Czwartek, 27 Czerwiec, Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

13-18 sierpnia, Szczytno - Ruszają Pozytywne Inicjatywy


Pozytywne Inicjatywy to cykl wydarzeń organizowanych przez Kościół Chrześcijan Baptystów w Szczytnie. Znajdują się tam między innymi zajęcia dla dzieci, happeningi uliczne, warsztaty, wykłady i koncerty. Szczegóły na plakatach.Napisali do nas: Przed nami III edycja Pozytywnych Inicjatyw. Jest to wydarzenie o charakterze chrześcijańskim, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Po raz kolejny przygotowaliśmy dużą dawkę dobrej muzyki, wartościowego przekazu, inspirujących historii ludzi, których życie zmienił Jezus. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, którzy będą mogli skorzystać z zajęć KIDZ KLUB, prowadzonych przez profesjonalnych animatorów.

 

 

W tym roku organizatorzy Pozytywnych Inicjatyw przygotowali coś szczególnego dla dzieci z naszego powiatu!
•    W dniach od 13 do 18 sierpnia 2018 r. w ogrodzie Kościoła Chrześcijan Baptystów przy ul. Sienkiewicza 3, od strony plaży miejskiej, w godzinach 10.00-14.00 będą odbywały się zajęcia dla dzieci ,,KIDZ KLUB”
Poprzez zabawę, przedstawienia i inne formy animatorzy będą wskazywać na wartości, o których często zapominamy, mimo, że są one bardzo ważne: szacunek, miłość do Boga, drugiego człowieka i samego siebie. Każde zajęcia będą poprzedzone zabawami na dmuchańcach przywiezionych specjalnie na to wydarzenie!
•    W piątek, 17.sierpnia o godz. 18:00 pod dużym namiotem przy plaży miejskiej, oprócz zajęć dla najmłodszych, czeka nas także koncert Grzegorza Kloca, który w zeszłym roku porwał zebrany tłum do wspólnego śpiewania.
•    Natomiast w sobotę, 18. sierpnia o godz. 18:00, planowany jest rodzinny piknik GARDEN PARTY, gdzie w przerwie między muzyką, grillem i słodką lemoniadą będą miały miejsce wywiady z ludźmi, którzy doświadczyli osobiście spotkania z Panem Bogiem. Te bardzo inspirujące historie, jak twierdzą organizatorzy, wzbudziły w poprzednich latach wiele pozytywnych emocji, inspiracji. Mają oni  nadzieje, że nie zabraknie tego wszystkiego i w tym roku!


 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Kościół Chrześcijan Baptystów w Szczytnie.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Jarosław i Vladimir połączyli siły dla dobra Mazur (zdjęcia)
  jarek szykujesz im sciezke zeby mogli predzej wjechac do polski.OJ zastanów sie!!!
  Autor: marek
  2019-06-26 15:25:12
 • Dwie dekady śpiewania Kantaty
  Az ciezko uwierzyć, że Pan Mariusz tak nisko upadł.....? Z przewodniczącego rady miasta na.......
  Autor: Tomasz
  2019-06-25 22:43:55
 • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
  Lichwa....
  Autor: Czy miasto na to stac?, kiepski to gospodarz, ktory ziemie swoją zadłuża.
  2019-06-25 22:41:10
 • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
  Już widzę jak tłumy turystów walą do Szczytna na lodowisko.
  Autor: Mieszkaniec
  2019-06-25 13:39:42
 • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
  Emil nie bój nic, lodowisko dobra sprawa, myślę że będzie spore zainteresowanie. Wygodniej mieć je na miejscu niż jeździć do Olsztyna.
  Autor: Zbigniew
  2019-06-24 23:50:51
 • W Szczytnie powstanie sztuczne lodowisko
  Chyba maniek z Grzegorczykiem będą się tam bujali, a potem pójdą łowić rybki na małe domowe gdzie maniek stanowiska sobie wybuduje.
  Autor: Emil
  2019-06-24 21:08:35
 • Zostań współwłaściciel browaru w Szczytnie i... wygraj kolację z Magdą Gessler
  Na kolację zabiorę babcie
  Autor: Martyna karolewska
  2019-06-24 19:21:33
 • Firmy na śmieciowym cenzurowanym
  Niech się Pani z Urzędu przepisami nie zasłania, bo owszem jest tam coś o rozdzielaniu zwykłych śmieci od firmowych, ale to nie jest przymus dla samorządu, tylko wybór. A żeby daleko nie szukać, to w gminie Pasym, przedsiębiorców i ludzi \"wrzucają\" do jednego worka, i problem w ogóle nie istnieje. A w Szczytnie jest i to duży. Każdy przedsiębiorca to powie. Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorca, sobie poradzi. Tylko kto kogo, i po co ma oszukiwać...?
  Autor: Przedsiębiorca
  2019-06-24 12:40:56
 • Stadion przy Śląskiej na etapie papierowym
  A obok stadionu jeszcze ma powstać bosko że sztuczną trawa 60x30 taka mała poprawka.
  Autor: Xyz
  2019-06-23 16:42:37
 • Koszmar niepełnosprawnych: krawężniki, policja i... bliźni
  W pełni popieram pana spostrzeżenia sam jestem wózkowiczem i mam problemy z poruszaniem się na wózku bez pomocy innych osób.nawet przed wyborami do samorządu oprowadzałem jednego pana z aparatem do zdjęć który nagrał kilka zdjęć na na przejściu z ul żwirki do parku i podjazd koło mostku przy areście .miał ten pan to jakoś załatwić.,ale wybory się odbyły i sprawa ucichła .Bardzo dobrze że pan jako młody człowiek widzi te problemy,i trzeba te sprawy mocno nagłaśniać .z obserwacji widać na co dzień że osób na wózkach jest dużo w naszym mieście Myślę że jest nas dużo i powinniśmy domagać się od władz by te sprawiły by osobom niepełnosprawny żyło się lepiej. pozdrawiam.
  Autor: Tadeusz Rosiński
  2019-06-23 14:40:48