Wtorek, 7 Maj
Imieniny: Augusta, Gizeli, Ludomiry -

Przegrany weekend GKS-u

Za nami ligowe spotkania dwóch drużyn GKS-u Szczytno. W miniony weekend główna drużyna grająca w klasie A podejmowała Stawigudę, z którą przegrała 2:4. Fiasko poniosła również druga drużyna Szczytna. Ostatni gwizdek arbitra z Szansą Reszel wybrzmiał na 3:2.

Przeciwko Stawigudzie punktowali: Konrad Majewski, Kamil Rutkowski. Szybka bramka z piątej minuty gry i akcja z 29 minuty spotkania, kiedy to napastnik GKS-u wykorzystał błędy defensywy i oddał strzał na 2:1, nie wystarczyły. Strzały po rzucie wolnym, po akcji sam na sam czy z bezpośrednio rzutu rożnego ustanowiły wynik meczu. Bez punktów kolejkę zakończyły również rezerwy, które przegrały z drużyną z Reszla 3:2. Dla Szczytna bramki zdobyli: Marian Szpakowski i Jakub Sosnowski.

Obecnie rezerwy GKS-u zajmują ostatnie, 11 miejsce w tabeli 1 grupy klasy B. W lepszej sytuacji znajduje się główna drużyna GKS Szczytno, która zajmuje szóste miejsce w 3 grupie klasy A.

GKS Szczytno: K. Elsner (C), M. Gut, M. Gwiazda, B. Kisiel, K. Majewski, K. Rutkowski (46' Mróz), J. Skrzypczak (B), S. Sokołowski (78' Kuchna), A. Szczęsny (78' Miłek), K. Taradejna (46' Sosnowski), M.Wieczorek.

GKS SZCZYTNO 2:4 GKS STAWIGUDA

1:0 - 5' Konrad Majewski

1:1 - 25' Michał Gorgol

2:1 - 29' Kamil Rutkowski

2:2 - 43' Wojciech Ratajczak

2:3 - 52' Łukasz Gorgol

2:4 - 72' Łukasz Gorgol

GKS II Szczytno: M. Czaplicki (70' Marciniak), K. Gromadzki (87' Osowiecki), P. Gromadzki, J. Majewski (46' Rutkowski), P. Mikołajewski, K. Miłek (88' Pakuła), D. Osowiecki (B), J. Sosnowski, M. Szpakowski, Ł. Szymański (C), M. Tabaka (79' Siarnowski).