Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie stawia na Typę


Bank Spółdzielczy w Szczytnie nie przestaje zaskakiwać. Okazuje się, że nie tylko rozwija i unowocześnia swoje usługi finansowe, ale też angażuje się w inne projekty. Właśnie stał się partnerem jednego z najlepszych kierowców rajdowych w Polsce – Radosława Typy. Kierowca ten z sukcesami promuje nasz region, w czym chce mu pomagać jeden z największych lokalnych banków spółdzielczych.

 Bank Spółdzielczy w Szczytnie to instytucja zaufania publicznego, która jak mało kto dba o bezpieczeństwo ekonomiczne swoich klientów. Proponuje im najnowocześniejsze rozwiązania bankowe, dostęp do nowych technologii. Tym razem władze banku chcą rozwijać kolejny projekt. Właśnie została podpisana umowa partnerska z teamem rajdowym Radosława Typy. Logo banku pojawi się na jego samochodzie.

 

- Jest to ten aspekt naszej działalności, który dotyczy szeroko rozumianego bezpieczeństwa, a w tym konkretnym przypadku dotyczy bezpieczeństwa na drodze, które pan Radosław nieustannie kreuje – wyjaśnia Maciej Pawelec z Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - Jakie ma to przełożenie na finanse? Ogromne. Chyba każdy z nas wie, jakie koszty może nieść zwykła stłuczka, nie mówiąc już o wypadku, w którym ktoś ucierpi fizycznie. Bezpieczeństwo na drodze to też bezpieczeństwo dla naszych portfeli.

 

W miniony weekend w naszym powiecie został przedstawiony cały zespół oraz inni partnerzy teamu Radosława Typy. W tym czasie odbyły się również testy nowego samochodu Ford Fiesta Rally 3, którym ściga się rajdowiec. To czteronapędowe auto wyszło spod rąk konstruktorów w krakowskim oddziale M-Sportu.

 

Powstało zgodnie z najnowszą klasą Rally3. Wyposażone jest w silnik EcoBoost o mocy 215 KM i pojemności 1,5 litra. Pięciobiegowa, sekwencyjna skrzynia biegów jest sprzymierzeńcem doświadczonych kierowców, którzy lubią zawalczyć na najbardziej wymagających odcinkach specjalnych. Maksymalny moment obrotowy to 400 Nm.

 

Zachęcamy do śledzenia wyników Radka Typy na łamach naszego Tygodnika. Kibicujmy razem z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie.

 Komentarze do artykułu

Bbs

Zobaczymy Typa który bedziesz za 2 tygodnie na Rajdzie Polski wtedy pogadamy

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Najmądrzejsi ludzie w powiecie. Rozogi górą. Pozdrawiam Jurka W.- nie daj się oszukać.

  Siwy


  2021-09-22 20:37:54
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Brak jest polityki prozdrowotnej, bo szczepienia mogą na krótką metę pomóc, ale w dłuższej perspektywie osłabią zdrowie i odporność. To może mieć fatalne skutki o których się milczy. Ślepy upór w nakłanianiu do szczepień jest bardzo podejrzany, zwłaszcza gdy jest kilka leków, które skutecznie zwalczają covid-19.

  Adam


  2021-09-22 18:25:40