Poniedziałek, 1 Czerwiec, Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada -

Reklama


Reklama

13-18 sierpnia, Szczytno - Ruszają Pozytywne Inicjatywy


Pozytywne Inicjatywy to cykl wydarzeń organizowanych przez Kościół Chrześcijan Baptystów w Szczytnie. Znajdują się tam między innymi zajęcia dla dzieci, happeningi uliczne, warsztaty, wykłady i koncerty. Szczegóły na plakatach.Napisali do nas: Przed nami III edycja Pozytywnych Inicjatyw. Jest to wydarzenie o charakterze chrześcijańskim, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Po raz kolejny przygotowaliśmy dużą dawkę dobrej muzyki, wartościowego przekazu, inspirujących historii ludzi, których życie zmienił Jezus. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych, którzy będą mogli skorzystać z zajęć KIDZ KLUB, prowadzonych przez profesjonalnych animatorów.

 

 

W tym roku organizatorzy Pozytywnych Inicjatyw przygotowali coś szczególnego dla dzieci z naszego powiatu!
•    W dniach od 13 do 18 sierpnia 2018 r. w ogrodzie Kościoła Chrześcijan Baptystów przy ul. Sienkiewicza 3, od strony plaży miejskiej, w godzinach 10.00-14.00 będą odbywały się zajęcia dla dzieci ,,KIDZ KLUB”
Poprzez zabawę, przedstawienia i inne formy animatorzy będą wskazywać na wartości, o których często zapominamy, mimo, że są one bardzo ważne: szacunek, miłość do Boga, drugiego człowieka i samego siebie. Każde zajęcia będą poprzedzone zabawami na dmuchańcach przywiezionych specjalnie na to wydarzenie!
•    W piątek, 17.sierpnia o godz. 18:00 pod dużym namiotem przy plaży miejskiej, oprócz zajęć dla najmłodszych, czeka nas także koncert Grzegorza Kloca, który w zeszłym roku porwał zebrany tłum do wspólnego śpiewania.
•    Natomiast w sobotę, 18. sierpnia o godz. 18:00, planowany jest rodzinny piknik GARDEN PARTY, gdzie w przerwie między muzyką, grillem i słodką lemoniadą będą miały miejsce wywiady z ludźmi, którzy doświadczyli osobiście spotkania z Panem Bogiem. Te bardzo inspirujące historie, jak twierdzą organizatorzy, wzbudziły w poprzednich latach wiele pozytywnych emocji, inspiracji. Mają oni  nadzieje, że nie zabraknie tego wszystkiego i w tym roku!


Reklama

Reklama

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Kościół Chrześcijan Baptystów w Szczytnie.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze