Piątek, 24 Maj, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

13 medali małych wojowników Katany


Aż 13 medali przywieźli z Jakubowa zawodnicy Katany Szczytno. Brali tam udział w zawodach jujitsu. Łącznie rywalizowało 140 sportowców z kilku polskich klubów.



Mimo braków kadrowych (studia skończyło 4 trenerów Katany, paru zawodników odeszło z niewiadomych przyczyn, a nowa grupa naborowa jest jeszcze za słaba, by jeździć na turnieje) znowu daliśmy radę i z kolejnego turnieju wracamy z workiem medali – mówi Jacek Szewczak, prezes i trener Katany Szczytno.

 

Z Jakubowa ze złotymi krążkami wrócili: Tymoteusz Stachula waga 46 kg, Gaspar Święciński - 56 kg, Piotrek Szewczak - 70 kg i Marcin Błaszczak - 30 kg.

 

Srebrne medale trafiły do: Igora Szewczaka - 38 kg, Igora Szatkowskiego - 76 kg, Leny Sierak - 40 kg, Dominika Szczerbo - 42 kg, Marcela Malona - 33 kg, Ksawerego Ochenkowskiego - 27 kg i Antka Skowrońskiego - 70 kg.


 

Brązowi medaliści: Paweł Tumiński i Kuba Kozłowski.

- To kolejny dobry start moich zawodników, trochę błędów taktycznych w finałach spowodowało, że mali fighterzy wracają z przewagą medali srebrnych, ale w następnych zawodach będzie tylko lepiej - dodaje trener Jacek Szewczak.

 

Fot. Tomasz Święciński

 



Komentarze do artykułu

Pablo

olo czemu tak uważasz ? rozdawanie pasów ? popieram nie pas walczy jego kolor natomiast ma charakter symboliczny i odzwierciedla tylko pewną znajomość technik a nie rzeczywiste możliwości w walce.

Ezekiel

To przychodzą tam dla pasa ?. Zapamiętaj, ani pas ani kolor jego, nie walczy.

olo

\"paru zawodników odeszło z niewiadomych przyczyn\" - jak się rozdaje pasy, ponieważ rodzice pomogli, to widać przyczynę.

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2019-05-12 21:56:06

13 medali naszych pływaków w Pułtusku

  • Wtorek, 2019-04-30 11:34:32

Sześć medali trojga wojowników Katany

  • Czwartek, 2019-03-21 12:35:57

Garść złota dla Katany

  • Czwartek, 2019-01-24 09:05:32

Więcej medali niż zawodników


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
    Autor: Uzjel
    2019-05-23 06:04:41
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
    Autor: Zbyszek
    2019-05-22 22:59:50
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-05-22 14:42:34
  • Egzaminy mimo strajku
    O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
    Autor: Śmieszek do Tomasza TK
    2019-05-22 12:44:33
  • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
    Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
    Autor: dr
    2019-05-22 09:13:21