Reklama


Reklama

Czas na „Miko-Lajki”! Przyłącz się do zabawy


Czy ktoś podziękował ci za to, że przepuściłeś go na przejściu dla pieszych? A może ktoś pomógł ci zmienić koło w samochodzie? A może ominął kałuże, żeby cię nie ochlapać? Ktoś ze znajomych przeprowadził bezpiecznie przez pasy seniora? Dał ci znać, że zapomniałeś włączyć światła w samochodzie? Wpuścił cię przed siebie w kolejce oczekującej na przejazd? Jeśli tak – ta zabawa jest dla Ciebie.- Takich drobnych przejawów ludzkiej życzliwości na drogach z pewnością nie brakuje. Chyba każdy z nas chociaż raz się z nimi zetknął. Zawsze wywołują uśmiech, poprawiają nastrój na cały dzień, chętnie o nich opowiadamy – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Kultura na drodze to bardzo ważna rzecz, a czasem bywa i tak, że zwykła uprzejmość może uchronić czyjeś zdrowie lub życie. Ponadto... dobro prędzej czy później do nas wraca!

 

W oczekiwaniu na zbliżający się Dzień Świętego Mikołaja policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zainicjowali tygodniową akcję promującą pozytywne zachowania w ruchu drogowym.


Napisz kilka zdań o tym, co pozytywnego spotkało cię ostatnio na drodze i prześlij je na adres: izabela.cyganiuk@szczytno.ol.policja.gov.pl lub biuro@tygodnikszczytno.pl.

W ten sposób przyznasz komuś „Miko-Lajka”. Najfajniejsze historie trafią na łamy „Tygodnika Szczytno”, a ich bohaterowie bądź autorzy otrzymają drobne upominki z okazji Dnia Świętego Mikołaja.Komentarze do artykułu

Follower

Co za bzdety...

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Półtora roku za kolegę
  Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

  ali


  2021-01-27 15:30:19
 • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
  Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

  dr


  2021-01-27 14:51:55
 • Stara Gwardia nie rdzewieje...
  Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

  Krzysztof Żelaskowski


  2021-01-27 13:17:00
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

  ryk


  2021-01-27 07:33:40
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

  kol


  2021-01-27 06:41:11
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

  Seneka


  2021-01-26 22:25:20
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  Milicjant Rzepka zginął za denuncjowanie swoich kolegow z AK

  Seneka


  2021-01-26 22:22:23
 • Pyskówka, jak w piaskownicy - miejski poziom debaty
  W tym (burdelu) na samym szczycie jest jeszcze większy pożar, więc szybko biegnij i go gaś strażaku!

  Do Mol


  2021-01-26 17:15:44
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Taka sobie Aneczko (zwracam uwagę na to, iż piszę Cię z dużej bukwy). Jeśli jesteś bojownikiem strony Rybińskiej, Łachacza i Kiersikowskiego - to trudno. Zapewne nic nie odwiedzie Cię od ich obrony.Ale Aneczko - zwróć uwagę na to, że wymieniłem osoby, które od lat - podobnie jak p. Boczar - są wybierani do Rady Miejskiej. Furczak - to nowicjusz. Zastanów się co twoim zdanie ci \"inni\" z dużym stażem radnych - zrobili dla miasta? Nie chce mi się już wieszać psów na Górskiej. Ale jednak muszę to powtórzyć - nic nie zrobiła dla miasta mając 16 lat na funkcji wice - a potem burmistrza miasta.


  2021-01-26 16:47:38
 • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
  Mikołaju chciałabym iphone 11 pro ps4 z minecraft oraz spotkać fajnego chłopaka

  mel


  2021-01-26 15:19:04