Czwartek, 9 Maj
Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola -

Upalny V Turniej Tenisa Par Mieszanych

Na kortach w Nowym Gizewie, rozegrany został V Turniej Tenisa Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Szczytno. Do rywalizacji przystąpiło 12 par, podzielonych na 4 grupy, gdzie grano w systemie „każdy z każdym”. W tym roku diametralnie zmieniła się czwórka najlepszych par.

• Data:

Ostatecznie po zaciętych meczach zwyciężyli Mariusz Daszewski grający w parze z 11-letnią córką Amelią Daszewską, którzy w finale pokonali parę z Warszawy – Bożenę i Wojciecha Gęsinów w stosunku 6:2, 6:3. Trzecie miejsce ex aequo zajęli: Anna i Janusz Bilowie oraz Aneta Gudzbeler i Andrzeja Folga.

Cieszy duża liczba rywalizujących par oraz dobra atmosfera wśród uczestników, którym nie przeszkodziła upalna pogoda, przez cały czas towarzysząca rozgrywkom. Trzymamy kciuki za najmłodszą zwyciężczynię Turnieju, aby nadal robiła takie postępy w grze w tenisa i w kolejnych turniejach broniła zdobytego tytułu. Puchary, nagrody rzeczowe i medale ufundowała Gmina Szczytno.

Organizator: Urząd Gminy Szczytno i Stowarzyszenie Mazurski Klub Tenisowy.