Poniedziałek, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Alkoholowa libacja na tylnej kanapie mercedesa?


Mercedes „zaparkowany” w poprzek drogi i na drzewie. W aucie na tylnej kanapie śpiący 20-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna. Oboje byli pijani. Policjanci sprawdzają, kto prowadził auto, i czy był pod wpływem alkoholu. W rozstrzygnięciu sprawy ma pomóc analiza krwi, którą pobrano od kobiety i mężczyzny.Dzisiejszej nocy (środa, 22 sierpnia) oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze do miejscowości Spychowski Piec w poprzek drogi stoi mercedes i nikogo nie widać we pobliżu.

 

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce zobaczyli, że rzeczywiście przy pojeździe nikogo nie ma, leżą jedynie porozrzucane opakowania po piwie – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Zainteresowanie funkcjonariuszy wzbudził wątpliwy sposób „zaparkowania” auta. Bowiem tył pojazdu znajdował się na drodze, a przód na przydrożnym drzewie.

 

Gdy policjanci zajrzeli do samochodu zobaczyli na tylnej kanapie śpiącą parę. Funkcjonariusze mieli kłopot z obudzeniem 20-letniej kobiety i 29-letniego mężczyzny. Dlaczego? Ponieważ po sprawdzeniu okazało się, że każde z nich miało w organizmie ponad promil alkoholu.


 

- Osoby te podczas rozpytania co chwilę zmieniały wersję wydarzeń minionego wieczora, w pojeździe zaś znajdowały się zużyte opakowania po piwie, jak również otwarte puszki świadczące o niedawnej libacji alkoholowej – mówi policjantka. - Te fakty były podstawą do podjęcia decyzji o zatrzymaniu 20-letniej kobiety i jej 29-letniego kolegi. Osoby zostały przewiezione do policyjnej celi.

 

Dzisiaj śledczy przesłuchają zatrzymanych po to, aby ustalić, kto i w jakim stanie prowadził mercedesa. W rozstrzygnięciu sprawy ma pomóc analiza krwi, którą pobrano od kobiety i mężczyzny.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
  Autor: Uczennica
  2019-05-26 17:52:21
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
  Autor: Ola
  2019-05-26 17:41:57
 • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
  Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
  Autor: Gorszy sort
  2019-05-25 12:02:38
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54