Środa, 22 Sierpień, Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Złoty początek roku Katany

Mali wojownicy Katany Szczytno walczyli w Łodzi w ramach trzeciej dziecięcej ligi grapplingu. Przywieźli osiem medali, z czego aż sześć w kolorze złotym.



Do Łodzi zjechała rekordowa liczba uczestników. W turnieju wzięło udział aż 150 zawodników z 20 polskich klubów jujitsu i grapplingu.

 

Tym razem mali fighterzy ze Szczytna upodobali sobie złoto. Z ośmiu zdobytych medali aż 6 było z najwyższego kruszcu. I tak ze złotem z Łodzi wrócili: Ksawery Ochenkowski waga 28 kg, Dominik Szczerbo waga 40 kg, Tymoteusz Stachula waga 44 kg, Antoni Skowroński waga 56 kg, Piotr Szewczak waga 70 kg i Gaspar Święciński waga 70 kg.

 

Po przegranym finale ze srebrem do Szczytna wrócił Igor Szatkowski waga 70 kg. Z brązowego medalu mógł cieszyć się Igor Szewczak waga 36 kg. Na piątych miejscach wylądowali dwaj najmłodsi wojownicy Katany Marcel Kobylas i Tomasz Kacprzak.

 

Rywalizacja przebiegała pod bacznym okiem duetu trenerskiego Jacka Szewczaka i Kamila Wójcika, którzy po zawodach stwierdzili, że szkolenie idzie w dobrym kierunku, najmłodszym brakuje jeszcze doświadczenia w trudnych momentach walki i oczywiście jeszcze u tych starszych jest coś do poprawienia, ale to dopiero początek roku, a my już mamy na koncie 8 medali, a przed nami jeszcze cały rok.



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Poniedziałek, 2018-08-13 14:08:31

Wpisani w historię złotymi literami

  • Poniedziałek, 2018-08-06 12:46:33

Wójt minus 1900 złotych

  • Środa, 2018-07-04 14:34:26

Medalowy wyjazd Katany do Żyrardowa

  • Środa, 2018-04-25 16:10:03

„Siedmiu Wspaniałych" z Katany Szczytno


Komentarze

  • Panuję nad tym, bo zapisałem się na kurs...
    Kiedy wreszcie weźmiecie się za motocyklistów? Jak długo mieszkańcy będą się męczyć z hałasem ścigaczy, niejednokrotnie przekraczających dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym???
    Autor: Arnold Boczek
    2018-08-21 13:40:06
  • Protest... sąd w Szczytnie
    "Farmazona" jeszcze mogli zatrudnić Kodomicka sekta.
    Autor: Arnold Boczek
    2018-08-21 13:01:50
  • Czy miasto przejmie stadion przy Ostrołęckiej?
    Żadna współwłasność mamy przykład basenu. Ma być miasta i koniec.
    Autor: R.
    2018-08-21 06:42:49
  • SKS Szczytno rusza do boju o IV ligę i mieszkańców miasta
    Trener zmieniony. Bilans po 3 meczach: 0 punktów, bramki 1-12. To raczej o otrzymanie w okręgówce, a nie o awans będzie toczyć się gra.
    Autor: Taaa
    2018-08-20 11:16:25
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Zdecydowanie lokalizacja na MC jest ulica Wielbarska....
    Autor: Mieszkanka Szczytna
    2018-08-19 23:45:37
  • Protest... sąd w Szczytnie
    Szczytno jednak jest żałosnym miastem - szczerze powiedziawszy to żenująca ta liczba uczestników, dot. zarówno "obrońców" jak i "przeciwników" wprowadzanych zmian!!!
    Autor: Zdziwiona turystka
    2018-08-18 20:33:45
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nie. W ogóle nie mieszkam już w Szczytnie. Ale przyjeżdżam co jakiś czas i widzę, że na przykład przeniosła się w te okolice Biedronka, w okolicy powstają nowe osiedla bloków i jest wjazd na tę półobwodnicę, która pozwala ominąć stare centrum miasta. Szczytno ma charakter miasta tranzytowego, mało kto tu mieszka i mało kto zabawi dłużej. Więc obstawiam, że z McDonaldem w Szczytnie będzie podobnie jak z tym w Ostródzie. Główną klientelę będą stanowić przyjezdni i "przejezdni". Będą oni się poruszać najpierw z południa na północ, zanim odbiją na Wielkie Jeziora. Najpewniej będą jechać z lotniska albo Warszawy. Jeżeli z Warszawy, to ostatni McDonald w tym kierunku jest w Legionowie. Kolejny powinien być właśnie na Wielbarskiej w Szczytnie, żeby mieli szansę do niego zajechać wszyscy ludzie jadący z południa kraju. Jadący na prawdziwe Mazury z północy, zachodu i wschodu mogą w ogóle ominąć Szczytno, a i tak dojechać na Wielkie Jeziora.
    Autor: Szczytnianin
    2018-08-18 04:48:54
  • Czy Pasym stanie się mazurskim Kazimierzem Dolnym?
    Zamiast zrobić przed gminą fontannę z prawdziwego zdarzenia okrogłą z jakims filarem i woda na boki rozpryskiwała to zrobili dziurę we wnęce,po co ta dziura?....wie.A zamiast fontanny zrobili na boku sikawki żeby można było się wykąpać.Reszta wykonania szkoda gadać.
    Autor: Sikawka
    2018-08-16 22:02:27
  • Alarm w DPS, pracownicy podzieleni, mieszkańcy zdezorientowani
    !!!????
    Autor: Xxxx
    2018-08-16 20:04:13
  • Mamy potwierdzenie, McDonald's szuka działki w Szczytnie
    Nowe centrum? Piszesz tak bo mieszkasz na tej ulicy?
    Autor: MC
    2018-08-16 17:37:17