Wtorek, 18 Luty, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Cel jest jeden, awans do A Klasy (ZDJĘCIA)


Piłkarze GKS Szczytno podsumowali rundę jesienną. Wynik podopiecznych trenera Szymona Rapackiego jest imponujący. Drużyna pod jego wodzą nie przegrała żadnego meczu.



GKS Szczytno istnieje od pięciu lat. I od pięciu lat gra w B Klasie. W tym sezonie gra jednak tak dobrze, że w zasięgu jest awans do A Klasy.

- Taki jest nasz cel – nie ukrywa Jarosław Kostiuk, kierownik drużyny. - Nigdy nie byliśmy tego tak blisko, ale oczywiście nie zapominamy, że przed nami jeszcze osiem pojedynków w rundzie wiosennej. Wszystko może się zdarzyć.

 

 

 


Reklama

 

 

 

Po rundzie jesiennej GKS Szczytno jest liderem grupy III. Ma przewagę 4 punktów nad następną drużyną, czyli Wałpuszą 07 Jesionowiec. Podopieczni trenera Rapackiego w minionej rundzie nie przegrali żadnego meczu. Jedyna „wpadka” to remis 4:4 z... Wałpuszą 07 Jesionowiec.

W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 drużyna seniorów GKS Szczytno wygrała 7 meczów. Piłkarze GKS strzelili 36 bramek, a stracili jedynie 9. Najlepszym strzelcem drużyny był Konrad Elsner – z 9 trafieniami.

 

 

Skład od lewej góra : 1. Marcin Gut , 2. Jakub Krawczyk , 3. Daniel Nowakowski , 4. Tobiasz Wiśniewski (bramkarz ), 5. Piotr Jędrzejczyk , 6. Mateusz Gwiazda , 7. Patryk Grzywiński , 8. Mateusz Deptuła , 9. Szymon Rapacki (trener z synem Miłoszem ) 10. Krzysztof Gołota ( sekretarz klubu ) 11. Dawid Filochowski ( kapitan )

Reklama

Lewa dół : 1. Dominika Nowakowska ( kierownik drużyny ), 2. Adrian Gąsior , 3. Krystian Majewski , 4. Brajan Kisiel , 5. Konrad Gut , 6. Konrad Elsner , 7. Marian Szpakowski , 8. Łukasz Szymański , 9. Grzegorz Pilecki (prezes).

 

Fot. Archiwum klubu/TASIENKA87



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • Krzywonoga walczy z wieżą
    \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

    Allo allo


    2020-02-17 20:26:30
  • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
    Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

    Artur Urbański


    2020-02-17 19:35:23
  • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
    A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

    aleks


    2020-02-17 17:04:25
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

    Krajan


    2020-02-17 15:39:35
  • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
    To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

    mariusz


    2020-02-17 11:41:49
  • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
    Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

    Grzegorz Pilecki


    2020-02-16 21:11:02
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

    Taki sobie czytelnik


    2020-02-16 18:56:06
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

    dr


    2020-02-16 17:12:49
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Joanna


    2020-02-15 22:52:13
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    No to teraz mogę wreszcie się odnieść do tego nieszczęsnego listu p. Tadeusza Bogusza, bo doczekałem się Pana odpowiedzi nań w ostatnim numerze TS. Ponieważ krew mnie zalała z powodu tego, właściwego PiS stylu insynuacji - sugestii, stosowanego przez p. Bogusza. Większość średniego i starszego pokolenia mieszkańców Szczytna wie, czym przed laty, w jeszcze WSO MO (dla młodych: Wyższa Szkoła Oficerska Milicji Obywatelskiej), zajmował się p. Tadeusz Bogusz. Można byłoby pokusić się, w stylu p. Bogusza, o dywagacje w jakich okolicznościach pożegnał się ze \"szkółką\".

    Śmieszek


    2020-02-15 17:04:45