Piątek, 26 Kwiecień
Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda -

Borucki, Pop, Mielczarczyk – przed mistrzostwami Polski

Świetny występ w Łomży zanotowali szczycieńscy bokserzy. Patryk Borucki, Jakub Pop i Maciej Mielczarczyk wygrali Międzynarodowy Turniej na 600-lecie Łomży. Była to forma przygotowań przed mistrzostwami Polski.

Do Łomży pojechało sześciu naszych zawodników. I wszyscy wrócili z medalami. - Każdy z moich podopiecznych stoczył po dwie walki – mówi Zenon Jagiełło, trener. - Patryk Borucki, Jakub Pop i Maciej Mielczarczyk wygrali wszystkie swoje pojedynki. Z kolei Maciej Modrzejewski i Kacper Deptuła przegrali finały. Ale i tak jestem bardzo zadowolony z postawy bokserów, bo pokazali się z bardzo dobrej strony. Myślę, że może być ciekawie podczas mistrzostw Polski. Zamieszamy tam – dodaje trener z uśmiechem.

Mistrzostwa Polski bokserów rozpoczną się 23 października. A odbędą się w Grudziądzu.