Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Awanturują się, czy nie?


 

Zbierająca się w okolicach ul. Barcza młodzież pije alkohol, a zdarza się, że i wszczyna awantury z mieszkańcami stojących tam domów – żali się rodzina Pogrzebnych. Potwierdza to także dzielnicowy i właściciel Pubu no 9, ale zastrzega, że to z pewnością nie jego kl... 

Zbierająca się w okolicach ul. Barcza młodzież pije alkohol, a zdarza się, że i wszczyna awantury z mieszkańcami stojących tam domów – żali się rodzina Pogrzebnych. Potwierdza to także dzielnicowy i właściciel Pubu no 9, ale zastrzega, że to z pewnością nie jego klienci.

 

W niedawnym numerze „Tygodnika Szczytno” pisaliśmy o rodzinie Pogrzebnych, którzy jak twierdzą – boją się o własne życie, bo niektórzy z klientów Pubu no 9, w pobliżu którego mieszkają zachowują się wobec nich agresywnie. – Jeden z młodych, kiedy zwróciłam im uwagę podszedł do mnie i wymierzył mi cios pięścią w brzuch – mówi Alicja Pogrzebna.


Reklama

Z tymi argumentami nie zgadza się właściciel pubu Jacek Jastrzębski. – To nieprawda ta pani kłamie, bo nigdy się z nami nie kontaktowała. Moi klienci na pewno nie pobili tej pani. Poza tym od pół roku nie było u mnie policji, więc to musiał być ktoś inny. Jednak zbierają się tu od czasu grupy młodzieży i hałasują – mówi Jacek Jastrzębski. – Myślałem nawet o tym żeby wyciągnąć wobec Pogrzebnych konsekwencje prawne za pomówienia jakoby moi klienci kręcili się po okolicy naćpani, ale ze względu na to, że jest to biedna rodzina odpuściłem – dodaje.

Wersję z grupami młodzieży potwierdza także rzecznik policji Piotr Korczakowski. – Dwa lata temu był to problem, dziś zdarzają się jeszcze incydenty, ale nie jest ich wiele. Natomiast pani Pogrzebna w sprawach zakłócania spokoju, a tym bardziej pobicia powinna zwracać się do policji – mówi.

Reklama

Jednak kobieta, jak mówi – boi się. – Nie będę już nigdzie dzwoniła, boję się, teraz wszyscy mają mi za złe, a ja przecież tylko chciałam odrobiny spokoju – kwituje.

 

Paweł Salamucha

Fot. Paweł SalamuchaKomentarze do artykułu

Dominik.B.

Zamknąć w cholerę tą spelune i będzie święty spokój a Pan J.J niech się weźmie za uczciwą prace np.Wielbark Ikea potrzebuje pakowaczy.Gość myśli ze w Szczytnie może wszystko dzięki emerytowanemu tatusiowi

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Kocie łby zastąpi kostka
  parodia

  śmiechu warte


  2021-09-28 09:08:03
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  \"Zwróciliśmy się do trzech firm artystycznych więc potrzebujemy więcej kasy\"

  kradziej


  2021-09-28 09:01:13
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Palący problem. Jak chce to niech sobie stawia tylko niech sam pokryje koszty.

  karierowicz


  2021-09-28 08:58:38
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Dobra inicjatywa. To, że mieszkańcy się burzą jest efektem braku wiedzy co do życia. Braki sięgają sprzed 89 roku. Więc jeszcze 3 pokolenia jak zmienią swoją mentalność względem życia. Niedługo ich pomniki oglądać będziemy. Co do godności należy się ona każdemu! Co do bólu kobiet droga jest tylko jedna terapia i wsparcie męża, którego w większości te kobiety nie mają.

  Mieszkaniec


  2021-09-28 08:29:14
 • Dwie groźne kolizje, policja apeluje o ostrożność (zdjęcia)
  Trzy ,droga Dżwiersztyny-Dybowo wyjście z zakrętu przy torach kolejowych ,zaliczony rów przydrożny.

  !


  2021-09-28 08:16:49
 • Kolejne 22 kilometry ścieżki już otwarte (zdjęcia)
  Czy w dalszym ciągu trzeba z duszą na ramieniu przebiegać z rowerem przez drogę krajową w okolicy Kulki? Super pomysł :) Tylko pogratulować Panu Staroście i Wójtowej za pomysłowość. A gdzie są te pierwotnie wskazywane w projekcie inwestycji wieże widokowe? Projekt ograniczony? Szkoda.

  marian


  2021-09-28 06:57:52
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Coś mi się wydaje, że tu ktoś resztki rozumu utracił? Jak się nie ma nic sensownego do zaoferowania, to trzeba palnąć cokolwiek, byle było o mnie głośno. Niech ludziska mają temat zastępczy!!!

  Taki jeden


  2021-09-27 21:24:49
 • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
  Odeszli od zdrowych zmysłów i tyle. Szczególnie ten pan.

  Jack


  2021-09-27 21:16:19
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  Tego murala w ogóle nie powinno być. Dziwię się, że szkoła imienia Fryderyka Chopina zgodziła się na to. Chopin w swojej epoce był awangardą w przeciwieństwie do Klenczona - wtórnika.

  Taki sobie czytelnik


  2021-09-27 19:47:32
 • Mural Klenczona z opóźnieniem
  Oszałamiający tysiąc złotych nie podziałał na wyobraźnię artystów

  Szczytnianin


  2021-09-27 18:22:54