Środa, 26 Luty, Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Bokserów docenił minister sportu (zdjęcia)


Gwardia Szczytno jest najwyżej notowanym klubem z naszego powiatu w krajowym rankingu w zakresie sportu młodzieżowego. Zajmuje 808 miejsce w Polsce na 3764 sklasyfikowanych klubów. Najwięcej punktów w Gwardii zdobyła sekcja boksu.Ranking jest tworzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Pod uwagę są brane wyniki sportowe w dyscyplinach olimpijskich w rywalizacji dzieci i młodzieży.

 

Z klubów z naszego powiatu najwyżej notowana jest Gwardia Szczytno – zajmuje 808 miejsce. Potem jest już przepaść. Na 2046 miejscu znalazł się Szczycieński Klub Kyokushin Karate, na 2403 są pływacy z Płetwala Szczytno, a na 2908 siatkarze z PUKS Wiktoria Szczytno.

 

W skład wyników Gwardii Szczytno wchodzą osiągnięcia lekkoatletów, judo, pływaków oraz bokserów. Ale właśnie to ci ostatni dostarczyli klubowi najwięcej, bo aż 24 punkty.

 

- Ten rok i tak uważam za nie najlepszy, bo w ubiegłym mieliśmy tych punktów aż 50 - mówi Zenon Jagiełło, trener boksu. - Punkty zdobywaliśmy na imprezach rangi mistrzostw Polski. Na „punktową” listę ministerialną wpisali się m.in. Maciej Sztura (Dźwierzuty), Patryk Borucki (Szczytno), Kacper Deptuła (Jedwabno), Patrycja Krawczyk (Prusowy Borek), Igor Jędrzejczyk (Jedwabno). Nasze wyniki to forma podziękowań dla sponsorów. Bo bez ich pomocy trudno byłoby to wszystko zrealizować. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i zawodników.


Reklama

 

Wyniki:

 

Klub PKS GWARDIA SZCZYTNO - 808 miejsce na 3764 w Polsce

Powiat Szczycieński - 264 miejsce na 366 powiatów w Polsce

Szczytno - 291 miejsce na 881 gmin w Polsce

 

 

 

Zapraszamy na Międzynarodowy Obóz Bokserski w Szczytnie!

Czas: 29.01-02.02

2 x dziennie treningi pod okiem trenerów z Polski, Rosji, Litwy, Ukrainy i Białorusi!

Koszt: 340 zł

Minimalny wiek uczestnika: 12 lat

Szczegóły pod numerami: 600 424 410 lub 503 367 488

 

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Do Jacek. Po co Tobie plac zabaw, dołki na d jeziorem nie wystarczą? Jak do tej pory jedyne działanie Pana Burmistrza zakończone niekoniecznie sukcesem. Kiedyś jak piasek w dołku był świeży widziałem tam \"coś robiącego\" kota. Więc w jakimś stopniu okazał się być przydatny. Ale sukces , sukces, znowu sukces.

  dr


  2020-02-26 14:57:37
 • Wilczek zajmie się drogami powiatowymi
  Człowiek od wszystkiego

  Łukasz


  2020-02-26 12:01:58
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Ta rasa psa wcale nie musi być groźna. Zależy to tylko wyłączenie od wychowania. Sama mam psa rasy american bully jest też niby groźnym psem. A wcale zupełnie tak nie jest, jest łagodny i uwielbia dzieci. Nie była to żadna winna właścicieli, ponieważ psy często nawet potrafią uciec/wyrwać się że smyczy to normalne, a z podwórka jeszcze łatwiej mają do ucieczki. To tylko i wyłączenie tego mordercy, powinien zostać bardzo ukarany. Pies jest czasem lepszy niż nie jeden człowiek. Potrafi więcej zrozumieć wysłuchać i kochasz szczerze. Współczuję bardzo.. :(

  Czytelnik3


  2020-02-26 11:43:12
 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Hehehehe, trzeba sie pokazać, żeby mieszkańce miasta kojarzyli z tym co \"dobre\". A plac zabaw(i nie tylko) przy ulicy Solidarności czeka :)

  Jacek


  2020-02-26 09:41:14
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Po Szczycionku też biega taki słodziak....

  Norbert


  2020-02-26 08:45:27
 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Ujawnił się dawno nie widziany Pan Burmistrz. Wygląda na to , że kino w galerii , to także zasługa Pana Burmistrza. Lans, lans i parcie na szkło.

  dr


  2020-02-26 08:43:17
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Czytelnik - co ty pie@#$%isz . Wcześniej puszczali psa i nic się nie działo, nie robił ludziom krzywdy: - \" Dzieci z Małdańca ją uwielbiały. Bawiły się z nią, całowały, przytulały... \" - \" Właścicielka suczki przyznaje, że Rouse potrafiła czasem uciec z posesji. Ale nigdy nikogo nie ugryzła, czy pogoniła, nie było w niej agresji – mówi. - Najczęściej odnajdywaliśmy ją przy sklepie, gdzie bawiła się z dziećmi. \" Jeśli pies nie stanowi zagrożenia to czemu nie mogłby biegać sam? \" Miała jedynie słabość do kur \" - jedyna wada psa. Wina tylko i wyłącznie tej parówy która pociągnęła za spust. Wielki bohater k@#$a \"Widać sąsiadom cierpliwość się skończyła\" do psa który nie był agresywny? Sąsiedzi jacyś po@#$^ni. Drogi \"strzelcu\" mam nadzieje, że coś ci się przytrafi i będziesz cierpiał tak jak teraz właściciele Rouse. RiP

  Łukasz Łukasz


  2020-02-26 08:34:42
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Całą odpowiedzialność za to co się stało ponoszą właściciele i to ich bym ukarał, amstaf swobodnie biegający po wsi - skandal. Jak się ma psa to trzeba się nim zajmować. Wszyscy we wsi się z psem bawili, dzieci pod sklepem - to jakieś żarty ?. Szkoda psa i przykre że trafił na takiego właściciela.

  Lubię psy.


  2020-02-26 07:43:30
 • Centrum w szkole i w budżecie
  \"Nasze plany inwestycyjne może nie wyglądają obecnie jakoś mocno imponująco, ale to efekt budźetowego „modelu”, jaki stosujemy od lat, a właściwie od czasu, gdy jestem burmistrzem\" - te tłumaczenia są troszkę żenujące, nie uważa pan panie burmistrzu? Czyżby zauważył pan wyraźny spadek swojego zaangażowania? I tu przyznam panu rację. Myślenie \"byle do końca kadencji\" daleko nas mieszkańców nie zaprowadzi. Szkoda, że zaufałam.

  Krysia


  2020-02-26 07:24:58
 • Nowe nadzieje na obwodnicę (komentarze)
  Jaka obwodnica ? To dopiero plan planów, a może tylko kiełbasa wyborcza. Gdyby nawet miała być to proces wieloletni. A planów to jeszcze w ministerstwie nie znają, no chyba że Jarek wie (on wie wszystko) ale nie powie.

  Do Janek


  2020-02-26 06:57:32

Reklama