje osoby, która kłamie), pracowitej. Jak twierdzi, wygląd nie jest dla niego najważniejszy, ale zwraca uwagę na figurę kandydatki oraz chciałby, żeby była od niego młodsza. Czy program „Rolnik szuka żony” pozwoli mu spełnić marzenia?”


 

RSŻ to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Jest to już szósty sezon. W odcinku „0” przedstawiono sylwetki dziewięciu rolników, wybranych spośród setek osób, które zgłosiły się do udziału w kolejnej edycji programu. Przez następne kilka tygodni bohaterowie będą czekać na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi. Wszystkie listy trafią do adresatów, a losy piątki, która cieszyć się będzie największym zainteresowaniem, będziemy śledzić w kolejnych odcinkach VI edycji programu.

 

 

Fot. https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/42176605/marek-57-latKomentarze do artykułu

Napisz


Komentarze