Niedziela, 27 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? NAPISZ O TYM

Wyjaśniają okoliczności pożaru przy ul. Bohaterów Westerplatte

Szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu pożaru budynku mieszkalnego, do którego doszło w poniedziałkową noc przy ul. Bohaterów Westerplatte w Szczytnie. Wczoraj funkcjonariusze ustalali okoliczności w jakich doszło do całkowitego spalenia domu.W poniedziałkowy wieczór oficer dyżurny szczycieńskiej policji został powiadomiony, że przy ul. Bohaterów Westerplatte w Szczytnie płonie budynek mieszkalny. Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że płonący obiekt to pustostan, w którym nikt nie przebywał.

Obecne zastępy straży pożarnej gasiły przez kolejnych kilka godzin. Dopiero nad ranem dania następnego policjanci mogli wykonać wszystkie czynności w celu ustalenia okoliczności i przyczyn pożaru.

- Jak wstępnie ustalili śledczy w budynku rozpalono wcześniej ogień w kominku – mówi Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Teraz biegli z zakresu pożarnictwa dokładnie określą przyczyny pożogi. Przypominamy, aby pod żadnym pozorem nie pozostawiać ognia bez nadzoru. Pamiętajmy też o systematycznym kontrolowaniu systemów ogrzewających domy. Właściwe użytkowanie urządzeń jest gwarancją bezpieczeństwa.Komentarze do artykułu

Napisz


Komentarze