Niedziela, 27 Wrzesień, Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Co dalej z Galerią Mazur?


Najemcy i dzierżawcy lokali w Galerii Mazur w Szczytnie są pełni obaw. Spółka, która zarządza obiektem, postawiona została w stan likwidacji, a jej majątek jest przeznaczony do sprzedaży. - Co będzie z nami? - pytają najemcy. Ich obawami podzieliliśmy się z Zygmuntem Mierczakiem, likwidatorem spółki.



Mazur Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Szczytnie powstała w roku 2013. To ona administruje między innymi centrum handlowym Mazur przy ulicy Żeromskiego w Szczytnie oraz obiektami na ulicy Osuchowskiego.


Reklama

 

- Decyzją sądu spółka została postawiona w stan likwidacji – mówi Zygmunt Mierczak. - Od 31 maja tego roku jestem jej likwidatorem. Wszystkie umowy między spółką Mazur, a najemcami są aktualne i będą obowiązywać nawet jeśli majątek zostanie sprzedany – uspokaja pan Zygmunt. - Co do zasady jest tak, że sprzedaż nieruchomości nie powoduje rozwiązania umowy. Likwidacja spółki to efekt nieporozumień pomiędzy udziałowcami.

 

Reklama

Jak tłumaczy „Tygodnikowi Szczytno” likwidator, sprzedaż spółki odbywa się razem z umowami, bo wówczas można otrzymać lepszą cenę.

 

- Takie są procedury sprzedaży obiektów handlowych – mówi Mierczak. - Ceny za obiekt w tej chwili nie jestem w stanie określić, bo dopiero jest on wyceniany, ale potencjalni nabywcy mogą składać swoje oferty i kontaktować się ze mną pod numerem telefonu: 507-081-425. I po raz kolejny uspokajam dzierżawców oraz najemców: mimo likwidacji nic się dla nich nie zmienia. Myślę, że pod koniec sierpnia albo września zrobię z nimi spotkanie, bo i do mnie docierają ich obawy, i wyjaśnię im wszystko z pierwszej ręki.

 

Fot. http://www.mazur.szczytno.pl/



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2020-05-10 19:08:00

Galeria Arkadia już zaznaczyła swój ślad

  • Piątek, 2020-04-24 13:19:40

Galeria Mazur wraca do pracy

  • Środa, 2020-02-19 19:33:37

Kolejna galeria wchodzi do Szczytna

  • Czwartek, 2020-01-16 21:49:38

Galeria Jurand odsłania tajemnice

Reklama


Komentarze

  • Emzetka – wielopokoleniowa pamiątka rodzinna została skradziona
    Złapać dziadów za wory i do gałęzi.

    Korniszon


    2020-09-26 17:44:39
  • Emzetka – wielopokoleniowa pamiątka rodzinna została skradziona
    Wydaje mi się, że jestem człowiekiem tolerancyjnym. Wiele potrafię zrozumieć, wybaczyć, ale złodziejstwem po prostu się brzydzę. Dla mnie to najgorszy sort, zaraz po pedofilach.

    Taki Tam


    2020-09-26 14:26:30
  • Fifka, szklany słoik z marihuaną i... areszt dla 37-latka
    Za posiadanie areszt i więzienie.... Ja posiadam sprzęt do gwałtu czekam na dożywocie

    Pies gończy


    2020-09-26 08:46:41
  • Policjanci zabezpieczyli pocisk od granatnika
    RPG 2 weszły do służby w 1949 więc to raczej po wojnie...

    Ziomal


    2020-09-26 04:27:50
  • Kulturalne piątki z dźwierzuckim GOK
    Przepraszam Szanowną redakcję, ale takiego głupiego tytułu w odniesieniu do działalności ośrodka kultury jeszcze nie widziałem. czy to znaczy, że pozostałe dni tygodnia w GOK w Dźwierzutach są \"niekulturalne\"? Jest wg mnie obraźliwe dla instytucji, która z zasady prowadzi działalność kulturalną. Reklama - reklamą, upowszechnianie informacji - też dobrze. Ale to jest tak, jakby dać tytuł materiałowi informacyjnemu, że w teatrze odbywają się teatralne piątki, środy, czy też wtorki.

    Śmieszek


    2020-09-25 14:14:20
  • Grzybiarz znalazł w lesie skrzynię z amunicją
    napiszcie może czy znalazca nie ma nieprzyjemności w związku z znaleziskiem o widełkach 6msc do 8 lat paki.

    zuch


    2020-09-25 11:33:40
  • Będzie odnawianie zabytkowego ośrodka zdrowia
    Chyba budynku a nie ośrodka zdrowia a jeżeli już to przychodni.

    Krzysztof Bączek


    2020-09-25 11:22:05
  • Dotarły pieniądze na drogę w Rumach
    Właśnie tak wygląda żądza propagandy sukcesu. Ludzie, mieszkańcy, obywatele!!! Dostaliśmy pieniążki, zrobimy kawałek drogi! A jak będziemy robić, to też to ogłosimy! A jak już będzie zrobiona, to też obwieścimy. Będą zdjęcia i polubienia na FB. Gratulujcie nam i dziękujcie za nasze ogromne sukcesy!

    obserwator


    2020-09-24 13:11:27
  • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
    Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

    Adrian


    2020-09-24 07:22:19
  • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
    Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

    Ja