Piątek, 14 Maj
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego -

Reklama


Reklama

Cąkała zastąpiła Kryczało, nowa prezes TBS-u


Agnieszka Cąkała została nowym prezesem Towarzystwo Budownictwa Społecznego Jurand Sp. z o.o. w Szczytnie. Wygrała konkurs na to stanowisko. Była jedyna kandydatką. Zastąpiła na tym stanowisku Alfreda Kryczało, który odszedł na emeryturę, a TBS-em kierował od 1999 roku.



Pani Agnieszka ma 40 lat i jest od urodzenia mieszkanką Szczytna, choć ostatnie lata spędziła w Orzyszu, gdzie pracowała w miejscowym Urzędzie Miejskim na stanowisku naczelnika Wydziału Inwestycji. Spędziła tam ponad 4 lata.

 

- Miałam dość duży zakres obowiązków – mówi. - Zarządzanie zasobami komunalnymi, drogami, ochroną środowiska, planowaniem przestrzennym.

 

Jak powiedziała „Tygodnikowi Szczytno” o powrocie do Szczytna zdecydowały sprawy rodzinne.


Reklama

 

- Poza tym TBS to też nowe wyzwanie – mówi nowa prezes tej jednostki. - TBS znam, poza tym w jego funkcjonowanie wprowadził mnie też w ostatnich dniach był szef tej spółki pan Alfred Kryczało, za co jestem mu bardzo wdzięczna.

 

Pani Agnieszka na zarządzaniu nieruchomościami zna się doskonale, bo jak nam powiedziała - ma dwa fakultety z zarządzania nieruchomościami właśnie i z pośrednictwa w obrocie nimi.

 

Reklama

- Swój pomysł na funkcjonowanie TBS w Szczytnie mam, ale na razie nie chcę go zdradzać – mówi. - Wiem, że czeka nas też duża inwestycja, bo władze miasta przymierzają się do budowy dwóch kolejnych bloków.

 

Skład Rady Nadzorczej TBS: przewodniczący - Stanisław Gładkowski, członkowie: Krystyna Michniewicz – Będkowska, Aleksandra Kudrzycka – Szypiłło.

 



Komentarze do artykułu

Mieszkaniec Szczytna

Pani dyrektor zna się na tym co robi kpina biuro owszem Wyszykowała za nasze pieniądze taka jest pani dyrektor

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
    współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

    Mariola


    2021-05-14 10:06:41
  • Eksperymentują na Bartnikach
    Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

    WSK


    2021-05-14 08:51:32
  • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
    Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

    Mieszkaniec


    2021-05-13 18:08:20
  • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
    Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

    Katarzyna Sieklucka


    2021-05-13 16:16:29
  • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
    Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

    WSK


    2021-05-13 14:56:13
  • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
    Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

    Do Społecznika


    2021-05-13 13:31:03
  • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
    Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

    Adalbert


    2021-05-13 10:15:40
  • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
    Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

    Anna


    2021-05-12 21:59:33
  • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
    Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

    Społecznik


    2021-05-12 21:55:17
  • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
    TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

    KTOŚ


    2021-05-12 21:06:52