Środa, 16 Czerwiec
Imieniny: Jolanty, Lotara, Wita -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie stawia na Typę


Bank Spółdzielczy w Szczytnie nie przestaje zaskakiwać. Okazuje się, że nie tylko rozwija i unowocześnia swoje usługi finansowe, ale też angażuje się w inne projekty. Właśnie stał się partnerem jednego z najlepszych kierowców rajdowych w Polsce – Radosława Typy. Kierowca ten z sukcesami promuje nasz region, w czym chce mu pomagać jeden z największych lokalnych banków spółdzielczych.

 Bank Spółdzielczy w Szczytnie to instytucja zaufania publicznego, która jak mało kto dba o bezpieczeństwo ekonomiczne swoich klientów. Proponuje im najnowocześniejsze rozwiązania bankowe, dostęp do nowych technologii. Tym razem władze banku chcą rozwijać kolejny projekt. Właśnie została podpisana umowa partnerska z teamem rajdowym Radosława Typy. Logo banku pojawi się na jego samochodzie.

 

- Jest to ten aspekt naszej działalności, który dotyczy szeroko rozumianego bezpieczeństwa, a w tym konkretnym przypadku dotyczy bezpieczeństwa na drodze, które pan Radosław nieustannie kreuje – wyjaśnia Maciej Pawelec z Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - Jakie ma to przełożenie na finanse? Ogromne. Chyba każdy z nas wie, jakie koszty może nieść zwykła stłuczka, nie mówiąc już o wypadku, w którym ktoś ucierpi fizycznie. Bezpieczeństwo na drodze to też bezpieczeństwo dla naszych portfeli.

 

W miniony weekend w naszym powiecie został przedstawiony cały zespół oraz inni partnerzy teamu Radosława Typy. W tym czasie odbyły się również testy nowego samochodu Ford Fiesta Rally 3, którym ściga się rajdowiec. To czteronapędowe auto wyszło spod rąk konstruktorów w krakowskim oddziale M-Sportu.

 

Powstało zgodnie z najnowszą klasą Rally3. Wyposażone jest w silnik EcoBoost o mocy 215 KM i pojemności 1,5 litra. Pięciobiegowa, sekwencyjna skrzynia biegów jest sprzymierzeńcem doświadczonych kierowców, którzy lubią zawalczyć na najbardziej wymagających odcinkach specjalnych. Maksymalny moment obrotowy to 400 Nm.

 

Zachęcamy do śledzenia wyników Radka Typy na łamach naszego Tygodnika. Kibicujmy razem z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie.

 Komentarze do artykułu

Bbs

Zobaczymy Typa który bedziesz za 2 tygodnie na Rajdzie Polski wtedy pogadamy

Napisz

Reklama


Komentarze