Reklama


Reklama

Akademia olimpijskiego boksu rusza od stycznia


Bokserzy z Gwardii Szczytno będą uczestniczyć w projekcie Polskiego Związku Bokserskiego Akademia Boksu Olimpijskiego. - Zajęcia w ramach Akademii adresowane są do osób między 8 a 14 rokiem życia – mówi mówi Zenon Jagiełło, trener. - Ale w rodzinie Gwardii Szczytno miejsce znajdzie się i dla młodszych, i dla starszych. Zapraszam. Nabór ruszy w styczniu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 503-367-488.W projekt, oprócz Gwardii Szczytno, zaangażowało się wiele innych klubów z Polski m. in. Czarni Słupsk, Bombardier Gdynia, Husaria Gołdap, kluby z Białegostoku, Łomży, Warszawy, Tczewa, Nowego Dworu Mazowieckiego – mówi Jagiełło. - Prowadzimy ścisłą współpracę wymieniając się doświadczeniami. Prowadzimy wspólne treningi i spotkania integracyjne, które często powiązane są ze zwiedzaniem miast i poznawaniem ich historii. Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Program zakłada dofinansowanie na wynajem sal, zakup sprzętu, organizacji obozów w ośrodkach w całej Polsce. Założeniem jest, poza aktywizacją dzieci i młodzieży, wyłowienie talentów, które w przyszłości będą reprezentować Polskę i nasz region na arenie międzynarodowej.


Reklama

 

- W naszym klubie na dzień dzisiejszy w projekcie uczestniczy 60 dzieci i młodzieży z całego powiatu – mówi Jagiełło. - Zajęcia odbywają się w Szczytnie i Jedwabnie. Mają charakter ogólnorozwojowy z elementami boksu. Prowadzą je doświadczeni trenerzy, którzy od wielu lat zajmują się tą tematyką.

 

Gwardii udało się już wyłowić talenty uczestniczące w projekcie, które odniosły sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej są to: Jakub Pop, Kordian Cichowski, Maja Skwiot, Kacper Deptuła, Igor Jędrzejczyk, Patryk Borucki i Maciej Czyżman.

Reklama

 

- Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w programie – zachęca trener Jagiełło. - Zajęcia odbywają się: o godz. 16.30 w poniedziałki i środy, a o godz. 17.00 w piątki, w hali sportów walki WSPol w Szczytnie, natomiast we wtorki, czwartki i piątki o godzinie 19.00 w hali sportowej w Jedwabnie.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Kulturalne piątki z dźwierzuckim GOK
  Przepraszam Szanowną redakcję, ale takiego głupiego tytułu w odniesieniu do działalności ośrodka kultury jeszcze nie widziałem. czy to znaczy, że pozostałe dni tygodnia w GOK w Dźwierzutach są \"niekulturalne\"? Jest wg mnie obraźliwe dla instytucji, która z zasady prowadzi działalność kulturalną. Reklama - reklamą, upowszechnianie informacji - też dobrze. Ale to jest tak, jakby dać tytuł materiałowi informacyjnemu, że w teatrze odbywają się teatralne piątki, środy, czy też wtorki.

  Śmieszek


  2020-09-25 14:14:20
 • Grzybiarz znalazł w lesie skrzynię z amunicją
  napiszcie może czy znalazca nie ma nieprzyjemności w związku z znaleziskiem o widełkach 6msc do 8 lat paki.

  zuch


  2020-09-25 11:33:40
 • Będzie odnawianie zabytkowego ośrodka zdrowia
  Chyba budynku a nie ośrodka zdrowia a jeżeli już to przychodni.

  Krzysztof Bączek


  2020-09-25 11:22:05
 • Dotarły pieniądze na drogę w Rumach
  Właśnie tak wygląda żądza propagandy sukcesu. Ludzie, mieszkańcy, obywatele!!! Dostaliśmy pieniążki, zrobimy kawałek drogi! A jak będziemy robić, to też to ogłosimy! A jak już będzie zrobiona, to też obwieścimy. Będą zdjęcia i polubienia na FB. Gratulujcie nam i dziękujcie za nasze ogromne sukcesy!

  obserwator


  2020-09-24 13:11:27
 • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
  Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

  Adrian


  2020-09-24 07:22:19
 • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
  Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

  Ja


  2020-09-23 20:23:04
 • Ślimak - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Ślimak jest trafnym symbolem Szczytna. Ślimaczy się wszystko, każda dziedzina naszego życia. Teraz nasze władze mogą z czystym sumieniem powiedzieć- czego chcecie, mamy przecież ślimaka. A jak pięknie na fotce będzie wglądał nasz Pan Burmistrz. Wyobraźcie sobie: Pan Burmistrz a obok ślimak. Jakżesz trafne.

  dr


  2020-09-23 17:17:38
 • Plebiscytowy projekt (zdjęcia)
  Super inicjatywa.

  Joanna


  2020-09-23 16:27:06
 • Podziękowali rolnikom z trud pracy (zdjęcia)
  Widzę, że maseczki pozakładane,,, i to prawidłowo,,

  X1


  2020-09-23 16:11:51
 • Przez sąsiedzkie podziały cierpią całe Działy
  Madki uspokujta sie, bo zadzwonie do Jaworowicz

  Prokreator


  2020-09-23 08:54:51