Niedziela, 29 Marzec, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Arkadiusz Wnuk uratował remis SKS-u


W inauguracyjnym meczu klasy okręgowej piłkarze SKS Szczytno zaledwie zremisowali 1:1 z LSK Różnowo. Bramkę na wagę remisu zdobył, w doliczonym czasie gry, Arkadiusz Wnuk.



SKS Szczytno - LKS Różnowo 1:1 (0:1)

0:1 – 13 minuta

1:1 – 91 minuta (Arkadiusz Wnuk)

 

Trener SKS Szczytno Paweł Pietrzak mówił w rozmowie z dziennikarzem „Tygodnika Szczytno”, że jego drużyna mecz rozpoczęła słabo.

 

- Potrzebowaliśmy aż 45 minut, aby dostosować się do warunków ligowych – tłumaczy trener Pietrzak.

 

Szczytnianie bramkę stracili w 13 minucie po stałym fragmencie gry. Goście z Różnowa wybijali rzut wolny. Do SKS bramki mieli około 25 metrów. - Był to bardzo mocny i trudny strzał – mówi Paweł Pietrzak. - Nasz bramkarz sparował piłkę przed siebie. Niestety, zabrakło asekuracji. Dobiegł do niej, jako pierwszy, piłkarz gości i posłał ją do pustej bramki.

 

Siedemnaście minut później SKS Szczytno miał szansę na wyrównanie. Obrońca z Różnowa zagrał w polu karnym ręką. Sędzia nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny. Niestety, Maciej Balcerzak, który go egzekwował, nie trafił do bramki.


Reklama

 

- W drugiej połowie zaznaczyła się już nasza wyraźna przewaga – mówi trener Pietrzak. - Niestety, przełożyła się ona jedynie na bramkę wyrównującą, którą zdobył Arkadiusz Wnuk w doliczonym czasie gry. Nie uważam tego za sukces tym bardziej, że od 80 minuty graliśmy w przewadze jednego zawodnika, bo nasi rywale dostali czerwoną kartkę za brutalny faul na Igorze Kozianie. Dlatego wynik przyjmuję z dużym niedosytem. Na pochwałę zasługuje Filip Brzeziński, który jest naszym nowym zawodnikiem. Będzie grał z nami do końca sezonu. Wypożyczyliśmy go z MKS Jeziorany.

 

 

 

Pozostałe wyniki:

 

Pojezierze Prostki - DKS Dobre Miasto 3:1

Vęgoria Węgorzewo - Orlęta Reszel 1:1

Łyna Sępopol - Cresovia Górowo 5:1

Wilczek Wilkowo - Pisa Barczewo 2:2

Victoria Bartoszyce - Mazur Wydminy 4:1

 

 

Reklama

TABELA PO 18 KOLEJKACH

 

1. Polonia Lidzbark Warmiński 18 48

2. Śniardwy Orzysz 18 37

3. LKS Różnowo 18 35

4. Orlęta Reszel 18 35

5. Pisa Barczewo 18 35

6. Łyna Sępopol 18 25

7. DKS Dobre Miasto 18 25

8. Vęgoria Węgorzewo 18 24

9. Victoria Bartoszyce 18 22

10. Cresovia Górowo Iławeckie 18 19

11. Wilczek Wilkowo 18 18

12. Mazur Wydminy 18 17

13. Omulew Wielbark 18 17

14. Pojezierze Prostki 18 15

15. SKS Szczytno 18 14

16. Błękitni Pasym 18 14



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Piątek, 2019-11-29 09:58:49

Nieskuteczny remis Omulwi

  • Piątek, 2019-11-29 09:56:27

Kolejna porażka SKS-u, ale bez trenera

  • Piątek, 2019-11-22 21:58:14

Kolejny pogrom SKS-u

  • Piątek, 2019-11-08 13:11:37

Omulew zremisowała wygrany mecz

  • Czwartek, 2019-10-03 11:22:34

Remis jak porażka dla Omulwi

Reklama


Komentarze

  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Po prostu śmieszne. Przecież wiadomo, że z pieniędzy unijnych, których Polska nie wykorzystała, nasz kraj może finansować działania na rzecz ograniczania epidemii koronawirusa. Pan Kiersikowski lubi się lansować i umie to robić. Ale ja wolałbym, aby te min. 40 tys. zł. zostało aplikowane na wyposażenia szpitala powiatowego i przychodni (chociażby i natury elektronicznej). To nie jest sytuacja, w której priorytetem są laptopy, czy tablety (wystarczy, że radni je mają - nie wiem, po co). Ważny jest respirator, kombinezon ochronny, przyłbica, jednorazowe rękawice i maski dla lekarzy. Panie Kiersikowski - chyba urwał się Pan z choinki.

    Śmieszek


    2020-03-29 19:28:16
  • [Aktualizacja] Sytuacja epidemiologiczna w naszym powiecie, stan na 29 marca
    niestety stan ten się może zmienić na gorsze. mamy najazd warszawiaków. ludzie uważajcie na nich, mają się za młodych z wielkich miast, których COVID-19.

    mol


    2020-03-29 18:01:24
  • [Aktualizacja] Liczba osób zakażonych koronawirusem w powiatach województwa
    Dalej szczujcie i podsycajcie nastroje, to \"więcej\" pożytku z tego będzie. Ludzie czego się czepiacie. Opamiętajcie się w tej zajadłości nie wiadomo po co i przeciw Komu!!! Dziękujcie Bogu żeście zdrowi.

    Obserwator


    2020-03-29 17:00:40
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    z 500plus nie kupuje sie laptopow, bo dzieci to ekranowcy co im skutecznie wybijamy z glowy, ja kupuję banany i ciuchy z pepko, w zyciu bym synowi nie kupila tableta, prędzej rower, zobacz na te dzieci, ze szkoly idą z ekranem przed nosem, to im wybijalismy z glowy!!!

    do turkuc podjadek


    2020-03-29 14:46:11
  • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
    A w wioskach palą ogniska, smród na całą wieś a w ognisku wszystko .

    Dbanie o czyste powietrze.


    2020-03-29 13:09:15
  • „Imprezką” na jezdni zajmie się sąd
    Komuś przeszkadzało....

    Ania


    2020-03-29 09:56:47
  • Ceny śmieci w Pasymiu... odleciały
    Pierd...nie głupot, ze ceny generują nieruchomości rekreacyjne! Większej bzdury nie słyszałem. Na działce łącznie prze cały rok nie jestem nawet dwa miesiące, a płacić muszę przez cały rok. Taka dojna krowa dla gminy, skandal!

    Letnik


    2020-03-28 21:19:04
  • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
    Po części wszyscy mamy kwarantannę.

    Do mieszkańca.


    2020-03-28 19:31:11
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

    Andrzej


    2020-03-28 18:04:49
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

    Irek


    2020-03-28 10:04:13